Super-акцент: краща бездротова техніка для людей, які не сидять на місці
26.03.2019 503 0 newsdaily.org.ua

Super-акцент: краща бездротова техніка для людей, які не сидять на місці

В закладки

Super-акцент: краща бездротова техніка для людей, які не сидять на місці

Бездротова техніка дуже покращує та спрощує життя сучасної людини. У вас буде свобода доступу практично в будь-якому місці у відповідності з вашими потребами. Ви можете отримати доступ до файлів на комп'ютері, лежачи на пляжі біля моря, або насолодитися оперою в походах. Можливості безмежні, а кількість бездротових гаджетів обчислюється мільйонами.

Вміст матеріалу

Навіщо вам потрібна бездротова техніка?

© Sitthiphong/IStock

Протягом 1997-1998 років ми заходили в інтернет за допомогою модему і довгого шнура. Тоді ми були прив'язані до одного місця і використовували Інтернет зі швидкістю до 256 Кбіт. У 2000-х провайдери кабельних послуг почали надавати широкосмугове з'єднання через кабельні дроти. Однак пропускна здатність була обмежена, і ми все одно не могли відчути свободу без модему.

Приблизно в той же час обладнання, таке як маршрутизатори, модеми, було дорогим. Вам потрібен і модем і роутер для загального доступу в інтернет. Технології почали розвиватися повільно. В даний час у нас є тільки один пристрій, яке діє як модем і маршрутизатор для спільного користування кількома гаджетами. Більш того, бездротові технології придбали велику популярність у співтоваристві.

Гігабітний інтернет вже через 5-10 років буде надходити в будинки бездротовим шляхом з каналу від спеціальних передавачів до домашніх роутера. Вже зараз технологію роздачі мережі зі швидкістю 125 мегабайт в секунду розробляє стартап Starry. По всім містам в подальшому будуть розташовані мініатюрні системи роздачі інтернету. Їх сигнали будуть зчитувати антени і модеми, встановлені зовні будинку. Після цього зв'язок буде надходити по кабелю до вашої Wi-fi-роутера. Технологія вже випробовується в бета-режимі в Бостоні, США, і надалі вона поширитися на весь світ.

Так, навіщо насправді нам потрібні бездротові гаджети? Щоб йди в ногу з часом. Світ не стоїть на місці і розвивається. Приклад вище — яскраве тому доказ.

З швидким розвитком смартфонів і планшетів бездротові технології набувають все більшого значення. Бездротові технології забезпечують недорогий і простий спосіб спільного використання одного підключення до інтернету між декількома ПК, смартфонами, планшетами і навіть принтерами. Вам потрібен тільки один модем або доступний Wi-fi, за допомогою якого ви можете додати додаткові гаджети в свою мережу. Але от питання — коли це реально виправдано і зручно, а коли є просто способом змусити нас купити новинки технологічного світу?

Зручно — це коли бездротова техніка може використовуватися скрізь. Корисно — це коли бездротова техніка використовується для поліпшення здоров'я та навчання. Ну і не зайвим буде, якщо вона економить час, гроші і зменшує стрес.

Бездротові гаджети можуть бути шкідливі лише в тому випадку, коли їх використання не обмежено рамками часу. В даному випадку люди стають заручниками такого зручного світу і відрікаються від реальності, що може бути небезпечно для психіки.

Найбільше дискусій відбувається на тему: технологій і дітей. Звичайно, є багато «ні», проте як можна позбавити дитину можливості пізнавати навколишній світ і стати повноцінною частиною його. Батькам потрібно просто знати міру в частині їх використання підростаючим поколінням, а не повністю виключати їх з життя малюка, тим самим виділяючи його на тлі інших дітей. Планшети, телефони та різні пристрої, в цьому випадку, можуть стати відмінним джерелом знань.

Життя сучасної людини складно уявити без бездротовий техніки. Та й навіщо ігнорувати ті можливості, які вони нам дають, адже це шлях до прогресу.

Переваги використання бездротової техніки в офісі, вдома, на зустрічах і на відпочинку

© Sitthiphong/IStock

Основною перевагою бездротовий техніки є те, що вона дозволяє вам отримувати доступ до файлів, карт, інформації, контактів, музиці і т. д. з будь-якої точки вашого будинку, офісу і навіть на відпочинку. Надійна бездротова мережа дозволяє синхронізувати файли або передавати інформацію з вашого ноутбука або інтернету на портативні гаджети, такі як смартфони, планшети, навушники, колонки тощо. Ви зможете відправляти електронні листи за допомогою годинника, встановлювати таймер кавомашини з телефону, регулювати температуру кондиціонера будинку з офісу і т. д.

На зустрічах або в офісі, якщо у вас високоякісне і надійне широкосмугове з'єднання, ви зможете передавати файли швидше, ніж відправляти їх в інших режимах, таких як електронна пошта. Більше того, ви зможете ділитися інформацією між кількома пристроями. Однак сумісний принтер повинен бути включений з бездротовою технологією, такий як Wi-Fi і Bluetooth.

Це дозволить вам створювати документи в будь-якому місці вашого будинку або офісу і натискати опцію «Друк». Ви можете збирати роздруковані файли з комп'ютера, до якого ви підключені. За замовчуванням комп'ютер буде мати дротове підключення, але інші портативні гаджети можуть отримувати доступ до того ж принтера за допомогою бездротового зв'язку.

Бездротова техніка дає велику перевагу і щодо здоров'я, а також фітнесу. Наприклад, розумні годинник і фітнес-браслети допомагають рахувати калорії, кроки, допомагати вам у ваших спортивних досягненнях всебічно.

Бездротові колонки ідеально підходять для відпочинку. Просто включіть їх і ви будете насолоджуватися музикою навіть там, де до розетки дуже далеко. Також на відпочинку допомагають різні Power bank, які допомагають зарядити телефон, коли дуже треба.

Якщо у вас є смартфон, ви можете легко грати в ігри на ньому за допомогою бездротового з'єднання. Це означає, що ви зможете грати зі своєю сім'єю і друзями, незалежно від вашого комп'ютера.

І не можна забувати про розумні окуляри доповненої реальності, які зараз хоч і не так популярні з-за своєї ціни, але в них більше майбутнє. Вони роблять майже все, що може смартфон з інтернетом. Тільки користуватися ними набагато зручніше.

Краща бездротова техніка, яка потрібна кожному

© Sitthiphong/IStock

Бездротова техніка є дуже мобільною, тому вона просто необхідна кожному. Ви зможете сидіти у будь-якому місці і отримати доступ до мережі без проводу.

В даний час є багато гаджетів, які не мають порту дротової локальної мережі. Ви можете використовувати їх для навігації в інтернеті в будь-який час за допомогою бездротових мереж.

Ви можете купити планшети з функціональністю SIM-карти. Отже, ви зможете здійснювати голосові дзвінки, в тому числі переглядати веб-сторінки, використовуючи лише один пристрій.

Бездротові гаджети у вигляді планшетів або ноутбуків, крім іншого, дозволяють підвищити продуктивність. Вони дають більше свободи дій. Більше того, вони не тільки значно спростять життя, але й збільшить швидкість роботи. Ви можете працювати навіть з кафе через дорогу, не турбуючись, що у вас не буде зв'язку.

Оскільки так багато ділових людей подорожують по всьому світу, і їм просто необхідно мати хоча б парочку бездротових гаджетів, які стануть незамінними помічниками.

Великою перевагою бездротових гаджетів є і те, що допомагають спілкуватися з друзями і родичами по всьому світу, використовуючи протокол передачі голосу через інтернет. Також ви можете побачити обличчя і місце розташування важливих вам людей. Підприємства, у свою чергу, можуть щодня використовувати відеокімнати, щоб дізнатися про хід роботи.

Для зайнятих людей бездротова техніка стане цьому скарбом. До того ж, майже всіма такими пристроями можна управляти дистанційно. Наприклад, ви можете запустити чайник або зварити каву до вашого приходу з роботи, а також включити опалення, ну або просто налаштувати в будинку клімат-контроль.

Бездротова техніка для різних потреб

Наведемо вам різні види технік і існуючі бездротові технології, які зроблять ваше життя помітно краще.

1. Бездротова техніка для роботи за комп'ютером

Для настільних комп'ютерів є технології дають змогу помітно зменшити кількість проводів, що з'єднують домашній чи робочий комп'ютер з зовнішніми пристроями. Серед них можна виділити наступні бездротові гаджети:

 • бездротова миша;
 • бездротова клавіатура,
 • бездротовий принтер;
 • бездротові навушники і мікрофон;
 • бездротові адаптери для дисплея;
 • бездротової жорсткий диск.

 • Бездротові навушники Motorola Pulse Escape Black

Навушники Motorola Pulse Escape забезпечують відмінне сполучення з будь-яким Bluetooth-пристроєм. У них є зручна кнопка, яка дозволяє одним натисканням включати і вимикати навушники, управляти викликами, а також запускати процес сполучення без необхідності діставати ваш телефон або перемикати вікна на моніторі комп'ютера. У комплекті також йде шнур mini-jack (роз'єм 3,5 мм). Діапазон частот навушників складає 20 Гц-20 кГц, а вага — 190 грам. Ціна в Україні становить близько 900 грн.

 • Бездротова миша Logitech M170 Wireless Black/Grey

Бездротова миша від Logitech — це поєднання зручності і якості. Завдяки використанню новітньої бездротової технології зв'язку на частоті 2.4 ГГц діапазон її дії складає 10 м. Від 1-ї батареї типу AA миша буде працювати до року. Миша сумісна з Microsoft Windows і Mac OS. Ціна в Україні становить близько 300 грн.

 • Бездротова клавіатура Rapoo E9260

Клавіатура інтелектуально підключається до робочого комп'ютера. Вона може перемикатися між Bluetooth 3.0, 4.0 і 2.4 G. Це, в свою чергу, забезпечує стабільну бездротову передачу. 4-міліметрові клавіші на тонкій панелі з алюмінію, принесуть вам зручність і хороше тактильне відчуття за рахунок своїх мембран. Ціна в Україні становить близько 1300 грн.

2. Бездротова техніка для розваг

Техніка для розваг та ігор — це самий основний винуватець плутанини з шнурами в будинку чи в офісах. Телевізор може бути з'єднаний з ігровою приставкою, кабельним боксом і колонками. У підсумку виходить 4 електрокабелю, 2 кабелю HDMI, оптичний кабель звукової системи і 5 розлучень для підключення сателітів. Цю ситуацію можна виправити також бездротовими технологіями:

 • телевізор або ресивер Smart TV з Bluetooth для колонок;
 • дивитися бачив через стрім-сервіси на зразок Netflix, Amazon Video або Hulu безпосередньо через Smart TV або консоль (Xbox, PS4);
 • можна використовувати невеликі стриминговые пристрої, які підключаються до порту HDMI телевізора.

 • Бездротова акустична система Samsung HW-M450/RU

Бездротова акустична система дозволяє дуже просто підключити ваш саундбар до акустичної системи без жодного дроту. З саундбаром ви зможете створити аудіосистему на багато каналів, і насолоджуватися навколишнім звуком. Загальна потужність звуку становить 320 Вт. Роз'єми і інтерфейси: HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi, цифровий оптичний вхід, AUX. Ціна в Україні становить близько 7000 грн.

 • Бездротовий універсальний пульт Vinga Wireless keyboard air Mouse for TV, PC PS Media (AM-101)

Пульт дистанційного керування допоможе вам керувати всіма програмами в просторі як звичайною комп'ютерною мишкою. Вам буде потрібно тільки підключити радиопередадчик, який йде в комплекті з пультом, в роз'єм USB і будь-який пристрій (медіаплеєр, планшет, комп'ютер на Windows або MacOS) протягом пари секунд почне працювати, полегшуючи управління з цими пристроями. Ціна в Україні становить близько 500 грн.

 • Безпровідний мікрофон для караоке DM EW 100

Цей мікрофон чудово підходить для дружніх посидело і презентацій, тренінгів. Компактна, хорошої якості радіосистема з 2-ма радіомікрофонами добре підходить для організації різних заходів, офісного і домашнього використання. У системі також є придушення перешкод. Ціна в Україні становить близько 1000 грн.

3. Бездротова техніка для мобільних пристроїв

Сучасні телефони, планшети й нетбуки працюють вже без проводів, поки немає потреби їх заряджати або слухати музику. Для того щоб зовсім забути, що таке шнури, потрібно використовувати бездротову зарядну станцію. Їх є дуже багато різних на будь-який смак.

Bluetooth-навушники – це дуже зручна річ. Неприємності виникають, коли потрібно поміняти налаштування програвача і слідом переналаштувати під них самі навушники. Компанія Apple, наприклад, вирішила цю трудність, випустивши новий чіп W1, полегшує з'єднання з пристроєм. AirPod і iPhone повинні синхронізуватися відразу ж після відкриття зарядного порту.

Ну і не можна згадати портативні колонки, які також вас рятують від непотрібних шнурів. Зараз випускають такі колонки, що і по потужності можуть не поступатися портативним.

 • Бездротова Bluetooth колонка з підсвічуванням Flame

Динамік має технологію Bluetooth 4.2, робочий діапазон у відкритому просторі становить до 10 м. Колонка унікальна тим, що в ній використані 96 світлодіодних індикаторів, після натискання кнопки підсвічування на динаміці, це створює ефект полум'я. Вона може працювати близько 8 годин без заряджання. Ціна в Україні становить близько 700 грн.

 • Бездротова зарядка Wireless Charger QI GY-68

Бездротова зарядка звільняє вас від проводів і швидко заряджає смартфон, так як має 9 Ватів. Пристрій сумісний з різними пристроями і підходить для різних акумуляторів. Вона має естетичний зовнішній вигляд і виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Ціна в Україні становить близько 500 грн.

 • Бездротові навушники Bluetooth з роз'ємом для карти пам'яті Wireless MS-T1

Бездротові навушники Wireless відмінно підходять для занять спортом. Зв'язок з мобільним телефоном у них відмінна, а звучання також на належному рівні. Ємність акумулятора становить 80 мА. Цього вистачає для 6 годин роботи або 120 годин в режимі очікування. Дальність прийому — 10 м. Ціна в Україні становить близько 400 грн.

Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція
© deniskomarov/IStock Мабуть, головним недоліком гаджетів Apple є закритість операційної системи iOS. Це створює для користувачів деякі труднощі. Наприклад, багато хто
Бездротова клавіатура для iPad: як вибрати найкращий варіант
© FirmBee /Pixabay iPad варто сприймати в якості повноцінного робочого інструменту, адже цей гаджет має величезними можливостями. Наприклад, планшет від Apple відмінно
Apple планує випустити бездротову зарядку AirPower
© 9to5mac.com AirPower – це бездротова зарядна станція від Apple, яку вперше показали на презентації в 2017 році. Дивно, але станом на сьогодні у вас все ще немає
Вправи для преса: як отримати ідеальний живіт жінкам після 40 років
© Pexels/Pixabay З віком організм змінюється. Після досягнення 40 років сповільнюється метаболізм, змінюється фон гормонів, тіло стає менш гнучким і рухомим. Це впливає
9 бездротових мишей, які рекомендують експерти
© simpson33/iStock Бездротова миша робить роботу не тільки комфортною, але і більш ефективною. Особливо це актуально для власників ноутбуків, оскільки тачпад може багато
8 цікавих аксесуарів для телефону, які потрібні в 2018 році
Навіть якщо ви знайшли ідеальний для себе телефон, який відповідає всім вашим вимогам, ви напевно захочете відновити і поліпшити його з допомогою сучасних аксесуарів. Ми