"Вектор на ідеальність": чому все більше жінок лягають під ніж і як це робити правильно
13.06.2019 770 0 newsdaily.org.ua

"Вектор на ідеальність": чому все більше жінок лягають під ніж і як це робити правильно

В закладки

«Вектор на ідеальність»: чому все більше жінок лягають під ніж і як це робити правильно

Сьогодні пластична хірургія перестала бути чимось особливим або ганебним. Для багатьох – це регулярні процедури, як нарощування вій, манікюр. Люди, які наважуються на такий крок, мріють зробити свою зовнішність привабливішою. Стандарти краси змінюються кожні пару років і стають все популярніші.

Так багато хто, не маючи власних пухких губ, виразних скул або об'ємної грудей, йдуть на прийом до пластичного хірурга. При цьому процедури можуть принести не тільки красу, але і шкоди здоров'ю. Тому до такого рішення потрібно підготуватися заздалегідь вивчивши всі можливі методи і небезпеки.

Вміст матеріалу

Види пластичної хірургії

Крім популярних коригувальних процедур, пластична хірургія включає в себе багато інших видів втручань. Умовно кажучи, кожен з них стосується певних частин тіла: обличчя, грудей, фігури і інтимних зон. Вони також класифікуються в залежності від того, який процес увазі.

Якщо глобально розглянути напрям пластичної хирургий, тобто реконструктивна та естетична хірургія. Перший варіант – це усунення вроджених чи набутих дефектів тіла. Іноді таке втручання необхідне для повноцінного життя людини в майбутньому і несе в собі оздоровчий ефект. В основі естетичної хірургії лежить корекція зовнішності, не обґрунтована медичними рекомендаціями, а тільки побажанням клієнта.

Лицьова пластика – це перелік найбільш делікатних процедур. Змінам підлягають усі частини обличчя. Так можна збільшити губи, зменшити ніс і вуха або підняти повіки. Крім того, великим попитом користується коригування форми особи і стану шкіри. Це вікові процедури, коли потрібно підтягнути шкіру, "відкрити" очі або прибрати зморшки.

У процедурі пластики грудей варіантів небагато. Одні збільшують її, інші – зменшують. Ще доступна процедура підтяжки грудей, коли підтягуються опущені тканини. Звичайно, є випадки, коли жінки роблять імплантацію грудей після того, як пройшли через хвороби молочних залоз.

До корекції фігури можна віднести процедури, які відносяться до проблем рук, ніг, живота і сідниць. В їх основі лежить відновлення привабливих форм деяких частин тіла. Попитом користуються такі види втручань як ліпофілінг і ліпосакція. Якщо ліпосакція хірургічним способом видаляє жирові відкладення, то процес липофилинга передбачає пересадку жирових клітин з однієї частини тіла в іншу.

Пластика інтимних зон – це одне з останніх напрямків пластичної хірургії. Найчастіше жінки звертаються до таких процедур після пологів або перенесених травм, щоб повернути природну привабливість цієї зони.

Кожен із сегментів має десятки різних напрямків, що виконують різні функції щодо коригування зовнішнього вигляду і функціональності жіночого тіла.

Як працює психологія жінок, які на це вирішуються

Головний аргумент для більшості жінок, які готові лягти під ніж, – це красиве тіло. Багатьох не влаштовує їх зовнішній вигляд або вікові зміни тіла. Так, за статистикою тільки одна з п'яти жінок робить імплантацію грудей з-за наслідків хвороби.

Результати дослідження з цього приводу також опублікувала Американська академія лицьової пластичної та реконструктивної хірургії AAFPRS. Метою такого дослідження був пошук мотивовов, які підштовхують жінок змінити свою зовнішність.

Як виявилося, одна з вагомих причин – це вдалі кадри під час селфи. Жінкам просто хочеться гарно виглядати в об'єктиві. Дослідники відзначають, що це пов'язано з активністю соціальних мереж, які займають вагоме місце в житті людини.

Іноді такі рішення людина приймає під тиском емоцій або критики з боку. Але це загрожує поганими наслідками, коли людина не зможе сприймати зміни, які відбулися в його тілі. Є й інші проблеми в психології власного сприйняття, які штовхають їх під ніж. Так, деякі жінки мають непереможне прагнення привести в досконалість своє обличчя і тіло. Часто таке бажання стає абсолютно необ'єктивними. Це переростає в нову проблему, коли люди вже не можуть зупинитися і стають залежними від багаторазових пластичних операцій.

Також стимулом для пластичних операцій є різні фізичні дефекти, які заважають людям реалізуватися і комфортно почувати себе в суспільстві. Проведення таких операцій і зміни зовнішнього вигляду піднімають самооцінку таких жінок, допомагають їм сподобатися самим собі.

Як підготуватися до пластичної операції

Тим, хто зважився, потрібно розуміти, що пластична операція – це не справа одного дня. Насправді підготовка та реабілітація після процесу може зайняти кілька тижнів в залежності від складності втручання. Результат операції залежить не тільки від лікаря, але і ряду інших обставин, які впливають на організм.

Перше, що потрібно зробити для підготовки до операції – це здача загальних аналізів. Лікар повинен розуміти стан організму пацієнта, щоб дати відповідні рекомендації.

Що стосується пацієнта, за деякий час до операції він повинен відмовитися від речовин та препаратів, які можуть зашкодити процесу. Так, у зону табу потрапляють сигарети, алкоголь, гормональні та кроворазжижающие препарати , протизаплідні, аспірин, а також жиророзчинні вітаміни А і Е. При цьому можна приймати препарати для зміцнення судин, які убезпечать від гематом і кровотеч. При цьому важливо користуватися рекомендаціями лікаря.

Під час операції шкіра тіла повинна бути в природному стані. Тому перед процедурою варто відмовитися від солярію, пляжів та косметологічних втручань. До речі, в день операції також варто утриматися від косметики, лаку на нігтях і волоссі.

Важливий також раціон харчування. Перед операцією варто сісти на невелику дієту: обмежити себе в солі і кави, які погано впливають на відновний процес. У вечір перед процедурою найкраще легко повечеряти, а от в день операції бути натщесерце.

Останній важливий компонент підготовчого періоду – відпочинок. Потрібно виспатися і кілька днів перед тим забути про тренування і фізичних навантаженнях. Але насамперед – моральна підготовка. Спочатку варто кілька днів прожити з думкою про операцію, добре обміркувавши потреби такої дії.

Найпопулярніші процедури пластичної хірургії

Пластична хірургія має безліч варіантів, але серед них є кілька найбільш популярних операцій. Саме ці зміни найчастіше можна побачити у жінок, які зважилися на хірургічне втручання. Це коригуючі операції, які допомагають уникнути вікових змін, а також дбають про зовнішній вигляд пацієнта.

Збільшення грудей

Бажаний результат досягається з допомогою мамопластики або липофилинга. Перший спосіб передбачає видалення зайвої шкіри, а також встановлення імплантів. Ліпофілінг збільшує груди з допомогою власного жиру пацієнта. Якщо говорити про імплантатах, то вони відрізняються між собою за формою та якістю, що впливає на вартість процесу. Щодо наповнювача – є імпланти на силіконовій основі або з наповнювачем з фізрозчину. Проводити таку операцію можна тільки в віці від 18 років. Середня вартість пластичної операції по Україні 110-180 тисяч гривень.

Ринопластика

Ця операція спрямована на виправлення форми носа. Такі втручання проводяться у разі функціональних порушень або виражених деформацій. Оптимальний вік для проведення ринопластики починається від 20 років, оскільки саме в цей час закінчується процес формування хрящової тканини носа. Може бути відкрита і закрита ринопластика. Вартість операції в Україні коливається від 100 до 180 тисяч гривень.

Фейсліфтінг

Це кругова підтяжка обличчя. Такі втручання притаманні жінкам старше 40 років. Вони допомагають зміцнити і підтягнути опущену шкіру, м'язи і жир під підборіддям. Процедура забезпечує еластичність шкіри і запобігає провисанню. Фейсліфтінг хірургічним шляхом можна проводити тільки два рази в житті. Вартість такої процедури близько 100-160 тисяч гривень.

Підтяжка повік

Блефаропластика – це видалення зайвих жирових прошарків на столітті і підтяжка шкіри очей. Хірургічне втручання даного типу також допомагає позбутися від жирових гриж, змінити розріз очей і прибрати мішки під очима. Така операція популярна серед жінок середнього віку. Реабілітаційний період може тривати близько місяця, але вже через тиждень пацієнт зможе виходити з дому в сонцезахисних окулярах. В Україні така операція обійдеться приблизно в 24-44 тисячі гривень.

Ліпосакція

Це корекція тіла, яка видаляє скупчення жиру в проблемних зонах. Вона допомагає позбавитися від зайвої ваги, надати тілу правильні контури і підкреслити рельєф м'язів. Часто її поєднують із липофилингом, коли відкачаний жир вводять в інші частини тіла. Таке хірургічне втручання актуально для жінок будь-якого віку. Його вартість залежить від кількості зон і обсягів. Вартість починається від 5 000 гривень.

Опитування 900 жінок показав, з яким розміром грудей вони відчувають себе щасливіше всього
© socialmediasl444/Flickr Суспільство протягом всієї історії людства диктувало жінкам, як вони повинні виглядати, що носити, яку фігуру мати, щоб бути «завидною
Манікюр "котяче око": 11 цікавих ідей
© Natkinzu/iStock Тренди в нейл-арте змінюються досить часто. Тим не менш, є такі дизайни, які підкорюють серця деяких модниць назавжди. Одним з таких вважається манікюр
Миттєва "хімія" між людьми не є запорукою тривалих і щасливих стосунків, — психолог
© proud_natalia/iStock Вже кілька років безуспішно шукаєте свою любов? Не хвилюйтеся, у світі є багато людей, які не можуть знайти пару. Деякі відразу ж закохуються в
Відбілювачі шкіри все також залишаються популярними – не дивлячись на проблеми зі здоров'ям
© JNemchinova/iStock Соціальні медіа нав'язують нам певні стандарти краси, під які намагається підлаштується більшість людей по всьому світу. Однак, щоб відповідати
Поради від тренера шоу "Зважені та щасливі", які допоможуть схуднути за тиждень до відпустки
© facebook.com/viacheslav.uzelkov Відомий український боксер і тренер популярного телешоу «Зважені та щасливі» В'ячеслав Узєлков, який в даний момент бере участь в
Сторінки віри в себе: 11 книг, які допоможуть змінити своє життя
©Wavebreakmedia/IStock Ресурс MyDomaine опублікував список книг, що найкраще мотивують жінок швидко рухатися по кар'єрних сходах. Рейтинг бестселерів був складений на