Як дізнатися про групу крові своєї дитини: поради та підказки
11.05.2019 475 0 newsdaily.org.ua

Як дізнатися про групу крові своєї дитини: поради та підказки

В закладки

Як дізнатися про групу крові своєї дитини: поради та підказки

Хочете дізнатися групу крові своєї дитини, але не знаєте, як це зробити? Сайт WikiHow розповів про декілька способів зробити це.

Вміст матеріалу

Спосіб 1. Визначення групи крові в домашніх умовах

Якщо вам відома група крові обох батьків, то ви зможете визначити групу крові дитини. Щоб зробити це, використовуйте наступну таблицю підказок:

І батько x І батько = І дитина
І батько x ІІ батько = І або ІІ дитина
І батько x ІІІ батько = ІІІ або І дитина
І батько x ІV батько = ІІ або ІІІ дитина
ІІ батько x ІІ батько = ІІ або І дитина
ІІ батько x ІІІ батько = ІІ, ІІІ, ІV або І дитина
ІІ батько х ІV батько = II, III або IV дитина
III батько x III батько = III або I дитина
III батько x IV батько = II, III або IV дитина
IV батько x IV батько = II, III або IV дитина

Типи крові також включають «резус-фактор» (+ чи -). Якщо обоє батьків мають негативний резус, то у дитини теж буде негативний. Якщо один або обоє батьків мають позитивний резус, то ви не зможете визначити резус дитину без медичного тесту.

©Pixabay

Для визначення групи крові ви можете також зателефонувати педіатра, у якого повинні зберігатися записи про аналізах вашої дитини (якщо ви вже здавали кров раніше). Ще один спосіб – придбати спеціальний тест для визначення групи крові в домашніх умовах (його можна купити в аптеці або замовити в інтернет-магазині).

Спосіб 2. Відвідування постачальника медичних послуг

Запитайте аналіз крові своєї дитини у лікаря. Якщо у нього немає даних про це, ви також можете попросити зробити аналіз крові, щоб визначити її групу. З цією ж метою також ви можете відвідати місцеву поліклініку.

Ще один спосіб дізнатися групу крові (але він підходить тільки для дорослих) – здати її для донорських потреб. Це простий метод визначити свою групу крові і одночасно допомогти іншим людям.

©Pixabay

Тепер ви знаєте, з допомогою яких способів можна дізнатися групу крові своєї дитини або свою. Зробіть це, адже така інформація дуже важлива і може стати в нагоді вам в майбутньому.

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
Батько-одинак одягнув сукню, щоб привітати синів з Днем Матері
©Sasiistock/IStock День Матері – прекрасне свято, якого чекає кожна дитина і батько. Але, що робити, коли дітей виховує лише батько? Huffingtonpost ділиться історією
Як фруктоза і підсолоджувачі впливають на здоров'я дитини
Кожна дитина не рівно дихає до солодким продуктом. Однак відповідальний батько повинен знати про шкоду підсолоджувачів для дитячого організму. Ми відповімо на питання,
5 типів розлучених батьків, яких хоч раз зустрічали всі ми
© Thiago Santos/iStock Шлюби руйнуються частіше, ніж хотілося б. І важко передбачити, яким буде батько в розлученні, але це може статися з кожним. Тому ви або ваші діти
Молодий батько: психолог відповіла на хвилюючі питання глав сімейств
©Vasyl Dolmatov/IStock Чи знаєте ви, про що турбуються молоді батьки? Сімейний психолог Світлана Ройз вирішила розібратися в цьому і відповісти на найактуальніші питання
Топ‐6 правил здорового харчування для дітей
Кожен батько хоче, щоб його дитина була здорова. Для цього ще з дитинства його потрібно привчити у першу чергу до правильного раціону. Так от ми зібрали 6 правил, які