Кращі програми для Instagram по обробці фото і відео
04.04.2019 1 191 0 newsdaily.org.ua

Кращі програми для Instagram по обробці фото і відео

В закладки

Кращі програми для Instagram по обробці фото і відео

Якщо ви хочете зробити свій профіль Instagram більш привабливим, то варто обзавестися декількома корисними додатками. У цій статті зібрані кращі на сьогодні інструменти для обробки фото і відео, які допоможуть вам значно підвищити якість своїх публікацій. Більшість з них можна освоїти не володіючи якимись специфічними вміннями і талантами, адже вони створені саме для звичайних користувачів. Ось кращі фоторедактори для Instagram, а також програми для обробки відео. Списки складені на основі рейтингів Jumper Media.

Вміст матеріалу

Кращі фоторедактори для Instagram

Instagram – специфічна соціальна мережа, яка акцентує увагу саме на візуальної складової постів. Тому без якісної обробки зображень тут обійтись практично неможливо. Ось кращі фоторедактори для Instagram, які варто встановити на свій смартфон.

1. VSCO CAM

© vsco.co

VSCO CAM – досить просте у використанні додаток, що не заважає йому володіти значним набором різних інструментів для обробки фото. З його допомогою ви можете регулювати різкість, колірну температуру і зернистість зображення. Крім цього, програма володіє одним з кращих інструментів для налаштування експозиції.

Завантажити

2. Snapseed

© itunes.apple.com

Snapseed пропонує принципово новий спосіб обробки фото, оскільки всі дії виконуються за допомогою дотиків до об'єктів. Наприклад, ви можете виділити будь-який предмет на картинці і застосувати якісь ефекти виключно до нього.

Завантажити

3. Afterlight

© itunes.apple.com

Afterlight – класичний фоторедактор, що дозволяє швидко провести базове редагування знімків. З його допомогою ви можете змінити яскравість, контрастність, експозицію, насиченість, колірної температури і багато іншого. Крім цього, програма володіє унікальною функцією, яка дозволяє комбінувати декілька фільтрів.

Завантажити

4. Camera+

© camera.plus

Camera — це відмінна альтернатива стандартного додатка камери смартфона. З його допомогою ви зможете настроювати витримку і чутливість, що дозволить підходити до зйомки більш професійно. Крім цього, в програмі є вбудований фоторедактор з непоганою колекцією фільтрів.

Завантажити

5. Pro-Camera

© procamera-app.com

Pro-Camera дозволяє значно поліпшити якість зйомки в умовах поганої освітленості. Також програма дозволяє редагувати готові знімки і навіть працювати з відзнятим відео.

Завантажити

6. A Beautiful Mess

© itunes.apple.com

Дуже просте додаток, який дозволяє швидко створювати колажі. Крім цього, A Beautiful Mess володіє деякими інструментами для базової обробки, тому вам не доведеться редагувати кожен знімок в колажі окремо.

Завантажити

7. Layout

© itunes.apple.com

Layout ідеально підходить для новачків і тих, хто віддає перевагу тільки базову обробку. Програма дозволяє повертати фото, обрізати їх і дзеркально відображати. Навіть такий обмежений набір інструментів дозволяє досягати непоганих результатів.

Завантажити

8. Boomerang from Instagram

© itunes.apple.com

Boomerang – це не зовсім фоторедактор, але все-таки для нього знайшлося місце в цьому списку. Додаток дозволяє знімати короткі відеоролики і відтворювати їх у зворотному напрямку.

Завантажити

9. Whitagram

© itunes.apple.com

Whitagram пропонує досить прості інструменти для стильної обробки фото. З його допомогою ви можете додати зображення текстові блоки, різні стікери і фільтри.

Завантажити

10. Pic Stitch

© itunes.apple.com

Pic Stitch відрізняється від більшості інших програм для створення колажів тим, що тут ви можете редагувати кожне окреме фото вже після його додавання. Це дійсно зручна функція, яка ще і дуже зручно реалізована.

Завантажити

11. Pic Frame

© itunes.apple.com

Pic Frame — ще один дуже зручний додаток для створення колажів. У ньому присутні і додаткові інструменти для застосування різних ефектів і додавання стікерів.

Завантажити

12. DXP Free

© itunes.apple.com

DXP Free досить старе додаток, але воно володіє унікальним функціоналом, який так і не з'явився у конкуруючих сервісів. Йдеться про подвійний експозиції, яка створює ефект сновидінь.

Завантажити

13. Tangent

© fragmentapp.com

За допомогою цього додатка ви можете додавати свої фото різні геометричні візерунки. Результат виглядає дуже незвично, але дійсно стильно.

Завантажити

14. Facetune

© facetuneapp.com

За допомогою програми Facetune ви можете швидко усунути будь-які дефекти на ваших селфи. Для цього не обов'язково володіти якимись специфічними навичками, оскільки процес автоматизований.

Завантажити

15. Hipstamatic

© hipstamatic.com

Це додаток дозволяє добитися ефекту зйомки на різні вінтажні камери. Результат виходить досить реалістичним.

Завантажити

16. Over

© madewithover.com

Over – це універсальне додаток, який містить все необхідне для підготовки фото до публікації в Instagram.

Завантажити

17. Bokehful

© itunes.apple.com

Bokehful пропонує кілька якісних інструментів для швидкої обробки фото. Наприклад, за допомогою програми ви можете розмити фон або накласти кілька цікавих ефектів.

Завантажити

18. Crossprocess

© itunes.apple.com

За допомогою цього додатка ви можете регулювати насиченість кольорів і контрастність картинки. Це дозволяє повністю змінити стилістику ваших знімків.

Завантажити

Кращі відеоредактори для Instagram

В магазинах додатків можна знайти тисячі додатків для обробки відео, але більшість з них абсолютно марні. У цьому списку зібрані кращі на сьогодні відеоредактори, які варто додати в бібліотеку своїх додатків.

1. Horizon

© horizon.camera

З допомогою Horizon ви зможете знімати відео в будь потрібної орієнтації, незалежно від того, як ви тримаєте смартфон під час зйомки. Для постига в Instagram це дійсно дуже важливо. Звичайно, це призводить до зниження здатності, але соцмережі в будь-якому випадку стискають ваші відео, тому різниця практично не помітна.

Завантажити

2. Promo

© promo.com

Promo – один з найбільш потужних видеоредакторов для мобільних платформ. Тим не менше для роботи в ньому вам не потрібно володіти ніякими специфічними навичками. Тут присутня величезна кількість готових шаблонів, тому часто буде досить просто додати відео і зробити кілька тапов по екрану.

Завантажити

3. Anchor Video Maker

© anchor.fm

Anchor Video Maker – це унікальне додаток, який дозволяє перетворювати записи в стильні відео, які цілком можна опублікувати в соціальних мережах. Сервіс розшифровує аудіо практично безпомилково, тому вам не доведеться вносити жодних правок.

Завантажити

4. Foodie

© itunes.apple.com

Гурманом – це додаток, яке призначене для фотографування їжі. Тим не менш воно присутнє в цьому списку, оскільки в ньому передбачена можливість ще й знімати короткі відео. До них автоматично застосовуються фільтри і ефекти, які роблять картинку смачніше.

Завантажити

5. Typito Video Editor

© typito.com

Typito Video Editor – це універсальний інструмент для обробки відео, володіє величезною кількістю інструментів. Якщо ви сумніваєтеся у власних силах, то просто скористайтеся одним з десятків готових шаблонів.

Завантажити

6. Hyperlapse

© itunes.apple.com

Додаток Hyperlapse з'явилося досить давно, але раніше, це безальтернативний інструмент для створення уповільнених і прискорених відео. До речі, не секрет, що його використовують багато великі компанії для публікації відео про своїх офіційних профілях.

Завантажити

7. Apple Clips

© apple.com

Apple Clips – це досить простий редактор для створення коротких роликів, який володіє деякими унікальними функціями. Наприклад, у ньому відмінно реалізована функція розпізнавання осіб. Крім цього, програма дуже зручно використовувати в зв'язці з голосовим помічником Siri.

Завантажити

8. VSCO X

© vsco.co

VSCO X – простий, але багатофункціональний редактор, який володіє всіма необхідними інструментами для постингу в Instagram. Крім цього, він дозволяє працювати з роликами в дозволі 4K, що на мобільних платформах зустрічається все ще рідко.

Завантажити

9. FilmoraGo

© filmora.wondershare.com

FilmoraGo – це абсолютно безкоштовний відеоредактор, який не обмежує тривалість роликів і не додає на них водяних знаків. Що стосується функціоналу, то його цілком достатньо для підготовки відео до публікації в Instagram. За допомогою програми ви можете додати різні звукові ефекти, текстові блоки, а також прискорити або сповільнити відтворення.

Завантажити

10. Lapse It

© lapseit.com

Lapse It – це ще один непоганий інструмент для створення уповільнених і прискорених роликів. На цьому його функціонал закінчується, тим не менш додаток варто завантажити, оскільки зі своїми завданнями він справляється відмінно.

Завантажити

11. Funimate

© itunes.apple.com

Funimate – це дуже зручний додаток для створення кліпів, які об'єднують різні типи мультимедіа. Ви можете використовувати не тільки відео, але і фото і навіть власні аудіозаписи. До готових роликів можна застосувати різні ефекти і фільтри.

Завантажити

12. Quik

© itunes.apple.com

Додаток Quik не так давно перейшло у власність GoPro, але його функціонал залишився колишнім. Це найкращий інструмент для редагування відео, якщо у вас немає часу на тривалу обробку роликів. Просто додайте текст, накладіть фільтр і публікуйте.

Завантажити

Як використовувати фільтри з Instagram Story до вже існуючих фотографій і відео
Stories поступово перетворилися в найбільш затребувану опцію Instagram, якою щодня користуються мільйони людей. Не в останню чергу це пов'язано з можливістю
YouTube представив власний список кращих телефонів для відтворення відео
©santypan/IStock Шукайте телефон з ідеальною якістю зображення? Тоді зверніть увагу на список кращих телефонів для перегляду відео за версією YouTube, яким ми з вами
Як дивитися історії в Instagram анонімно
Як дивитися історії в Instagram анонімно
Як дивитися історії в Instagram анонімно
24.05.19 Поради про саморозвиток
© bigtunaonline/iStock Сториз в Instagram – найкращий спосіб дізнатися, хто ваш «фанат» і шанувальник. Адже, звичайна фотографія не покаже, хто його переглянув. Цікаво
Найкращі 9 фотографій: суперприложение для Instagram, яке стоїть скачати перед Новим роком
© Lana_M/IStock Чи готові ви до цього чи ні, але 2018 рік підходить до кінця. Як правило, останні дні грудня – це час для того, щоб переосмислити все, що відбулося за
Програми для обробки фото в Instagram, якими користуються зірки
© master1305/IStock Незважаючи на шикарну і доглянуту зовнішність і незмінно красиві декорації за спиною, навіть зірки не завжди бувають задоволені своїми фотографіями.
10 додатків, які допоможуть зробити трендову обробку фотографій
© Deagreez/iStock З кожним роком камери в наших смартфонах стають все краще, але це не означає, що тепер ми можемо обходитися без інструментів для обробки знімків. Якщо