Кращі музичні програми для прослуховування улюблених треків
05.04.2019 1 140 0 newsdaily.org.ua

Кращі музичні програми для прослуховування улюблених треків

В закладки

Кращі музичні програми для прослуховування улюблених треків

Сучасні люди не уявляють себе без музики. Вона супроводжує їх вдома, на роботі, в транспорті і т. д. Якщо раніше ми всі обмежувалися лише незручними плеєрами або касетниками, то зараз музику можна слухати прямо з телефону. Допомагають в цьому різноманітні музичні програми.

Вміст матеріалу

Apple Music

Apple Music від однойменного технологічного гіганта дозволяє слухати музику всім власникам «яблучної» продукції, а з недавніх пір і Android. Користувачі музичного сервісу отримують доступ до величезного каталогу пісень, радіостанціям, плей-листами, відеоконтенту, а також до рекомендацій. Передплатники програми можуть отримати доступ до всього вмісту з інших пристроїв, на яких виконаний вхід в Apple Music.

Крім того, програма дозволяє завантажувати контент і слухати його оффлайн. Вам потрібна тільки передплата, а користуватися самим додатком можна безкоштовно. Apple Music на пристроях iOS і Android нічим не відрізняється один від одного

Завантажити додаток Apple Music.

Deezer Music

Музичне додаток Deezer Music дозволяє слухати найрізноманітнішу музику в плеєрі на телефоні. Передплатникам сервісу доступні понад 40 мільйонів треків (в Apple Music — 50 млн.), а також особисті рекомендації, засновані на ваших уподобаннях. Ви можете навіть створити власну музичну колекцію, щоб швидко знаходити улюблені треки.

Завантажити додаток можна безкоштовно, але потрібно буде підписатися. Також є дві платні підписки за 3,99 і 5,99 євро в місяць, які виключають рекламу.

Завантажити додаток Deezer Music.

Spotify

Потокове музичне додаток Spotify доступно в 66 країнах. Його аудиторія налічує більше 100 млн. чоловік, а в каталозі сервісу міститься більше 300 млн. музичних треків. Це робить його одним з найбільших додатків у цьому списку.

Крім мобільного додатку, доступна декстопная версія, а також версія для ігрових консолей і навіть телевізорів. Потрібна тільки передплата, а скачати можна безкоштовно і без будь-якої реклами.

Завантажити додаток Spotify.

Google Play Музика

У цьому додатку є підписка, але користуватися ним можна безкоштовно. Крім того, тут ви не знайдете якихось прихованих покупок. За допомогою програми ви можете знаходити улюблені треки, завантажувати вподобані музику на Android-пристрої або слухати їх в онлайн-режимі.

Також тут є радіостанції і можливість створення плей-листів з улюбленою музикою. Ну і всі ваші вподобання і списки зберігається на сервері, тому вам не потрібно турбуватися про синхронізації або вільному просторі на мобільному пристрої.

Завантажити додаток Google Play Музика.

Pandora Music

Pandora — це місце, де артисти знаходять своїх шанувальників, а слухачі — музику, яку вони люблять. Додаток існує вже дуже довго, але до цих пір дуже популярна. Основна перевага «Пандори» полягає в тому, що додаток пропонує вам персоналізовані радіостанції на основі ваших симпатій і антипатій.

Візьміть свою музику з собою куди завгодно і слухайте в будь-який час і в будь-якому місці. Завантажити та користуватися програмою безкоштовно. Є реклама і підтримуються покупки в додатку.

Завантажити додаток Pandora Music.

Poweramp

Це додаток добре тим, що тут немає підписки і користуватися ним можна абсолютно безкоштовно. Додаток підтримує відтворення великої кількості різних форматів музики. Poweramp може програвати музику як з системної бібліотеки, так і з окремих папок. Плеєр має вбудований просунутий еквалайзер на 10 режимів з парою пресетів і можливістю створення власних.

Є навіть окрема регулювання рівня низьких і високих частот. У додатку декілька варіантів віджетів для домашнього екрану Android-телефонів або планшета.

Завантажити додаток Poweramp.

YouTube Music

Додаток YouTube Music безкоштовне, але за 8 доларів на місяць можна підписатися на нього без реклами. YouTube Music дозволяє потрапити в однойменну музичну бібліотеку, яка є найбільшою і найпопулярнішою у світі. Ви можете шукати в додатку відеоролики, композиції, різних авторів і альбоми.

При цьому ви також зможете прослухати всі доступні ремікси і кавери, які коли-небудь були завантажені на сайт YouTube. Додаток, крім того, інтелектуальне і підбирає вам рекомендації, грунтуючись на ваших уподобаннях.

Завантажити додаток YouTube Music.

Топ-10 програм для прослуховування музики
© Burst/Pixabay Завдяки сучасним технологіям прослуховування музики стало набагато простіше і доступніше, тому сьогодні ми поділимося з вами кращими мобільними
Карти Google тепер дозволять керувати музикою під час навігації
© pressureUA/iStock Зазвичай в автомобілі є два сценарії використання смартфона: навігація і прослуховування музики. Проблема полягає в тому, що ці завдання досить
Youtube анонсував 2 нові платні підписки. Ось в чому їх суть
©pressureUA/IStock Часто заходите на YouTube, щоб дивитися відео та слухати музику? Сьогодні ми розповімо вам про двох нових підписках, які нещодавно анонсував сервіс.
10 найкращих додатків на Android для вашого автомобіля
© Prykhodov/iStock Сьогодні ви можете знайти Android-додаток для майже все, включаючи ваш автомобіль. Якщо ваша машина використовує систему Android Auto, то цей список
Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно
© Rohappy/iStock Закритість операційної системи iOS робить її безпечною, але створює багато перешкод для звичайних користувачів. Наприклад, власникам iPhone доводиться
Кращі програми для прослуховування подкастів на iPhone
© CarmenMurillo/iStock Якщо ви користуєтеся iPhone, то, швидше за все, використовуєте стандартний додаток Apple Podcasts для прослуховування подкастів. Воно дійсно