Корисні фільми, які варто подивитися підлітку
16.03.2019 1 111 0 newsdaily.org.ua

Корисні фільми, які варто подивитися підлітку

В закладки

Корисні фільми, які варто подивитися підлітку

Є багато занять від яких дитину краще захистити, але перегляд корисних фільмів не входить в їх число. День у день кінематограф радує нас виходом нових кіно-картин, багато з яких рекомендовані дітям.

Сьогодні ми хочемо представити вам підбірку цікавих фільмів, які варто подивитися кожному підлітку.

Мирний воїн

Цей фільм оповідає про спортсмена, який втрачає справу всього свого життя із-за травми, але допомогти йому вибратися з цієї нелегкої ситуації і відчаю береться одна людина — його новий учитель. Ця історія вчить глядача ніколи не здаватися, сміливо йти вперед, домагатися свого і долати будь-які перешкоди.

Суспільство мертвих поетів

Це історія про сім хлопчиків, учнів у досить дивній школі, куди одного разу приходить новий викладач Джон Кітінг і вносить свої правила. Він нехтує програмою навчання і дає дітям зрозуміти всю швидкоплинність життя, закликаючи їх не втрачати ні секунди. Він не боячись розповідає дітям про смерть, що викликає несхвальну реакцію з боку батьків. Цей фільм мотивують бути сміливішими, говорити, щоби бути почутим і боротися за власні переконання, навіть якщо з ними не всі згодні.

Королівство повного місяця

Сюжет фільму зосереджений навколо двох юних закоханих, які хочуть назавжди бути разом, тому тікають з будинку і відправляються на пошуки нового життя. Але їх починається шукати шериф і тренер бойскаутів і все-таки знаходять, але закохані знову пускаються в перегони. Ця незвичайна історія вчить глядачів бути добрішими один до одного, залишатися чесними і враховувати інтереси оточуючих.

Отроцтво

На створення цього фільму знадобилося трохи більше десятка років, а все для того, щоб показати глядачеві реальну історію дорослішання хлопчика на ім'я Мейсон, його переживання, знайомство з алкоголем і наркотиками, розлучення його батьків та інші труднощі, що зустрілися на його шляху. Цей фільм вчить відповідати за свої вчинки, аналізувати ситуацію, прислухатися до себе і з усією серйозністю ставитися до життя.

Джуно

Історія юної вагітної дівчинці Джуно, яка опиняється перед складним вибором — залишити дитину чи ні. Але крім того, вона повинна розібратися у відносинах з хлопцем і інші труднощі. Ця кіно-картина змусить підлітків задуматися про власне життя і навчить приймати відповідальні рішення.

Покажіть ці фільми своїй дитині-підлітку, щоб дати йому нову грунт для роздумів і навчити простим істинам, необхідних у житті.

Що подивитися, коли хворієш: 6 фільмів на сезон застуди
©Pixabay Немає нічого гіршого, ніж сидіти вдома і хворіти, але іноді обставини складаються саме таким чином. Щоб видужувати було трохи веселіше, сайт Spoonful of Comfort
5 фільмів про жіночу дружбу, які потрібно подивитися
©BlackbourneA/IStock Не знаєте, який фільм подивитися цим ввечері? Harpers Bazaar зібрав для вас список небанальних кіно-картин про жіночу дружбу, які варті вашої уваги.
Перегляд фільмів позитивно впливає на психічне здоров'я, – пояснення вчених
© socialmediasl444/Flickr В цей час року багато ходять в кіно або сидять вдома за переглядом цікавого фільму. Відпустка, вихідні або свята – привід відпочити в компанії
Топ-12 найкращих романтичних фільмів для дівчат, які варто подивитися
©fanpop.com Романтичні фільми обожнюють дивитися всі дівчата, оскільки вони змушують вірити в справжню любов. Якщо ви шукаєте саме такий фільм для вечірнього перегляду,
11 фільмів, які надихають на зміну життя
11 фільмів, які надихають на зміну життя
11 фільмів, які надихають на зміну життя
01.06.19 Поради про саморозвиток
©Antonio_Diaz/IStock Коли зберігати бадьорість духу і мотивацію ставати занадто складно, варто звернутися за допомогою до прекрасним, надихаючим фільмів, що здатні
Топ-10 найкрутіших фільмів усіх часів, які варто подивитися
©yaplakal.com Сучасна кіноіндустрія виробляє нові фільми сотнями в рік, і кожен з них намагається здивувати нас неймовірними спецефектами і хвацько закрученим сюжетом.