Як визначити стать дитини до її народження
01.05.2019 1 074 0 newsdaily.org.ua

Як визначити стать дитини до її народження

В закладки

Як визначити стать дитини до її народження

©Pexels

Всі майбутні батьки хочуть дізнатися стать дитини ще до народження, і це факт! Але чи можна зробити це в домашніх умовах, ще до проходження УЗД? Такі методи існують, і, хоча наукового підтвердження у них немає, вони давно вважаються народними.

Як дізнатися стать дитини до народження

Сайт Mental Floss розповів про найбільш перевірених народних методи визначення статі дитини ще до її народження. Перевірте, а раптом і правда все зійдеться!

1. Розрахуйте підлогу до зачаття

©Pexels

Ще з найдавніших часів існували різні способи і поради, як зачати хлопчика або дівчинку. Наприклад, середньовічним парам для зачаття хлопчика рекомендувалося займатися сексом вранці, причому чоловік повинен був бути звернений обличчям на схід. Існують і більш сучасні методи розрахунку статі дитини, наприклад, метод Шеттлса. Він полягає в тому, що для зачаття хлопчика секс повинен відбутися якомога ближче до овуляції, а для зачаття дівчинки потрібно зайнятися сексом за 2-4 дні до неї.

2. Зверніть увагу на ходу

©Pexels

Якщо вранці ви встаєте з ліжка правою ногою – буде хлопчик; якщо лівою – дівчинка.

3. Тест на сіль

©Pexels

Цей метод теж прийшов з Середньовіччя: поки вагітна жінка спить, її голову потрібно непомітно посипати сіллю. Коли жінка прокинеться, потрібно простежити, яке ім'я вона назве першим: жіноче або чоловіче. Такої підлоги і буде дитина.

4. Ранковий токсикоз

©Pexels

Згідно з народним повір'ям, жінка, вагітна дівчинкою, відчуває себе гірше в перші три місяці, а хлопчик провокує токсикоз у другому триместрі.

5. Подивіться на тата

©Pexels

Існує і ще один цікавий міф: батьки, у яких має народитися дочка, під час вагітності дружини теж повніють!

6. Солодке чи кисле?

©Pexels

Якщо ви вагітні дівчинкою, то вам буде хотітися більше солодкого, а якщо хлопчиком кислого.

7. Кільце підкаже

©Pexels

Підвісьте золоте кільце на мотузочку і потримайте над животом вагітної жінки. Якщо воно буде гойдатися з боку в бік, значить, буде хлопчик. Якщо буде рухатися по колу – дівчинка.

8. Подивіться на живіт

©Pexels

Якщо ваш живіт розташований низько – буде хлопчик, якщо вище – значить, це дівчинка.

Чи вірні народні методи?

Ці способи визначення статі дитини є народними, тому не варто сприймати занадто серйозно. Найнадійніший варіант – пройти ультразвукове дослідження і переконатися остаточно. Незалежно від статі, нехай ваша дитина буде здоровою!

7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів
© Pixabay Для майбутніх батьків друге УЗД (коли можна дізнатися стать дитини) стає одним з найбільш знакових подій за всю вагітність. І хоча шанси 50/50, дуже часто
Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість
Чи можна запланувати заздалегідь стать майбутньої дитини? Існують народні та клінічні способи вибору статі майбутнього малюка. Однак потрібно розуміти, що в перші вчені
Як дізнатися про групу крові своєї дитини: поради та підказки
Хочете дізнатися групу крові своєї дитини, але не знаєте, як це зробити? Сайт WikiHow розповів про декілька способів зробити це. Вміст матеріалуСпосіб 1. Визначення групи
Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
© adrian825/IStock Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на
Як відновити свідоцтво про народження: 4 ради
© Jirapong Manustrong/iStock Причини, чому може знадобитися нове свідоцтво про народження, можуть бути різними. У деяких документ втратив первісний вигляд або в ньому