Як правильно накачати груди: 7 способів поліпшити фізичну форму
24.05.2019 753 0 newsdaily.org.ua

Як правильно накачати груди: 7 способів поліпшити фізичну форму

В закладки

Як правильно накачати груди: 7 способів поліпшити фізичну форму

© Pixabay/Pexels

Серед тих, хто займається спортом не так багато людей, які не хочуть швидко накачати груди. Це потрібно не тільки для того, щоб ефектно з'явитися на пляжі, а для зменшення травм і поліпшення показників під час занять у спортзалі. Тому, якщо ви не знаєте, як правильно накачати груди, то ви відкрили потрібну статтю.

Далі ви дізнаєтеся поради, які допоможуть прокачати верхню частину тіла.

Bodybuilding.com діляться лайфхаками, які точно знадобляться вам, як у спортзалі, так і в домашніх умовах.

1. Не забувайте про базові вправи

© Victor Freitas/Pexels

Коли ви тільки починаєте тренуватися, то не потрібно винаходити колесо, адже немає ніяких секретних вправ. Для початку освойте базові вправи (нахили з гантелями тощо). Вдосконалюйте свою техніку і визначте для себе свої цілі.

Якщо ви сумніваєтеся в застосуванні якихось вправ, то зверніться за допомогою до тренера або в крайньому випадку подивіться відео на You Tube.

2. Кожен повинен виконувати вправи для грудей

© mentatdgt/Pexels

На жаль, деякі жінки думають, що певні вправи можуть негативно вплинути на їх бюст. Це не так, тому варто перестати турбуватися про необґрунтованих проблеми.

Якщо ви не зневажаєте вправами для м'язів спини, то почім забуваєте про грудей? Ви ж не хочете бути схожими на тих людей, які тренують тільки одну частину тіла і в результаті виглядають комічно? Розробка тільки однієї групи м'язів може змусити вас виглядати непропорційно.

3. Стискайте штангу/гантелі сильніше

© Victor Freitas/Pexels

Стиснення збільшує роботу м'язів, а також впливає на їх ріст. Це буде нелегко, але ваші зусилля будуть винагороджені. Також переконайтеся, що ви стискаєте ручку гантелі, так як ніби хочете розчавити її. Це стиснення принесе більше результатів.

Читайте також Як правильно качати прес в домашніх умовах

4. Пам'ятайте про правильність рухів

© bruce mars/Pexels

Правильне виконання – це запорука успіху, інакше ваші зусилля можна прирівняти до нуля. Якщо передбачувані м'язи працюють неправильно, то інші групи м'язів можуть домінувати у вправі, що додає зайвий стрес організму.

Краще виконуйте вправу повільніше, але правильно. Не поспішайте і постарайтеся знайти свій темп. Таким чином ви зведете до мінімуму ризик травмування.

5. Змушуйте себе

© Pixabay/Pexels

Ваше тіло – дивовижна і розумна машина, яка швидко адаптується до стресу. Якщо ви не натиснете на себе досить сильно, то залишитеся на колишньому рівні. Адже ви цього не хочете?

М'язовий зростання вимагає прогресивно збільшується навантаження. Поступово підштовхуйте себе до більшої ваги. Пам'ятайте, що з часом тіло може звикнути до будь-яких навантажень.

6. Відпочинок, пауза, ривок

© Victor Freitas/Pexels

Коли додавання більшої ваги не є для вас чимось складним, є спосіб, який зробить вашу тренування ще ефективніше. Ось, що включає в себе кожна група:

• Відпочинок: почніть з ваги, який дозволяє вам зробити 6-8 повторень. Потім відпочиньте 5 секунд і повторіть ще раз.

• Пауза: зменшіть вагу на 20-25 відсотків. Повторіть те, що ви тільки що зробили, включаючи паузу для відпочинку, протягом 5 секунд.

• Ривок: знову зменшіть вагу, так як і в минулий раз.

7. Використовуйте лаву

© Philbert Pembani/Pexels

Ви знаєте, що таке " лава? Цей недооцінений предмет може допомогти прокачати м'язи. Не забудьте додати штангу і гантелі, щоб домогтися бажаного результату, як можна швидше.

Тренуйтеся правильно

Якщо ви думаєте, що ці поради про те, як правильно накачати груди вам не допоможуть, то ви помиляєтеся. Поступово застосовуйте їх під час тренувань і ви точно помітите результат вже через кілька тижнів. Головне-не жалійте себе і суворо дотримуйтесь рекомендацій. Адже ви хочете підтягти тіло до літа?

Як дівчині з допомогою спорту сформувати красиву груди
© dima_sidelnikov/iStock Для того, щоб мати красиву груди не обов'язково збирати гроші на пластичну операцію, досить записатися в спортзал або виконувати вправи вдома.
Правильна техніка вправ для тих, хто прийшов у спортзал вперше
Техніка при тренуваннях — це дуже важливо. Якщо ви в тренажерному залі вперше, вам необхідно знайти хорошого тренера, який розповість і покаже вам, як робити вправи, як
Як накачати жіночі груди в домашніх умовах
© andriano_cz/iStock Кожна дівчина мріє про красиве і пружною грудей, але, на жаль, виправити форму або збільшити розмір одними лише вправами неможливо. Справа в тому, що
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для
Як накачати спину будинку без заліза: техніка й вправи тренувань
©Pixabay Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні приділяти увагу своїй спині. Вправи на м'язи спини допоможуть вам опрацювати цю частину свого тіла і добитися красивого
Як накачати сідниці і ноги: 8 причин, які саботують спортивну мета
©SARINYAPINNGAM/Istock Якщо ви старанно намагаєтеся накачати сідниці, але результату не спостерігаєте? Найімовірніше, ви зіткнулися з однією з помилок, що уповільнюють