Кращі програми для прослуховування подкастів на iPhone
06.04.2019 754 0 newsdaily.org.ua

Кращі програми для прослуховування подкастів на iPhone

В закладки

Кращі програми для прослуховування подкастів на iPhone

© CarmenMurillo/iStock

Якщо ви користуєтеся iPhone, то, швидше за все, використовуєте стандартний додаток Apple Podcasts для прослуховування подкастів. Воно дійсно відмінно виконує свою роботу, але існує чимало сервісів сторонніх розробників, які теж гідні вашої уваги. Ось кращі альтернативні програми для подкастів на iPhone за версією Lifehacker, які варто спробувати.

Вміст матеріалу

Кращі програми для подкастів на iPhone

Насправді вимоги до програм такого типу досить скромні. Вони повинні бути безкоштовними, володіти не занадто перевантаженим інтерфейсом, але розташовувати якимись корисними додатковими функціями.

Pocket Casts

© itunes.apple.com

Досить популярний додаток для прослуховування подкастів, яким користуються мільйони людей. Дуже зручно, що Pocket Casts дозволяє завантажувати файли для офлайн-прослуховування без будь-яких обмежень. Крім цього, програма підтримує альбомну орієнтацію інтерфейсу, що зустрічається нечасто.

Завантажити

Overcast

© itunes.apple.com

Overcast – це некомерційний проект незалежного розробника Джона Грубера. Додаток розвивається лише за рахунок добровільних пожертв користувачів. Головною перевагою Overcast є функція Effects, яка дозволяє налаштувати звучання на свій смак. Наприклад, ви можете підвищити гучність голосів провідних і прискорити відтворення.

Завантажити

Castro

© itunes.apple.com

Ще один досить популярний додаток, яке дозволяє зручно прослуховувати подкасти на iPhone. Castro підтримує керування жестами, а також функцію 3D Touch, що радує. До речі, не так давно додаток стало повністю безкоштовним, тому його дійсно варто розглянути в якості альтернативи Apple Podcasts.

Завантажити

Spotify

© itunes.apple.com

Spotify – це відмінний стриминговый сервіс для прослуховування музики, але додаток буде корисним і для любителів подкастів. Сервіс завжди мав відповідним функціоналом, але раніше тут були присутні тільки великі популярні шоу. Нещодавно Spotify дозволив публікувати свої подкасти всім бажаючим, тому тепер це повноцінна майданчик для шанувальників розмовних шоу.

Завантажити

TuneIn

© itunes.apple.com

TuneIn – це популярний додаток для прослуховування інтернет-радіостанцій. Тим не менш, вона відмінно підходить і для подкастів. Інтерфейс сервісу містить багато елементів, але додатки важко назвати занадто перевантаженим. Акцент робиться саме на радіо, але розділ подкастів виглядає цілком пристойно.

Завантажити

Breaker

© itunes.apple.com

Це спеціалізоване додаток для подкастів, тому інтерфейс виконаний з урахуванням специфіки цього типу вмісту. Breaker виглядає дійсно чудово, але тут не так багато додаткових функцій. Тим не менше ви можете налаштувати швидкість відтворення і активувати автоматичне вимкнення через певний час.

Завантажити

Stitcher

© itunes.apple.com

Додаток Stitcher користувалося величезною популярністю кілька років тому, але сьогодні воно втратило позиції. Проте ігнорувати його все-таки не варто, адже тут є багато ексклюзивного контенту. Правда, останнім часом сервіс орієнтується виключно на західних користувачів.

Завантажити

Програми на iPhone для смарт-годин: підбірка кращих
© Prykhodov/iStock Сучасні смарт-годинник володіють непоганим функціоналом, але його можна розширити за допомогою сторонніх додатків. Спеціальна програма на iPhone для
Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple
6 лайфхаков Android, про яких ви навіть не здогадувалися
©santypan/IStock На відміну від iPhone, телефони, що працюють на Android, мають набагато більше можливостей і хаків, які ви можете з ними зробити. Багато людей не знають
Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно
© Rohappy/iStock Закритість операційної системи iOS робить її безпечною, але створює багато перешкод для звичайних користувачів. Наприклад, власникам iPhone доводиться
Кращі програми для бігу на iPhone
Кращі програми для бігу на iPhone
Кращі програми для бігу на iPhone
01.03.19 Новинки техніки
© grinvalds/iStock Гаджети від Apple дозволяють обійтися без фітнес-трекера, адже iPhone обладнаний усіма необхідними датчиками. І цим варто скористатися. Правда, для
Як синхронізувати iPhone з Mac
Як синхронізувати iPhone з Mac
Як синхронізувати iPhone з Mac
19.06.19 Новинки техніки
© pressureUA/IStock Якщо вам потрібно перенести якісь файли з комп'ютера на ваш iPhone, варто скористатися додатком iTunes. З його допомогою ви можете синхронізувати