Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість
09.04.2019 560 0 newsdaily.org.ua

Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість

В закладки

Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість

Чи можна запланувати заздалегідь стать майбутньої дитини? Існують народні та клінічні способи вибору статі майбутнього малюка. Однак потрібно розуміти, що в перші вчені чи вірять, а останні застосовуються досить рідко і навіть вважаються медичним співтовариством неетичними. Розповімо вам детальніше, як обрати і визначити стать дитини до її народження двома різними методиками.

Вміст матеріалу

Як вибрати і визначити стать дитини: думка вчених

© robertprzybysz/iStock

Так, вибір статі дитини технічно можливий завдяки досягненням у лікуванні безпліддя, пише babycenter. Вони дозволяють лікарям виявляти ембріони чоловіків і жінок. Вибір підлоги — це варіант для пар, які хочуть уникнути передачі генетичних порушень, пов'язаних з підлогою, своїм дітям. Це також може сподобатися батькам, які мають дітей однієї статі і хочуть мати дитину іншої статі.

Лікування безпліддя і високотехнологічний вибір статі

Лікування безпліддя — один із способів вибрати стать вашої дитини. Штучне осіменіння (ІО) і екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) — це два типи лікування безпліддя, які також можуть використовувати методи вибору статі.

Ці методи лікування потребують від вас значних витрат часу і грошей і часто означають, що ви повинні приймати ліки від безпліддя. Переконайтеся, що ви розумієте, що відбувається, перш ніж вирішити, чи підходить вам вибір в стилі хай-тек.

Штучне запліднення

ІО — це метод лікування, при якому сперма розташовується ближче до місця запліднення. Існують різні методи ІО, але найбільш часто зустрічається внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ). Лікар використовує тонку трубку (катетер), щоб вставити сперму безпосередньо в матку. Вам також може знадобитися приймати ліки від безпліддя.

Екстракорпоральне запліднення

В ЕКО запліднення відбувається поза вашого тіла. ЕКО починається з циклу препаратів для лікування безпліддя, щоб стимулювати ваші яєчники для виробництва декількох яйцеклітин для запліднення замість однієї яйцеклітини, яка зазвичай випускається кожен місяць.

Коли ваші яйцеклітини готові до видобування, лікар дає вам анестетик і вводить ультразвукове дослідження через ваше піхву, щоб перевірити ваші яєчники і фолікули (заповнені рідиною мішечки, де дозрівають яйцеклітини). Потім ваш лікар вводить тонку голку через стінку піхви, щоб видалити яйцеклітини з фолікулів.

Після цього ваші яйцеклітини запліднюються спермою в чашці Петрі. Через три-п'ять днів ваш лікар поміщає запліднені яйцеклітини — тепер ембріони — у вашу матку, вставивши тонку трубку через піхву і шийку матки (отвір в матку). Кількість вставлених ембріонів залежить від вашого віку, якості ембріонів і вашої репродуктивної історії.

Як правило, якщо ви молодше 35 років і ембріони виглядають здоровими, переноситься не більше двох.

Преимплантационное генетичне тестування

Це процедура, яку можна виконати під час ЕКО, щоб видалити одну або дві клітини з ембріона і перевірити їх на наявність генетичних або хромосомних порушень. Існує два типа тестів — передімплантаційна генетична діагностика (ПГД) і преимплантационный генетичний скринінг (ПГС). І те, і інше можна використовувати для скринінгу ембріонів на підлогу, але який у вас тест, залежить від причини, по якій ви хочете вибрати стать вашої дитини.

При ПГД батьки з серйозними спадковими генетичними порушеннями можуть пройти тестування ембріонів і знизити ризик народження дитини з таким же станом. Іноді важливо визначити стать ембріона, тому що певні генетичні порушення пов'язані з підлогою і в основному стосуються чоловіків.

Наприклад, якщо у пари є ризик мати сина з м'язовою дистрофією Дюшенна, ПГД може ідентифікувати чоловічі ембріони з аномальним геном. Тоді вони не будуть імплантовані в матку.

При ПГС ембріони від батьків, у яких, ймовірно, є нормальна кількість хромосом, перевіряються на хромосомні порушення, такі як синдром Дауна . ПГС також може проводити скринінг ембріонів на підлогу, тому деякі клініки з лікування безпліддя пропонують цей тест з немедичною причин, включаючи баланс сімей.

Ефективність

ПГД і ПГС майже на 100 відсотків точні при визначенні статі ембріона.

Як вибрати і визначити стать дитини: народна мудрість

© Haydoce/iStock

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина був хлопчиком, вам слід їсти більше червоного м'яса? Щоб народити дівчинку, варто їсти шоколад? Або займатися любов'ю під повним місяцем?

Всі чули, принаймні, одну з цих історій, і ми всі знаємо, що це всього лише міські міфи. Але, що, якщо, випадково, один з цих методів дійсно спрацює? Редакція babycenter призвела народні методи, як обрати і визначити стать дитини.

Харчування

Згідно народної мудрості, те, що ви вкладаєте в своє тіло до зачаття, може вплинути на те, що вийде з нього через дев'ять місяців.

Якщо хочете хлопчика:

 • Їжте більше м'яса, ніж красно, тим краще.
 • Дотримуйтеся солоних закусок, таких як кренделі і чіпси.
 • Майбутні тата: запасіться газованою водою, особливо колою.

Якщо ви хочете дівчинку:

 • Обидва партнера повинні їсти багато риби і овочів.
 • Насолоджуйтеся своєю шоколадною тязі або просто їжте солодощі.

Інтимні стосунки

Багато розповідей про вибір статі включають в себе теорії про те, як краще всього займатися любов'ю, якщо ви хочете вплинути на стать вашої дитини.

Якщо хочете хлопчика:

 • Лягайте після сексу верх ногами і залишайтеся там деякий час.
 • Займайтеся любов'ю стоячи.
 • Спробуйте позицію позаду.
 • Зосередьтеся на його задоволенні — якщо чоловік-партнер досягне апогею першим, вам гарантований хлопчик.
 • Спіть зліва від партнера.

Якщо ви хочете дівчинку:

 • Практикуйте місіонерську позицію.
 • Займайтеся любов'ю з жінкою зверху.
 • Нехай жінка перша отримає оргазм.
 • Нехай жінка завжди перша спокушає чоловіка.

Астрологія

В суспільстві, де багато людей все ще перевіряють свій щоденний гороскоп, чи дивно, що забобони і фольклор також диктують, коли займатися любов'ю, якщо ви хочете вибрати стать вашої дитини?

Якщо хочете хлопчика:

 • Займайтеся любов'ю, коли на небі чверть місяця.
 • Займайтеся сексом вночі.
 • Більше хлопчиків зачато в непарні дні місяця.
 • Направляйте голову жінки на північ, займаючись любов'ю.

Якщо ви хочете дівчинку:

 • Танцюйте, коли місяць повна.
 • Займайтеся сексом днем.
 • Займайтеся сексом в парні дні місяця.
 • Зберігайте спокій
Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
Як визначити стать дитини до її народження
©Pexels Всі майбутні батьки хочуть дізнатися стать дитини ще до народження, і це факт! Але чи можна зробити це в домашніх умовах, ще до проходження УЗД? Такі методи
7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів
© Pixabay Для майбутніх батьків друге УЗД (коли можна дізнатися стать дитини) стає одним з найбільш знакових подій за всю вагітність. І хоча шанси 50/50, дуже часто
Як визначити розмір взуття дитини в магазині, якщо ви прийшли без нього
©Morgan_studio/IStock Як відомо, маленькі діти не люблять ходити з батьками по магазинах у пошуках нової одягу або взуття. Ще більше вони не люблять процес примірки,
Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
© adrian825/IStock Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на
Корисні поради для молодих батьків: як вибрати гардероб новонародженому
© pixabay Як тільки жінка дізнається про свою вагітність, вона тут же починає доглядати дитячі дрібнички та всякі новомодні пристосування. Але поспішати в такому ділі