Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
15.04.2019 1 124 0 newsdaily.org.ua

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця

В закладки

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця

© Milkos/iStock

Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп. Заінтриговані?

Представляємо вам способи, які допоможуть визначити стать дитини.

Вміст матеріалу

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: таблиця та інші методи

Відомо, що це можна зробити з допомогою УЗД, але цей метод теж не завжди точний. І можливий тільки з 20 тижня. А адже хочеться дізнатися раніше. Тому майбутні мами вдаються до нетрадиційних способів.

Календарні методи

1. Овуляція. Підходять для тих жінок, які знають про час останній овуляції і зачаття дні. Якщо порожнистий акт був до овуляції, то народиться дівчинка, а якщо в день овуляції – хлопчик.

2. Астрологічний прогноз. Дванадцять знаків зодіаку діляться на дві групи. Жіночі: телець, рак, діва, скорпіон, козеріг, риби. Чоловічі: овен, водолій, лев, терези, близнюки, стрілець. Достатньо знати в якому знаку Місяць в день зачаття.

3. Китайська таблиця. Це швидкий і зручний спосіб. Вам достатньо точно знати дату зачаття. Єдиний мінус – якщо порожнистий акт стався в останній день місяця. У цьому випадку зачаття може відбутися на наступний день.

© HeaClub

4. За віком крові. Визначити стать дитини можливо по оновленню крові. У жінок це відбувається раз в 3 роки, а у чоловіків — раз на 4 роки. Стать малюка буде залежати від того, чия кров молодша в момент запліднення. Варто враховувати аборти, переливання крові, пологи і хірургічні втручання.

Приклад:

Під час зачаття чоловікові було 30 років, а жінці – 28. Далі ділимо вік на те, як часто оновлюється кров: 30:4 = 7,6; 28:3 = 9,3. Залишок менше у жінки (0,3), це означає, що народиться дівчинка.

По групі крові

Також стать дитини залежить від групи крові батьків. Для цього достатньо скористатися табличкою. Для цього здайте аналіз, щоб точно визначити групу. Але є проблема: відповідно до таблиці, у пари повинні народжуватися всі хлопчики чи всі дівчатка. Але є сім'ї, у яких різностатеві діти. Тому цей метод не стовідсотковий, адже група крові у людини завжди однакова.

© Мами і діти

За кількістю серцевих ударів в хвилину

Деякі лікарі визначають стать дитини за допомогою серцебиття. Частоту скорочень під час вагітності можна подивитися на УЗД або прослухати стетоскопом. У дівчаток спостерігається прискорене серцебиття, десь 150 ударів в хвилину. Цей метод не користується популярністю і його намагаються уникати.

Тепер ви знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні за допомогою таблиць та аналізу крові. Пам'ятайте, що всі методи можуть бути неточними, тому краще записатися на УЗД.

Читайте також Які ознаки двійні на ранньому терміні вагітності

Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи
©Pixabay Кожній вагітній жінці цікаво дізнатися все про майбутню дитину. І звичайно, усіх майбутніх матусь хвилює питання, як визначити близнюків на ранньому терміні! Ми
Симптоми вагітності двійнею: як дізнатися результат раніше лікаря
©Getty Images Ви вагітні і підозрюєте, що виношуєте не одного, а двох дітей? Ми розповімо, як дізнатися правду ще до візиту до лікаря! Існують деякі ознаки вагітності
7 причин не дізнаватися стать дитини до пологів
© Pixabay Для майбутніх батьків друге УЗД (коли можна дізнатися стать дитини) стає одним з найбільш знакових подій за всю вагітність. І хоча шанси 50/50, дуже часто
Як визначити стать дитини до її народження
©Pexels Всі майбутні батьки хочуть дізнатися стать дитини ще до народження, і це факт! Але чи можна зробити це в домашніх умовах, ще до проходження УЗД? Такі методи
Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
© adrian825/IStock Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на
Антиварусне взуття для дітей: як підібрати правильну модель
©Pixabay Батьки повинні ретельно стежити за здоров'ям і зростанням своєї дитини, і особливу увагу приділяти формуванню опорно-рухового апарату. А уникнути проблем з ним