Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
16.05.2019 9 047 0 newsdaily.org.ua

Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів

В закладки

Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів

© adrian825/IStock

Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на світ їх малюк. Вони також нерідко уявляють, яким буде чадо. Деякі батьки намагаються дізнатися стать дитини без узд. Але чи це можливо? Як дізнатися хто народиться без узд? Наші предки вважали, що в цьому допоможуть народні прикмети.

Вміст матеріалу

15 способів, як дізнатися хто народиться без узд

1. Розташування живота

Вагітність вивчали споконвіку. Навіть наші предки не могли не визнати, що у дівчат по-різному розташований живіт. Хлопчика варто чекати, якщо він низький і гострий. А дівчинку – якщо знаходиться високо і є круглим.

2. Форма грудей

Варто також придивитися до форми своїх грудей. Вагітність деколи супроводжується її зміною. Якщо це так – вітаємо. У вас буде дочка.

3. Стан волосся

Як не дивно, але підлога можна розпізнати по тому, які волосся у вагітної. Якщо вони стали більш шовковистим – чекайте хлопчика. Якщо ж майбутня мати помітила погіршення стану волосся – буде дівчинка.

4. Головний біль

Як часто у вас з'являються мігрені? Якщо часто – це говорить про те, що ви виношуєте хлопчика.

5. Розмір грудей

Крім форми, важливий і розмір. Вірніше, те, яка груди налилася більше. Якщо ліва – у вас з'явиться дочка, якщо права – син.

6. Ворушіння маляти

Чи запам'ятали ви, з якого боку поворухнувся малюк? Якщо цього не сталося, не забудьте: з правого – хлопчик, з лівої – дівчинка.

7. Колір сосків

Якщо він залишився тим самим – на світ з'явиться дитина жіночої статі. Якщо вони потемніли – чоловічого.

8. Токсикоз

Якщо ви страждаєте від токсикозу – у вас народиться дочка. Особливо великі шанси, якщо він вас турбує на ранніх місяцях вагітності.

9. Смуга на животі

Ви, ймовірно, вже відмітили цю смугу. Зверніть увагу на її розташування. Довга і чітка лінія – вказує на хлопчика. Якщо ви її бачите лише внизу пупа – у вас буде дівчинка.

10. Стан ніг

Вагітність і материнство – це непросто. Дуже часто у дівчат виникають проблеми з ногами. Хороша новина: вони допоможуть визначити стать дитини без узд. Набряки ніг свідчать про дівчинку. Також на неї вказують часті судоми. Якщо ваші ноги весь час холодні – народиться син.

11. Переваги в їжі

Потягнуло на солодке? Ви носите під серцем дочка. Якщо стали їсти більше солоної і м'ясної їжі – буде хлопчик.

12. «Сяюча шкіра

Багато помічають, що вагітність позитивно позначилася на їхній шкірі. Вона стала більш еластичною, гладкою і сяючою. Якщо це так – у вас буде хлопчик.

13. Волосистість

Якщо жінка бачить зайві волоски навіть в самих несподіваних місцях – це теж ознака, що вона чекає хлопчика. Вся справа в тому, що тепер в її організмі є чоловічі гормони.

14. Апетит

Чи помічали, наскільки ви більше стали їсти? Якщо ви увесь час їсте і не можете насититися – на світ з'явиться хлопчик.

15. «В'яне» краса

Іноді вагітні говорять про те, що стали виглядати гірше, ніж до вагітності. Не хвилюйтеся, ви виношуєте дівчинку. Коли вона народиться, ви неодмінно будете виглядати красиво і привабливо.

Читайте також Жіноче здоров'я: 10 міфів, які здатні завдати шкоду

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів
© Pixabay Для майбутніх батьків друге УЗД (коли можна дізнатися стать дитини) стає одним з найбільш знакових подій за всю вагітність. І хоча шанси 50/50, дуже часто
Як визначити стать дитини до її народження
©Pexels Всі майбутні батьки хочуть дізнатися стать дитини ще до народження, і це факт! Але чи можна зробити це в домашніх умовах, ще до проходження УЗД? Такі методи
Як дізнатися про групу крові своєї дитини: поради та підказки
Хочете дізнатися групу крові своєї дитини, але не знаєте, як це зробити? Сайт WikiHow розповів про декілька способів зробити це. Вміст матеріалуСпосіб 1. Визначення групи
Як визначити розмір взуття дитини в магазині, якщо ви прийшли без нього
©Morgan_studio/IStock Як відомо, маленькі діти не люблять ходити з батьками по магазинах у пошуках нової одягу або взуття. Ще більше вони не люблять процес примірки,
Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість
Чи можна запланувати заздалегідь стать майбутньої дитини? Існують народні та клінічні способи вибору статі майбутнього малюка. Однак потрібно розуміти, що в перші вчені