Підбірка корисних книг для виховання дітей
19.06.2019 725 0 newsdaily.org.ua

Підбірка корисних книг для виховання дітей

В закладки

Підбірка корисних книг для виховання дітей

Існує величезна кількість книг для тих, хто став батьком або готується їм стати, які допомагають розкрити тему виховання малюка. Вибір величезний, і можна легко розгубитися. Так і буде корисною інформація, якою поділилися письменники? Адже хороша книга про виховання – це те, що можна втілити в життя, застосувати на практиці.

Ми хочемо допомогти вам з цим і підказати, що потрібно почитати про стосунки батьків і дітей. Ці 3 корисні книги отримали безліч позитивних рецензій та вважаються дійсно захоплюючими, так що на них варто витратити свій час.

Тридцять мільйонів слів

Автор – Дана Саскінд, професор і дитячий хірург.

На думку письменниці, батькам потрібно якомога більше говорити з дітьми. Згідно з дослідженням, малюк, який до 4 років чув від мами з татом більше слів, ніж його однолітка, стане набагато успішніше його в майбутньому: буде успіху в навчанні, з цікавістю читати книги, стане грамотним і освіченим швидше за своїх однолітків.

Розмови і слова батьки часто недооцінюють. А адже вони багато значать для інтелектуального розвитку дитини. Коли, приміром, приходить час обіду, запитайте малюка про те, що потрібно робити: не поспішайте давати відповідь, спонукайте його вимовляти вголос слова, навіть очевидні речі.

Професор ділиться порадами про те, як в ігровій формі вивчати математику й інші точні науки, як важливо цікавитися життям дитини (питати як справи, чим він займається). При розмові професор рекомендує використовувати більше описових слів, пояснює, як ефективно організувати спільне читання та багато іншого.

Читайте також: Правила турботи про новонароджених, про яких варто забути

Випробування дитиною

Автори – Джон Готтман і Джулі Шварц-Готтман.

Незважаючи на те, що поява малюка – радісна подія, вона повністю змінить ваше життя. Експерти по сімейним відносинам розповідають про те, як зберегти шлюб, уникнути післяпологової депресії, що допоможе не тільки не зруйнувати любов, але і зміцнить її. Чимало пар з появою первістка починають конфліктувати, холонути один до одного.

Книга показує реальну картину взаємин чоловіка і дружини, які стали батьками. У ній відображені не суб'єктивні поради письменників, а рекомендації, підкріплені досвідом інших пар, чиї шлюби вивчали і досліджували. Навіть ті, хто тільки збирається стати батьком, багато винесе для себе, адже не всі усвідомлюють ризики і труднощі, пов'язані з появою дитини.

Що у нього в голові?

Автори – Ембер і Енді Анковски.

Класичні експерименти з психології допоможуть молодим батькам зрозуміти свого малюка. Причому книга буде корисна починаючи з 3-го триместру вагітності до 7-го року життя дитини.

Діти мислять не так, як дорослі, вони по-іншому дивляться на світ, тому нерідко роблять те, чого від них ніяк не очікують інші. Важливо знайти ключик до розуміння дитини, допомогти йому розвинути пам'ять з малих років, знайти спільну мову і уникнути найпоширеніших помилок у вихованні. Автори впевнені, що книга дасть відповіді на багато запитань батьків і допоможе їм досліджувати власне чадо.

Читайте також: 10 документальних фільмів для дітей, надихають на зміну світу

Важливо: вчені довели, чому читання книг так корисно для виховання вашої дитини
Вам не здається, що в зв'язку із зростаючим прогресом і неймовірними темпами розвитку суспільства ми ризикуємо звести нанівець деякі з основних видів діяльності,
Підбірка кращих фентезі книг для дітей
©fatherly.com Одне з найбільш невдячних занять для батьків просівати сотні рекомендацій про те, яку книгу вибрати для дитини. Сучасна дитяча література рясніє
3 простих речей, які допоможуть бути хорошими батьками
© Epiximages/iStock Кожен батьки хоче бути найкращим і прагне виховати свою дитину хорошою людиною. Існує багато методик виховання, але є загальна думка стосовно
7 зарубіжних книг, які буде корисно почитати кожної матері
© freestocks.org/Pexels Матерям ми настійно рекомендуємо прочитати кілька відмінних книг. Деякі з них забавні, деякі з них серйозні, але всі вони пов'язані з неймовірним
Пол Маккартні напише книгу на дивовижну тему
© emimusic.com.au Багато діти знають про групу The Beatles завдяки мультфільму «Жовтий підводний човен», участі в телешоу «Станція сяючого часу», пісні Octopus's Garden,
8 важливих уроків виховання, якими користуються голландці
© petrenkod/iStock Кожна культура має свої унікальні сильні сторони і способи життя, і виховання дітей не є винятком. Інтернет повниться розповідями, порадами і навіть