Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція
20.05.2019 606 0 newsdaily.org.ua

Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція

В закладки

Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція

© deniskomarov/IStock

Мабуть, головним недоліком гаджетів Apple є закритість операційної системи iOS. Це створює для користувачів деякі труднощі. Наприклад, багато хто задається питанням, як скачати музику на iPhone або iPad для прослуховування без доступу до інтернету. На жаль, просте копіювання файлів з ПК, як у випадку з Android, тут не спрацює. Спеціалізоване видання Digital Trends поділилося докладною інструкцією, як скачати музику на iPhone. Ось що ви повинні зробити.

Вміст матеріалу

Скачування музики на iPhone або iPad

Насправді в цьому немає нічого складного. Вам знадобиться додаток iTunes, будь-який комп'ютер і USB-кабель для підключення гаджета.

1. Скачайте останню версію програми iTunes. Зробити це можна на офіційному сайті Apple.

2. Додайте пісні в свою медіатеку iTunes. Відкрийте програму і перейдіть в розділ «Файл». Потім виберіть пункт «Додати в медіатеку». Тепер виберете всі пісні, які вам потрібні на iPhone або iPad.

3. Підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Потім виділіть додані файли, натиснувши Cmd + А (Ctrl + A Windows). Тепер сміливо перетягніть файли вліво на ваш пристрій.

4. Залишилося тільки синхронізувати свій пристрій. Для цього треба натиснути відповідну кнопку в нижньому правому куті iTunes. До речі, перед цим варто переконатися, що в розділі «Музика» встановлено прапорець біля пункту «Синхронізувати музику».

5. Дочекайтеся закінчення синхронізації. Це може зайняти деякий час. Потім відключіть пристрій від комп'ютера.

© Poike/IStock

Бездротова синхронізація з iTunes

Ви зможете скопіювати файли на iPhone або iPad навіть у тому випадку, якщо у вас немає можливості підключити пристрій до комп'ютера. Ось як це зробити.

1. У першу чергу переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iOS. Перейдіть в налаштування та перейдіть по ланцюжку «Основні»«Оновлення програмного забезпечення»«Завантажити і встановити».

2. Тепер підключіть свій гаджет до джерела живлення. Це обов'язкова умова для бездротової синхронізації. Також переконайтеся, що обидва ваших пристрої підключені до однієї мережі Wi-Fi.

3. Процес синхронізації почнеться автоматично після запуску iTunes на комп'ютері. Якщо цього не станеться, то доведеться активувати цю функцію в налаштуваннях iTunes. Для цього потрібно підключити пристрій до комп'ютера і встановити прапорець біля пункту «Синхронізувати з цим пристроєм по Wi-Fi».

Звичайно, це не єдиний варіант, як скачати музику на iPhone або iPad. Існує величезна кількість сторонніх додатків, які володіють таким функціоналом. Але синхронізація з iTunes – найбільш просте і безпечне рішення.

Читайте також Що робити, якщо не працює курсор на ноутбуці: 3 способи розв'язання проблеми

Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно
© Rohappy/iStock Закритість операційної системи iOS робить її безпечною, але створює багато перешкод для звичайних користувачів. Наприклад, власникам iPhone доводиться
Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту
© apple.com Схоже, справи у однієї з найбільших технологічних компаній світу Apple йдуть далеко не найкращим чином. Видання Nikkei Asian Review повідомляє, що продажі
Як використовувати корисну і давно забуту функцію iPhone
© grinvalds/IStock Дивно, але величезна кількість користувачів техніки Apple навіть не підозрюють про наявність унікальною і дуже зручної функції в своєму iPhone. Щоб
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
29.06.19 Новинки техніки
© neirfy/iStock Apple не вимагає обов'язкової реєстрації своїх девайсів, але це може бути корисним для самого користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ви
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
Як відкалібрувати батарею iPhone
Як відкалібрувати батарею iPhone
Як відкалібрувати батарею iPhone
22.05.19 Новинки техніки
© Prykhodov/iStock iPhone мають досить непоганий автономністю, але з часом вона поступово погіршується. Насправді ця проблема актуальна абсолютно для всіх смартфонів.