8 причин, чому дітям потрібно займатися силовими тренуваннями
28.04.2019 751 0 newsdaily.org.ua

8 причин, чому дітям потрібно займатися силовими тренуваннями

В закладки

8 причин, чому дітям потрібно займатися силовими тренуваннями

© zozhnik.ru

Наскільки важливо дітей і підлітків віддавати на виключно командні види спорту? Якщо дитина сам робить такий вибір — це звичайно важливо. Але є кілька причин, чому вашій дитині, можливо, варто зайнятися силовими тренуваннями.

Командні види спорту націлені на перемогу команди в першу чергу. Індивідуальні досягнення вашої дитини нікого не цікавлять, якщо бути чесним. Авторитет тренера, настрій якого може залежати від результату команди, умови конкуренції. Якщо це не про вашу дитину, є сенс зайнятися силовими тренуваннями в залі. І ось чому:

1. Розвиток самоповаги

Силові тренування допомагають розвинути фізичну привабливість, яка грає для дітей і підлітків важливу роль в самоповазі. Набір 4-5 кг м'язової маси або спалювання декількох кг зайвого жиру підвищить самооцінку набагато більш ефективно, ніж сеанси психотерапії. А дисципліна, яка буде потрібно для подібних змін, нітрохи не менше, ніж у командних видах спорту.

© Barcroft Media/Getty Images

2. Зміцнення імунітету

Силові тренування дають не тільки силу. Цей вид спорту акцентує увагу підлітків на здоров'я і вживання здорової їжі. Їжа стає паливом під час силових тренувань. У кожного продукту з'являється призначення. Будь то зростання м'язової маси або зниження відсотка підшкірного жиру.

3. Зміцнення відносин

Силовими тренуваннями можна займатися разом з дитиною. Так ви станете більше спілкуватися і більше розуміти своє чадо. І для самої дитини це здатний важливіше кількох слів похвали. У тренажерному залі недоліки видно «як на долоні» — то лінь, дефіцит уваги або зусиль. Ви зможете зрозуміти, що турбує вашої дитини. А ще на своєму прикладі показав, як досягати результатів.

© zozhnik.ru

4. Розвиток

Індивідуальні тренування корисніше для розвитку, ніж командні види спорту. У командах іноді дуже жорстокі хлопці. І вони можуть знищити характер вашої дитини. На кожних 8-9 хороших гравців футбольної команди припадає один або два, які регулярно сидів на лавці запасних. І це сувора реальність. Для силових тренінгів не потрібна команда. Перемога тут залежить від власних зусиль.

5. Відсутність сезонності

Тренування в залі не залежать від погоди або наявності льоду. Туди можна ходити постійно. І це хобі можна розтягнути на все життя. У професійних спортсменів декількох видів спорту кар'єра коротка. А в залі ви можете займатися рівно стільки, скільки душі завгодно.

© zozhnik.ru

6. Тлумачні заняття

У 13-19 років, діти не в змозі проконтролювати негативні думки. І часто вони звертаються до наркотиків, алкоголю і до бунтарства в спробах довести, що вони крутіше своїх однолітків. А потім вони швидко виростають. У тренажерному залі у підлітка буде своя команда. Тренер, одні і ті ж люди, навіть обслуговуючий персонал. Тут все виявляють повагу та дисципліну, а до дорослих відчувається повага, а не підліткове презирство.

7. Спілкування з протилежною статтю

У більшості випадків хлопчики ростуть, вважаючи, що дівчатка слабкіше їх, а оскільки перемоги в спорті дуже важливі для хлопчиків і юнаків, то гендерна нерівність у спорті набуває непропорційне вагу. І спорту переходить в інші галузі життя. Спільна силова робота в тренажерному залі не залишає місця відмінності між статями. Хлопчики і дівчатка можуть тренуватися разом без проблем, хоча юнаки в цілому перевершують дівчат силою верхньої половини тіла, проте, відмінності в силі нижньої половини зазвичай незначні.

© zozhnik.ru

8. Навчання самозахисту

Силова тренування дітей в тренажерному залі вчить захищатися самостійно. Фізичну силу і впевненість у собі вашого підлітка, оточуючі відчувають і без демонстрації прийомів карате і махання кулаками. Подібна внутрішня сила, доповнена фізичної, створює безпечний світ навколо вашої дитини. Особливо це стосується шкільного оточення.

Потрібно бігати перед силовими тренуваннями
© jacoblund/iStock Багато людей не знають потрібно бігати перед силовими тренуваннями або краще робити це після основного заняття. Через це виникало безліч суперечок,
Часті помилки дівчат у фітнесі після 30 років
©jacoblund/IStock З віком більшість жінок починають активно боротися з недоліками фігури і приводити свої тіла в форму. Однак, для досягнення найкращих результатів у
8 популярних спортивних міфів, що стосуються вашої дитини
Kids shooting on football station Батьки завжди хочуть бачити, як їх дитина досягає успіху в спорті, але існують міфи, які спотворюють уявлення про реальність і роблять
7 помилок, з якими тренування буде неефективною
©jacoblund/IStock Якщо ви харчуєтеся правильно, займаєтеся спортом і ведете здоровий спосіб життя, а вага стоїть на місці і тіло не знаходить рельєф, ймовірно, ви
Як зацікавити дитину спортом
© LSOphoto/IStock Фізична активність є однією з найважливіших складових здоров'я, благополуччя і розвитку дитини. На жаль, сучасні діти дуже залежні від гаджетів і рідше
Потрібно дошкільнику насправді займатися спортом
©Pixabay Немає нічого більш симпатичний, ніж група дошкільнят, які грають у футбол, але хіба це найкращий спосіб для них бути активними? Можливо, ні. Дошкільнята і спорт