Грудні імплантати: негативні наслідки, про які не говорять лікарі
02.06.2019 765 0 newsdaily.org.ua

Грудні імплантати: негативні наслідки, про які не говорять лікарі

В закладки

Грудні імплантати: негативні наслідки, про які не говорять лікарі

©nensuria/IStock

Операція по збільшенню грудей набирає все більшу популярність серед представниць прекрасної статі. Все тому, що дівчата хочуть відповідати нав'язаним стандартам краси, заради чого йдуть на невиправдані жертви. Варто розуміти, що така операція – величезний ризик для вашого здоров'я, оскільки грудні імпланти є чужорідними об'єктами і тіло всіма силами намагається їх відкинути. Наслідки цієї операції отримали назву breast implant illness (BII) — «захворювання, викликане грудними імплантами». Детальніше про те, чим небезпечні грудні імпланти розповідає портал zozhnik.

Вміст матеріалу

Симптоми BII

Визначити захворювання, викликане грудними імплантами не просто, оскільки тіло може реагувати на чужорідні об'єкти різними способами. Іноді хвороба проявляється гострим болем у грудях, а іноді супроводжується аутоімунними наслідками. У другому випадку BII легко сплутати з хворобою Лайма, фибромиалгией, хворобою Рейно, склеродермією, хворобою Хашимото, синдромом негерметичності кишечника, ревматоїдний артрит і т. д.

Більш того, існує ще цілий ряд неприємних симптомів, які виникають після операції. Серед них: втома, погіршення зору, тривожність, пітливість, висипання на шкірі, чутливість до світла і їжі, біль у м'язах і суглобах, біль у грудях, випадання волосся, проблеми з зубами, харчові розлади, невропатія і т. д.

І навіть це ще не все, оскільки є ряд плачевних наслідків, які проявляються з часом: рання менопауза, безпліддя, надлишок естрогену і зниження тестостерону, а також порушення функції щитовидної залози.

Крім того, після операції не можна займатися спортом, оскільки фізичні навантаження можуть лише посилити проблеми зі здоров'ям.

©sergey02/IStock

Чому грудні імпланти так небезпечні?

  • Вони протікають. Не дивлячись на те, що більшість пластичних хірургів заперечують це, на просторах Інтернету можна знайти безліч підтверджень тому, що навіть нові імпланти протікають.
  • Вони є середовищем розмноження мікроорганізмів і цвілі. Імпланти є сприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів. Крім того, з часом на поверхні грудних імплантів може з'явитися цвіль.
  • Вони викликають порушення ендокринної системи. Після імплантації в аналізах пацієнток спостерігаються підвищені рівні важких металів: свинцю, ртуті, платини. Ці речовини руйнують ендокринну систему.
  • Вони можуть спровокувати приховані аутоімунні розлади. Перед тим, як зважитися на операцію по збільшенню грудей, необхідно зробити генетичний тест, оскільки у жінок з BII часто виявляється мутація гена MTHFR.
  • Вони викликають таку форму раку, як анапластіческая крупноклеточная лімфома.
©Rawpixel/IStock

Що робити, якщо ви спостерігаєте у себе симптоми BII?

Більшість пластичних хірургів не визнають BII – хвороба, викликану грудними иплантами, і можуть навіть висміювати тих, хто говорить про неї всерйоз. Тим не менше, якщо ви помітили у себе симптоми BII, варто розповісти про них своєму лікарю. Найімовірніше, в інтересах власного здоров'я вам доведеться зважитися на те, щоб витягти шкідливі імпланти. Зробити це психологічно важко, тому вам знадобитися підтримка жінок, які зіткнулися з подібною ситуацією. Поспілкуватися з ними ви можете в англомовній групі на Facebook — «Breast Implant Illness and Healing by Nicole».

Крім цього, потрібно проконсультуватися з кваліфікованим хірургом, який не стане відмовляти вас від операції з видалення імплантів і допоможе вирішити проблему, що склалася. І останній, але найбільш важливий етап, через який вам доведеться пройти – вилучення імплантів, після чого може знадобитися підтяжка. Головне – усвідомити, що ваше здоров'я понад усе і грудні імпланти не варті таких жертв.

5 причин, чому жінкам важливо качати грудні м'язи
© cash14/iStock Багато жінок вважають, що вправи на грудні м'язи призначені виключно для чоловіків. Також існує думка, що подібні тренування можуть зіпсувати фігуру. Але
Збільшення грудей: яку небезпеку в собі носять імпланти
©Pixabay Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій на сьогоднішній день. Незважаючи на загальну погоню за красою та молодістю, багато дівчат не
5 причин, чому дівчатам важливо качати грудні м'язи
© newhealthguide.org Багато дівчат ігнорують в спортзалі тренажери, допомагають прокачати грудні м'язи. Згідно поширеній думці, такі тренування можуть призвести до
5 міфів про кесаревому розтині, в які ми продовжуємо вірити
© Daniel Schulz/Flickr За останні 10 років збільшилася кількість жінок, які народжують дитину з допомогою кесаревого розтину. Близько третини усіх новонароджених
Як впливає вживання вина на жіноче здоров'я
Як впливає вживання вина на жіноче здоров'я
Як впливає вживання вина на жіноче здоров'я
14.05.19 Поради про саморозвиток
© StockSnap/Pixabay Вчені давно говорять, що один випитий келих вина в день добре впливає на здоров'я людини. Але що цей напій може зробити з організмом жінки? Редакція
Відбілювачі шкіри все також залишаються популярними – не дивлячись на проблеми зі здоров'ям
© JNemchinova/iStock Соціальні медіа нав'язують нам певні стандарти краси, під які намагається підлаштується більшість людей по всьому світу. Однак, щоб відповідати