7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів
10.06.2019 606 0 newsdaily.org.ua

7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів

В закладки

7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів

© Pixabay

Для майбутніх батьків друге УЗД (коли можна дізнатися стать дитини) стає одним з найбільш знакових подій за всю вагітність. І хоча шанси 50/50, дуже часто очікування і реальність не збігаються. Хтось мріє про хлопчика, бо вдома вже нікуди складати сукні і банти двох дочок, а для кого-то дочка стала б самим довгоочікуваним подарунком долі, але все йде по-іншому сценарію... Так варто засмучуватися і затьмарювати життя собі і близьким у другу половину вагітності? Так важливий підлогу, як нам здається? Може, іноді незнання набагато цікавіше, ніж визначеність?

© Pixabay

Давайте дізнаємося 7 важливих причин, за якими не варто цікавитися підлогою дитини до його народження:

Це не так вже важливо

Якщо у вас вже є дитина, ви точно знаєте, що робити з новонародженим незалежно від його статі. Хлопчик це буде чи дівчинка, ваше головне завдання — оточити його турботою і любов'ю.

Перевірка інтуїції

Незнання статі майбутньої дитини — відмінний спосіб перевірити власну інтуїцію, китайські і японські таблиці, теорії визначення статі по оновленню крові і навіть бабусині прикмети. Дізнатися стать дитини під час пологів — це як лотерея, тільки перемога вам гарантована в будь-якому випадку.

Інтрига для родичів і друзів

Коли всі навколо дізнаються, що ви вирішили не цікавитися підлогою дитини під час УЗД, то зійдуть з розуму від подиву і цікавості. Нехай поупражняются у вигадуванні дурних питань і спогляданні ознак того чи іншого статі вам на потіху.

Ставки

Звичайно, азартні ігри — це погано, але чому б не почати приймати ставки на стать вашої дитини? Безумовно, всі ті ж цікаві товариші з радістю поставлять сотню-іншу, щоб довести свою теорію.

© Pixabay

Відсутність солодкавих подарунків

Якщо родичі і друзі не будуть знати стать дитини, вам пощастить уникнути подарунків в стилі пачка балерини для новонародженої або костюм Супермена розміром 52 див. Попросіть дарувати вам сертифікати дитячих магазинів, а потім купите все те, що вам по душі.

Допомога під час пологів

Хочете дізнатися, яка додаткова мотивація допоможе вам правильно і старанно тужитися під час пологів? Правильно, цікавість. Після багатьох годин виснажливих сутичок ви захочете якомога швидше дізнатися, що ж за «засранець» розриває вас зсередини.

Тренування терпіння

Батьки, які витерпіли всі 9 місяців, не знаючи, хто у них народиться, настільки натренують свій внутрішній дзен, що набагато спокійніше перенесуть безсонні ночі через здуття живота у новонародженого і потім прорізування у нього молочних зубів.

Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
© adrian825/IStock Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на
Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
Як визначити стать дитини до її народження
©Pexels Всі майбутні батьки хочуть дізнатися стать дитини ще до народження, і це факт! Але чи можна зробити це в домашніх умовах, ще до проходження УЗД? Такі методи
Три речі, про відсутність яких не шкодуєш після виписки з пологового будинку
© Pixabay Багато жінок намагаються забути своє перебування в пологовому будинку як страшний сон. Безформні нічні сорочки як постійна форма одягу, несмачна їжа, грубі
Як вибрати і визначити стать дитини до її народження: думка вчених і народна мудрість
Чи можна запланувати заздалегідь стать майбутньої дитини? Існують народні та клінічні способи вибору статі майбутнього малюка. Однак потрібно розуміти, що в перші вчені
7 найбільш поширених ускладнень після пологів
Кожен батько мріє про те, щоб появи на світ малюка було приємною подією, пологи пройшли легко і безболісно, не викликали ускладнень. Але світ так влаштований, що часто