Як вибрати ідеальний охолоджувач повітря на літній сезон
25.05.2019 1 244 0 newsdaily.org.ua

Як вибрати ідеальний охолоджувач повітря на літній сезон

В закладки

Як вибрати ідеальний охолоджувач повітря на літній сезон

© dolgachov/iStock

Повітроохолоджувачі – це справжній порятунок для житлових приміщень у літній період. Завдяки такій покупці, можна не тільки заощадити гроші, але і очистити повітря. Більшість пристроїв мають багатьма функціями, які здатні поліпшити атмосферу в кімнаті.

Вміст матеріалу

Що таке охолоджувач повітря?

Охолоджувач повітря — це пристрій, якої створює в приміщенні охолоджений і зволожене повітря. Це відбувається за рахунок випаровування води, без використання хімікатів і високого кількість енергії.

Повітроохолоджувач складається з вентилятора, водяного насоса і системи фільтрів, які знаходяться в корпусі (пластиковий або металевий). Тепле повітря випаровує воду, що призводить до охолоджувального ефекту.

Фільтри очищають повітря від домішок, шкідливих частинок і неприємних запахів. Можна вибрати пристрій з певним ароматом (наприклад, лимон або евкаліпт). Охолоджувач може працювати як в режимі охолоджування повітря, так і в режимі вентилятора.

Ефективність роботи пристрою залежить від відносної вологості і температури повітря. Якщо вологість досягає вище 80%, то повітроохолоджувач потрібно перевести в режим вентилятора.

Найчастіше їх застосовують у торгових центрах, ресторанах, офісах, житлових і промислових приміщеннях. Їх особливість в тому, що вони не висушують повітря і не використовують хімічні речовини.

Як вибрати охолоджувач повітря?

© dolgachov/iStock

Охолоджувачі повітря – це відмінна альтернатива стаціонарних кондиціонерів. Вони не використовують фреон, що знижує негативний вплив на навколишнє середовище. Ці прилади повинні відповідати багатьом технічним і споживчим стандартам, щоб конкурувати з багатьма виробниками на ринку.

Для початку необхідно визначитися з основною функцією: зниження температури, зволоження, очищення повітря, іонізація або сушіння. Деякі прилади можна використовувати навіть взимку. Після цього варто визначитися з параметрами і матеріалом. Якщо ви хочете вільно переміщати пристрій, то потрібно вибирати варіанти без зовнішніх трубок.

Зверніть увагу на варіанти з антибактеріальним ефектом, які очищають повітря від частинок пилу і бруду. Система фільтрації пропускає повітря крізь механічні і водяні фільтри. Обов'язково перевірте їх наявність перед покупкою.

Також вивчіть матеріали, з яких виготовлений охолоджувач, щоб дізнатися, як він впишеться в інтер'єр. Пристрій можна встановити в будь-якій кімнаті, починаючи від дитячої, і закінчуючи вітальні.

Ознайомтеся з панеллю управління. Переконайтеся, що все зрозуміло і не виникне ніяких складнощів. Продуктивні та ефективні охолоджувачі мають простий дисплей, який дуже простий у використанні.

Плюси і мінуси охолоджувачів повітря

Переваги охолоджувачів повітря:

• мінімальне використання електроенергії;
• підтримання здорового мікроклімату;
• антибактеріальний ефект;
• іонізація повітря;
• приємний аромат;
• відмова від використання фреону;
• низька вартість технічного обслуговування;
• проста механічна конструкція;
• можливість використання на великих територіях;
• мінімальний вплив на навколишнє середовище;
• низька вартість;
• висока здатність охолодження повітря;
• вентиляція повітря.

Недоліки охолоджувачів повітря:

• шум вентилятора;
• захист від замерзання води в холодну погоду;
• неможливість знизити температуру до дуже низьких показників.

Кращі охолоджувачі повітря

• Electrolux EACM-11CL/N3

Це потужний пристрій, який органічно вписується в інтер'єр. Даний повітроохолоджувач компактний і легкий, що дозволяє переносити його в будь-яке зручне місце. Має три режими: охолодження, вентиляція та осушення. Про заповненні рідини в резервуарі повідомляє спеціальний індикатор.

Купити

• Zanussi ZACM-12 MS/N1

Цей підлоговий кондиціонер відрізняється не тільки гарною роботою, але і дизайном. Є прихований дисплей, який видно тільки під час роботи пристрою. Включає в себе такі опції: кондиціонер, інтенсивне охолодження, осушення та вентиляцію. Конденсат видаляється автоматично. Може застосовуватися на площі до 30 м2.

Купити

• Aeronik AP-09С

Користується популярністю серед покупців, завдяки зовнішньому вигляду і відмінною продуктивністю. Управління здійснюється за допомогою панелі або пульта. Доступно чотири режими: охолодження, вентиляція, осушення та автоматичний. Ще один плюс – це низький рівень шуму (до 40 дБ).

Купити

• Royal Clima RM-M35CN-E

Енергоефективність пристрою відповідає класу А. Система управління оснащена TOUCH панеллю і зручним пультом. Вага повітроохолоджувача дорівнює 29 кг, що дозволяє легко переміщати його. Компресор має шумоізоляцію, що робить його тихим варіантом.

Купити

• Ballu BPAC-09 CE_17Y

Це компактний і економічний повітроохолоджувач, який має декілька режимів роботи: охолодження, вентиляція та осушення. Управління можна здійснювати за допомогою панелі або інфрачервоного пульта. Рівень шуму дорівнює 45-51 дБ. Конденсат видаляється автоматично, завдяки відведенню вологи з допомогою гофрованого шланга.

Купити

Повітроохолоджувачі – це дешева і корисна альтернатива стаціонарних кондиціонерів.

10 лайфхаков по підтримці здорового мікроклімату в квартирі
© IStock Як відомо, наше здоров'я прямо залежить від чистоти повітря, яке ми вдихаємо. Важливо враховувати всі нюанси для створення ідеального мікроклімату в квартирі,
Як не захворіти під кондиціонером
Як не захворіти під кондиціонером
Як не захворіти під кондиціонером
19.04.19 Поради про саморозвиток
© AndreyPopov/IStock Спекотними літніми днями практично у всіх громадських місцях включаються кондиціонери, так і вдома, на роботі, в машині кондиціонер допомагає
Дослідження показують, що забруднення повітря робить нас дурніший
© megatronservizi/IStock Забруднення повітря може бути більш руйнівним для нашого здоров'я, ніж вважалося раніше. У цій статті ми розповімо, до чого воно може призвести
3 помилки по догляду за шкірою, які абсолютно неприйнятні влітку
©RomarioIen/IStock У холодну пору року ми використовуємо одні способи по догляду за шкірою, в літній – зовсім інші. У спекотні місяці повітря особливо сухий, що негативно
Як якість навколишнього повітря впливає на роботу нашого мозку
© ohurtsov/Pixabay Багато з нас знають, що забруднення повітря може мати негативні наслідки для нашого здоров'я, особливо в якості респіраторних і серцево-судинних
6 лайфхаков, як зробити квартиру прохолодніше без кондиціонера
© tommaso79/iStock Більшість людей рятується від спеки, сидячи під кондиціонером. Часом без нього дійсно неможливо обійтися, правда, є ризик застудитися або отримати