Як материнство впливає на збільшення робочої продуктивності
09.05.2019 585 0 newsdaily.org.ua

Як материнство впливає на збільшення робочої продуктивності

В закладки

Як материнство впливає на збільшення робочої продуктивності

© IStock

Для амбітної працюючої жінки запитання «чи Повинна я народжувати дітей?» є непростим. Прийнято вважати, що ви можете мати або дітей або успішну кар'єру. Адже, згідно поширеному стереотипу, материнство негативно впливає на кар'єру.

Коли ви станете матір'ю, то ризикуєте стати емоційно нестабільною, а дитина буде тягнути вас вниз, так це? Ці три успішні жінки і їх приклади доводять, що материнство теж може бути успішним бізнес-активом.

Материнство зробить вас продуктивніше

Генеральний директор і головний редактор PandoMedia Сара Лейсі у своїй книзі «Матка — це особливість, а не помилка» пише, що після того, як жінка дізнається про свою вагітність, її може очікувати найплідніший період у кар'єрі.

Лейсі зазначає, що міф про «біологічний імператив» (необхідність продовження роду) підтримує застарілі уявлення про материнство. Друзі, які мають дітей, кажуть щось на кшталт «О, скоро все зміниться! Коли народиться дитина, тобі нічого не захочеться робити». Такі слова можуть бути досить травматичні для амбітної жінки. Лейсі впевнена, що в такі міфи вже ніхто не вірить.

«Після того, як у мене з'явилися діти, я стала краще, впевненіше. Я реалізувала свої письменницькі таланти, я стала писати більше і краще. Сталося те, чого я навіть не очікувала, наслухавшись розповідей друзів», — зазначила вона в одному з інтерв'ю.

Не зупиняйтеся. Приспосабливайтесь

Вся суть в тому, що діти не є центром всесвіту. Рене Ді Реста, яка відповідала за статистичні дані для Демократичної партії, доводить, що можна бути професіоналом і не ідентифікувати себе, насамперед, як мати (звичайно ж, не варто приховувати те, що у вас є діти).Вагітність Рене супроводжувалася труднощами, однак жінка впевнена, що не треба вважати її недоліком чи початком кінця кар'єри.

«Важливо, щоб мої діти бачили мою роботу і розуміли, що це важливий аспект мого життя. Коли я була в декретній відпустці, моя донька перебувала зі мною під час ділових зустрічей, вона спала в слінгу. Мені не можна було залишати її, але я здивувалася, коли зрозуміла, що обтяжена нею», — розповідає Рене.

Ви добре засвоїте, як говорити «ні»

Засновник платформи Startup Pregnant, на якій зібрані історії про батьківство і кар'єрі, Сара К. Пек розповідає, що після народження дітей у неї з'явилося щось, на зразок детектора, який виявляв все неважливе і непотрібне для неї.

«Завжди складно говорити «ні», але наявність дітей змушує вас вчитися цьому. Ось чому наявність дітей може допомогти вам у бізнесі: ви будете краще управляти своїм часом, відмовляти і приймати рішення», — стверджує Сара.

Ці 3 приклади доводять, що не варто боятися стати домосідкою з появою дитини. Розширення сім'ї і материнство — відмінний стимул стати краще і продуктивніше. Навіть якщо інші будуть стверджувати зворотне.

Чому материнство схоже на марафон реальні причини вважати себе в ньому чемпіонкою
© microgen/IStock Редактор ресурсу Mom.me Дана Хьюітт порівняла материнство з марафоном, і схожість вийшла на обличчя. На її думку, народити одну дитину або декількох —
Тест на материнство: як проводиться ДНК-обстеження і в чому його суть
© dusanpetkovic/IStock В силу певних обставин жінки роблять тест на материнство. До речі, ДНК-тести можуть зробити також і чоловіки для встановлення родинних стосунків з
13 чесних цитат про материнство від Холлі Беррі
©Women's Health Знаменита американська актриса Холлі Беррі є матір'ю двох дітей: її дочці 10 років, а синові 4 роки. Актриса не рідко ділиться зі світом своїми особистим
Як вижити в декреті: 5 способів, якими мами можуть подбати про себе
© Milkos/IStock Батьківство і материнство передбачає повну самовіддачу і турботу про дитину. Але разом з тим не варто забувати і про себе. Як подбати про себе в декреті?
Корисні поради про ідеальний батьківство у вік технологій
Як виховувати дітей у століття технологій? Здається, що малюки більше проводять часу з гаджетами, ніж зі своїми батьками. Варто визнати, що все це залежить і від батька з
10 неймовірних фотографій мам і дочок, які виглядають близнюками
© Jessie Lounsbury Мало що старить жінку так само, як материнство. Вагітність і годування, безсонні ночі, постійне хвилювання за дітей — все це додає сивого волосся і