5 причин, чому материнство допомагає в отриманні лідерських якостей
11.03.2019 532 0 newsdaily.org.ua

5 причин, чому материнство допомагає в отриманні лідерських якостей

В закладки

5 причин, чому материнство допомагає в отриманні лідерських якостей

Easy work. Cheerful kind smiling woman doing small amount of work while her child playing with a pencil

Подумайте про всіх спеціальних навичках і таланти, які є у мам. Хоча деякі люди, можливо, вважають материнство «незручним» для бізнесу, правда в тому, що мами можуть бути основним активом організації. І якщо компанії потрібна підтримка і ресурси, необхідні для процвітання, такі, як гнучкість, мами можуть стати ефективними лідерами, які привнесуть унікальні сильні сторони в команду.

П'ять якостей, які роблять з мам виключних лідерів:

1. Емпатія

Успішні лідери традиційно визначалися своєю владою і престижем, але дослідження показують, що емпатія сильно корелює з кращої індивідуальною роботою. І не тільки це, компанії, які цінують вище співпереживання ніж жорсткі команди, повідомляють про кращі результати в цілому.
Але що робить людину чутливою? І як ви можете культивувати лідерів, які можуть бачити проблему або ситуацію очима іншого? Наявність мами у вашій команді може дуже допомогти. Адже потрібно глибоке смирення і емоційне співчуття, щоб зрозуміти і задовольнити бажання і потреби маленької людини, яка ще не може їх повідомити. Співпереживання — безцінний навик, який може не тільки допомогти розвинути талант, але і сформувати моральний дух всієї організації.

2. Пріоритизація

Само собою зрозуміло, що найбільш ефективними лідерами є експерти з визначенням пріоритетів. Вони можуть сканувати горизонт і реагувати на те, що найбільш важливо в даний момент. Мами постійно приймають рішення, засновані на здатності визначати пріоритети того, що потрібно вирішувати прямо зараз, і того, що може почекати, — вміння, яке стає ще більш витонченим, коли є кілька дітей, щоб їх годувати, купати, одягати.
Ця здатність приділяти пріоритетну увагу також дає мамам унікальну перспективу щодо того, що дійсно має значення, а що ні.

3. Адаптивність

Сьогодні трудові ресурси більш різноманітні, ніж коли-небудь, і це означає більш унікальні голоси, особистості і стилі навчання. Великі лідери здатні адаптуватися до середовища, що постійно змінюється, пристосовуючи свій стиль управління, тому це не тільки працює для кожного співробітника, але і для компанії в цілому.
Потреби бізнесу сьогодні не завжди будуть потребами бізнесу завтра, і так само, як у співробітників різні потреби по мірі їх росту і розвитку в їх кар'єрі, так і діти їх розвитку часто непередбачувані. Для батьків немає правильного або неправильного шляху — все залежить від віку вашої дитини, його унікальності та стадії розвитку.

4. Стійкість

У якийсь момент кожен лідер відчуває серйозну невдачу — це неминуче. Але що в кінцевому підсумку робить їх успішними чи ні? Це те, як швидко вони можуть відновитися і розробити план стратегічного просування вперед. Фактично, дослідження показують, що витримка — найкраща прогностична міра успіху, ніж сумлінність і навіть IQ. І це чудова новина для матусь, які кожен день покладаються на витримку, незалежно від того, зайняті вони непередбаченої медичною проблемою, справляються з поведінкової проблемою або навіть справляються зі своїм власним вихованням. Мами унікально підготовлені до того, щоб подолати безліч емоційних перешкод з грацією, витримкою і професіоналізмом.

5. Рішення проблем

Щоб бути великим лідером, потрібно також бути відмінним вирішувач проблем, який може мислити поза коробки. Кожен день мами застрягли в катастрофічних ситуаціях, коли вони змушені щось робити з нічого і причому дуже терміново.
Ці ситуації також мають «смиряющий ефект», який вигідний для бізнесу. Мами швидко усвідомлюють, що деякі проблеми знаходяться поза їхнім контролем, даючи їм унікальну здатність реагувати на нову ситуацію і визначати, чи варто намагатися її змінити. У більшості проблем є рішення, але у деяких з них немає, і здатність розрізняти ці дві ключові ситуації дуже важлива.

10 цікавих фактів про пологи, про яких ви не знали
Кожна дівчина відповідально готується до того моменту, коли у неї на руках опиниться маленький клубочок щастя. І напевно ви вже чули, що справжні пологи відрізняються від
Як материнство впливає на збільшення робочої продуктивності
© IStock Для амбітної працюючої жінки запитання «чи Повинна я народжувати дітей?» є непростим. Прийнято вважати, що ви можете мати або дітей або успішну кар'єру. Адже,
Тест на материнство: як проводиться ДНК-обстеження і в чому його суть
© dusanpetkovic/IStock В силу певних обставин жінки роблять тест на материнство. До речі, ДНК-тести можуть зробити також і чоловіки для встановлення родинних стосунків з
Чому материнство схоже на марафон реальні причини вважати себе в ньому чемпіонкою
© microgen/IStock Редактор ресурсу Mom.me Дана Хьюітт порівняла материнство з марафоном, і схожість вийшла на обличчя. На її думку, народити одну дитину або декількох —
Який тип особистості здатний бути більш сексуальним, дослідження
© Stas_F/Pixabay Можна припустити, що більш фізично привабливі більш успішні у протилежної статі. Адже логічно, що якщо вони зацікавлені в отриманні інтимних стосунків,
Всім успіх: 5 важливих рис характеру, з якими буде простіше отримати бажане
©monkeybusinessimages/iStock Чи знаєте ви, що у всіх успішних людей є спільні риси характеру, які допомогли їм досягти великих цілей? Детальніше про кожну з цих якостей