8 життєво важливих питань себе перед схудненням
23.06.2019 659 0 newsdaily.org.ua

8 життєво важливих питань себе перед схудненням

В закладки

8 життєво важливих питань себе перед схудненням

© itoriaipp aipp/Flickr

Дотримуватися дієти завжди важко, тим більше що часто різні рекомендації дієтологів суперечать один одному. Тому, перш ніж з головою зануритися в чергову дієту для схуднення, задайте собі ці 8 питань.

1. Чи відповідає ця програма мого способу життя?

Деякі люди намагаються слідувати готовим планом схуднення. Але загальні поради працюють далеко не у всіх випадках, адже у кожного з нас свій ритм життя і свої унікальні потреби. Тому будьте готові адаптувати готову програму на вашому графіку, щоб не звертати з обраного шляху.

© Naser Chawroka/Flickr

2. Які мої особисті проблеми з їжею?

Одні з нас можуть скинути вагу, тільки якщо приберуть солодкі продукти з очей геть, а інші можуть схуднути, лише злегка підкоригувавши раціон. Проаналізуйте свої особисті проблеми з харчуванням (наприклад, ви любите поїсти перед сном) і подумайте, як їх усунути.

3. Не є я заручником високих стандартів?

Якщо ви будете ставити перед собою занадто високу планку і постійно картати себе за невдачі вас швидко наздожене розчарування. Замість цього подумайте: яку реальну навантаження ви зможете витримати? Входите в потрібний ритм поступово, так потім легше буде підтримувати вибраний темп.

© Annie Joubran/Flickr

4. Чи можу я підтримувати цю дієту?

Якщо ви сприймаєте дієту як неприємне покарання, а себе – як жертву, то в кінцевому підсумку це буде мати негативні наслідки. Якщо ваш щоденний раціон надто доріг, незручний, йому не вистачає балансу правильних поживних речовин, а ви відчуваєте себе виснаженими, довго це не триватиме. Тому краще відразу реально оцінити своє бажання і можливості дотримуватися саме цей план схуднення.

5. Які мої основні пріоритети?

Існує одна річ, яка не повинна змінюватися з часом – це задоволення і гарний настрій, яке ви отримуєте від занять спортом. Якщо ж регулярні тренування порушують ваш емоційний баланс, то швидке вигоряння вам практично гарантована.

© Ridofranz/IStock

6. Чи можу я адаптувати свій план харчування до поточних змін життя?

Ви завжди повинні бути впевнені в тому, що отримуєте баланс корисних вуглеводів, білків і здорових жирів, необхідних вашому організму. Але ваші бажання і потреби будуть поступово змінюватися, як і ваш апетит, графік і інтерес до приготування їжі. Тому періодично вдосконалюйте свій раціон, підвищуючи або знижуючи рівень споживаних калорій в залежності від потреб вашого тіла.

© vacuoussoul/Flickr

7. Як я буду боротися з невдачами?

Прогрес зазвичай включає в себе один крок вперед і два кроки назад. Вирішіть, на чому ви зосередитеся в момент, коли опускаються руки.

8. Чи можу я вчитися на своїх помилках?

Успіх – це не 24-годинне досконалість, а постійна праця. І втрата ваги теж припускає постійне вивчення того, що для вас працює, а що – ні. Пробуйте різні варіанти дієт і тренувань, періодично міняйте спосіб харчування і спосіб життя. Тільки так ви зможете «тримати руку на пульсі».

© itoriaipp aipp/Flickr

Дайте відповідь на ці питання, перш ніж приступати до нового плану схуднення, адже від них залежить результат.

6 розумних порад, які допоможуть схуднути надовго
© macniak/IStock Ви давно і безрезультатно сидите на всіляких дієтах? Зрадницький вага зупинився в мертвій точці? Швидше за все, ви втратили якусь важливу деталь.
7 міфів про харчування, які заважають бути здоровіше
© Anete Lusina/Pexels Скільки дієтологів – стільки і думок про правильне харчування, і часто вони навіть суперечать один одному! Нас переконують, що для схуднення
4 правила кето-дієти, які допоможуть вам завжди залишатися у формі
© Naser Chawroka/Flickr Кетогенна дієта – одна з найпопулярніших, але і самих складних. Дотримуватися її повноцінно досить важко, але ви можете взяти на замітку кілька
Як об'єднати здорову вагу і здоровий глузд
© itoriaipp aipp/Flickr Дівчата, жінки і навіть дівчатка буквально схиблені на тому, щоб мати струнку фігуру. Це все іноді погано закінчується: хворобами, порушенням
7 помилок в дієті, з якими вага буде стояти на місці
© adrian825/IStock Не можете схуднути, як би ви не намагалися? Швидше за все, ви допускаєте одну з найбільш поширених помилок. Ось сім можливих причин, через які ви не
Найбезглуздіші дієти для схуднення, якими ми користуємося
© itoriaipp aipp/Flickr Ті, хто постійно пробують різні дієти, напевно, знають, що є дуже дивні і навіть небезпечні обмеження в харчуванні. Так от ми вирішили зібрати