11 причин, чому з'являються зморшки в ранньому віці
19.03.2019 1 103 0 newsdaily.org.ua

11 причин, чому з'являються зморшки в ранньому віці

В закладки

11 причин, чому з'являються зморшки в ранньому віці

©Pixabay

Старіння – неминучий процес, але чому у деяких з нас з'являються зморшки в ранньому віці? Це відкриття може стати дуже неприємним, але у більшості випадків такий стан речей винні ми самі. Сайт Bustle назвав головні причини зморшок в ранньому віці.

Вміст матеріалу

1. Сон обличчям у подушку

Спати на животі дуже зручно, а ось прокидатися з «подушковими» зморшками вам навряд чи сподобається. Постільна білизна може залишати заломи і вм'ятини на шкірі, які потім перетворюються в зморшки, так що вчіться спати обличчям вгору.

2. Занадто багато цукру

Іноді можна дозволити собі солодощі, але якщо ваш спосіб харчування включає в себе багато цукру, то це може призвести до появи проблем з шкірою. Подумайте, хіба варто ще один солодкий пончик нових вугрів і зморшок на обличчі?

3. Вплив ультрафіолету

Збираючись на пляж, ви, звичайно ж, візьмете з собою сонцезахисний крем і будете регулярно оновлювати його. Але зізнайтеся чесно – адже ви не користуєтеся цим засобом у повсякденному житті? А ваша шкіра так само піддається впливу ультрафіолетового випромінювання! Тому виробіть звичку не виходити з дому без захисного шару крему з SPF.

4. Мало води

Достатня кількість випитої води в день – це не просто зволоження, а збереження вашої молодості! Наповнена вологою шкіра довше зберігає пружність і еластичність, що запобігає рання поява зморшок.

5. Зміг

Якщо ви живете у великому місті з брудним повітрям, то можете бути схильні до передчасного старіння. Щоб хоч якось виправити ситуацію, намагайтеся регулярно освіжати повітря у квартирі за допомогою спеціального очисника.

©Pixabay

6. Алкогольні вечірки

Всі ми любимо весело проводити час з друзями, але занадто багато алкоголю призводить до обезводнення шкіри. Тому намагайтеся не зловживати коктейлями або хот б пити більше води на вечірках.

7. Занадто активний догляд за шкірою

Деякі можуть подумати, що чим більше косметичних засобів вони використовують, тим краще, але це не так. Занадто активний догляд за шкірою може викликати забруднення пір або пігментацію, а також роздратування і почервоніння. Тому не забувайте про почуття міри.

8. Стрес

Високий рівень стресу і недолік сну – вбивча комбінація для здоров'я шкіри і вашої молодості. Щоб виправити ситуацію, навчитеся знаходити час для розслаблення і достатнього відпочинку.

9. Куріння

Куріння і пасивне куріння можуть спровокувати розпад колагену і призвести до пухкої і в'ялої шкірі. А постійне притиснення губ під час затягування може призвести до появи зморшок навколо рота.

10. Мало сну

В ідеальному світі ми могли б спати з десятої вечора до сьомої ранку, але в реальному рекомендовані дев'ять годин повноцінного сну недосяжні. І все ж, ви повинні хоча б намагатися досить висипатися заради своєї шкіри!

11. Постійне примружування

Спробуйте підрахувати, скільки разів за день ви прищуриваете очі біля екрану свого комп'ютера? Особові руху, такі як примружування, підняття або нахмурювання брів призводять до появи ранніх зморшок.

Щоб зморшки в ранньому віці не турбували вас, постарайтеся змінити свої шкідливі звички. Зробіть це вже зараз, щоб потім не шкодувати про втрачений час!

Читайте також Як позбутися від зморшок на особі в домашніх умовах

Зморшки в 15 років: як самостійно позбавитися від заломів у домашніх умовах
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Зморшки часто асоціюють зі старістю, але насправді вони можуть виникнути і в ранньому віці. Зморшки в 15 років – це не міф. Це – проблема
Ранні зморшки: як подолати неприємні зміни шкіри
© deniskomarov/IStock Будь-яка жінка знає, що для антивікової косметики немає потреби чекати появи перших ознак старіння — зморшок. Щоб відстрочити ці неприємності,
Старість ні при чому: чому на лобі так рано з'являються зморшки
© ValuaVitaly/iStock Виявляється, зморшки на лобі можуть з'являтися не тільки від старості – деякі вчені зв'язують їх з проблемами серцево-судинної системи. Але не
Зморшки в 20 років: чому виникають і як боротися
© LittleBee80/iStock Кожному хочеться відстрочити старіння шкіри, тому так важливо забезпечити їй догляд у ранньому віці. Як не дивно, але зморшки в 20 років – це не
Як прибрати зморшки між бровами: лайфхаки, поради та рекомендації
©beautyhealthtips.in Зморшки між бровами можуть змусити вас виглядати набагато старше вашого віку, але вони формуються із-за старіння. Як прибрати зморшки між бровами і
5 звичок, з-за яких виникає раннє старіння шкіри
© evgenyatamanenko/IStock Старості не уникнути, як би ми цього не хотіли. З роками у людей знижується вироблення колагену, з'являються зморшки, шкіра втрачає