Як розвинути мозок дитини: кращі карткові, шахові та логічні ігри
11.03.2019 888 0 newsdaily.org.ua

Як розвинути мозок дитини: кращі карткові, шахові та логічні ігри

В закладки

Як розвинути мозок дитини: кращі карткові, шахові та логічні ігри

Різні інтелектуальні ігри – це найкращий спосіб розвинути розумові здібності дитини. Справа в тому, що навчання в ігровій формі дозволяє повністю залучити дітей у процес. На щастя, сьогодні ви можете придбати безліч якісних ігор, які будуть не тільки корисними, а й цікавими. Видання Fractus Learning поділилися порадами, як розвинути мозок дитини. Ось кращі карткові, шахові та логічні ігри для дітей.

Вміст матеріалу

Карткові ігри

Карткові ігри допомагають розвинути увагу і стратегічне мислення. Крім цього, стоять такі набори не надто дорого, тому ви зможете регулярно радувати дитини новими корисними розвагами.

1. Smart Ass

© Amazon

У цій грі потрібно відповідати на різні логічні питання. Кількість гравців – від 2 до 6. Smart Ass хороша тим, що дитині не обов'язково чекати своєї черги, адже правильні відповіді можна давати навіть під час ходу суперника. Існує кілька видань, які відрізняються набором питань.

Купити

2. Go Fish!

© Amazon

Go Fish! підійде навіть для самих маленьких дітей, адже існує кілька типів гри з правилами різної складності. Найменші зможуть вивчити цифри і познайомитися з різними підводними мешканцями, а старша дитина отримає навички планування своїх дій.

Купити

3. Five Crowns

© Amazon

Five Crowns – це класична карткова гра, яка підходить для дітей з 8-річного віку. Правила досить прості, але елемент непередбачуваності робить її цікавою навіть для дорослих. До речі, ця гра стала переможцем низки конкурсів і премій.

Купити

4. Spot It

© Amazon

Ця гра відмінно розвиває концентрацію, навички візуального сприйняття і дрібну моторику рук. Гравцям потрібно максимально швидко знаходити спільні символи на гральних картах. Кількість учасників – від 2 до 8 осіб. Spot It – відмінний варіант для подорожей, оскільки комплект не має дрібних деталей і не займає багато місця.

Купити

5. Watch Ya' Mouth Family Edition

© Amazon

Ця забавна гра також стала переможцем кількох конкурсів. Крім цього, вона встановила низку рекордів із продажу. Одному гравцеві належить зачитувати складні для вимови фрази, попередньо надівши спеціальну капу, яка ускладнює завдання. Інші учасники повинні спробувати розшифрувати почуте.

Купити

6. Exploding Kittens

© Amazon

У розробці гри Exploding Kittens брали участь співробітники Xbox і Marvel, а це вже багато про що говорить. Ігровий процес досить простий, але забавний. Кількість гравців – від 2 до 5. Дизайн кожної з 56 карт створений професійними художниками.

Купити

7. Roll and Play

© Amazon

Ця гра призначена для самих маленьких дітей. Дитина повинна просто кинути м'який плюшевий кубик і виконувати випадкові завдання, наприклад, заспівати пісню і чи порикувати як лев. У комплекті присутній 58 карт з унікальними завданнями, тому Roll and Play володіє відмінною реиграбельностью.

Купити

8. Deer in the Headlights

© Amazon

Deer in the Headlights – це дуже проста гра, яка відмінно підходить для проведення затишних сімейних вечорів. Щоб стати переможцем гравцеві потрібно позбавитися від всіх своїх карт. Гра рекомендується для дітей старше 8 років, але під наглядом батьків грати можна і в більш юному віці.

Купити

9. 4 Classic children's Card Games

© Amazon

Набір з чотирьох класичних карткових ігор для дітей, який включає вже легендарні Old Maid і Go Fish. Цей комплект зручний тим, що в ньому присутні спеціальні тримачі для карт, які значно спрощують заду маленьким дітям. Крім цього, самі карти виконані в збільшеному форматі.

Купити

10. Uno Attack

© Amazon

Uno Attack – це сучасна версія класичної карткової гри Uno. У комплекті присутній не тільки колода, але і спеціальний пристрій, який у випадковому порядку вистрілює картами. Це робить ігровий процес ще більш забавним і захоплюючим для дитини.

Купити

Шахові ігри

Шахи – це, мабуть, самий доступний і ефективний спосіб, як розвинути мозок дитини. Звичайно, для самих маленьких дітей ця гра не підійде, але з 6-річного віку вже можна долучати дитину до інтелектуальних битв на картатій дошці.

1. No Stress Chess

© Amazon

Цей набір відмінно підійде для абсолютних новачків, які навіть не знають правил гри. Справа в тому, що в комплекті є не тільки дошка і фігури, але і спеціальні картки з описом ходів для кожної фігури. No Stress Chess дозволяє дітям освоїти шахи навіть без участі батьків.

Купити

2. Heavy Tournament Triple Weighted Chess Set Combo

© Amazon

Цей шаховий набір відмінно підійде для подорожей, оскільки в комплекті присутній зручний чохол та запасні фігури на заміну загубився. Крім цього, набір містить поліграфію з доступним поясненням правил, а також порадами щодо стратегій.

Купити

3. MegaChess Giant Chess Set and Giant Chess Mat

© Amazon

Це гігантський шахи, висотою 40 сантиметрів. Площа килимка, який виконує роль ігрової дошки складає більше 2 метрів, тому для гри знадобиться досить багато вільного простору. Такий формат шахів обов'язково зацікавить кожну дитину.

Купити

4. Croove Electronic Chess and Set Checkers

© Amazon

Ці електронні шахи відмінно підходять для вивчення правил і різних тактик гри. Справа в тому, що розробники передбачили 8 режимів, включаючи навчання азам. У будь-який момент дитина може натиснути кнопку «Допомога», щоб отримати пораду щодо подальшого ходу.

Купити

5. Best Value Tournament Chess Set

© Amazon

Це найдоступніший набір для гри в шахи. Він користується величезною популярністю, оскільки, незважаючи на низьку вартість, якість виготовлення фігур і ігрового поля чудове. Дошка виготовлена з вінілу, тому її можна легко скласти і навіть помити при необхідності.

Купити

6. Super Mario Chess collector's Edition Tin

© Amazon

Не секрет, що більшість дітей дуже люблять персонажа Супер Маріо, тому такий набір допоможе вам залучити дитину до шахів. Всі фігури виконані у вигляді персонажів серії відеоігор. Якість виготовлення чудове.

Купити

7. Royal 36 European Wood International Chess Set

© Amazon

Цей шаховий набір варто подарувати дитині, який вже зумів освоїти правила. Фігури і дошка стилізовані під старовину, що тільки додає атмосферності. Виглядає набір дійсно здорово, але врахуйте, що стоїть він відповідно.

Купити

8. Chess Junior – Chess Set For Kids

© Amazon

Мабуть, кращий варіант для самих маленьких дітей, оскільки цей набір дозволяє освоювати шахові ази в ігровій формі. Навчання відбувається поступово, тому починати можна з 5–річного віку. Врахуйте, що активна участь батьків необхідно, інакше дитина може швидко втратити інтерес.

Купити

Логічні ігри

Якщо ви шукайте дійсно цікаву логічну гру для дитини, то зверніть увагу на різні варіації знаменитого кубика Рубіка. Ця головоломка відмінно підходить для розвитку концентрації, дрібної моторики і вміння приймати рішення.

1. Original Rubiks Cube

© Amazon

Оригінальний кубик Рубіка з 54 квадратами, який зберігає популярність вже на протязі 50 років. Існує 43 квінтильйонів різних комбінацій розташування кольорових квадратів, але тільки один з них є правильним, тому така головоломка навряд чи може набриднути.

Купити

2. DreamPark Ghost Cube

© Amazon

Досить незвичайна варіація кубика Рубіка, де потрібно збирати не кольори, а форму. Це трохи простіше, тим не менш без стратегічного мислення та вміння прогнозувати результати своїх дій тут також не обійтися.

Купити

3. Brain String Advanced Brain Teaser Puzzle

© Amazon

Ще одна незвичайна головоломка, яка зацікавить не лише дітей, але і дорослих. Мета – розплутати вузол всередині прозорого багатогранника. Для цього доведеться освоїти унікальну механіку, адже ви не можете отримати фізичний доступ до ниток.

Купити

4. Moyu Aolong V2 Speed Cube

© Amazon

Цей кубик Рубіка підійде для тих, хто вже добре освоїв головоломку і готовий позмагатися у збиранні квітів на час. Тут використані спеціальні шарніри, які значно спрощують процес. До речі, саме цю модель використовують багато професіоналів, які витрачають на складання усіх боків всього кілька секунд.

Купити

5. Rubiks Race

© Amazon

Ця варіація класичної головоломки призначена для самих маленьких дітей. Дитині належить пересувати кольорові квадрати по ігровому полю, щоб повторити візерунок, який з'являється на екрані. Паралельно грати можуть двоє людей, змагаючись між собою.

Купити

6. Rubiks 2×2 Cube

© Amazon

Кубик Рубика для абсолютних новачків, який допоможе освоїти основи цієї головоломки. Зібрати такий маленький кубик зможуть навіть маленькі діти. Коли ваша дитина освоїть версію 2×2, то запропонуйте йому класичну.

Купити

7. Meffert's Gear Ball

© Amazon

Ця версія головоломки побудована на розумінні принципів механіки. Кожне дії гравця приводить в рух систему шестерень, тому без стратегічного мислення тут не обійтися. Складність не найвища, але головоломка здатна зацікавити навіть дорослих.

Купити

8. Shengshou 5×5 Cube

© Amazon

Складання кубика Рубіка 5×5 – це набагато складніше, тому таку головоломку варто купити для дитини, який легко справляється з класичним варіантом. Щоб зібрати цю модель, потрібно використовувати особливі стратегії і абсолютно нестандартний підхід. Відмінна річ, якщо ви шукайте спосіб, як розвинути мозок дитини.

Купити

9. MF8 Petaminx

© Amazon

Це найскладніша варіація кубика Рубіка, тому така головоломка підійде тільки для старших дітей. На збірку всіх сторін можуть піти тижні або навіть місяці. Механіка тут зовсім інша, адже фігура складається з 9 взаємопов'язаних граней.

Купити

10. LanLan Curvy Copter Cube Puzzle

© Amazon

Ця головоломка розроблена спеціально для дітей. Тим не менш складність досить висока, оскільки кожна дія приводить до наслідків, які не так вже й легко спрогнозувати. Цей кубик рекомендується використовувати після знайомства з класичним.

Купити

17 ігор, які допоможуть виростити літературного генія
Батьки повинні розвивати у своїх дітей різні таланти, наприклад, літературний. Це допоможе їм швидко формулювати свої думки і цікаво розповідати історії. Ігри – це
3 прості поради, як розвинути мотивацію у дитини
© AntonioGuillem/iStock Якщо ви хочете, щоб ваша дитина краще вчився, допомагав по господарству і став більш слухняним, то варто зайнятися розвитком його мотивації.
7 несподіваних гаджетів, з якими діти стануть спокійніше
© pexels Працюючим батькам важко поєднувати професійні обов'язки з вихованням дітей. Вкрай важливо розвинути в дитині посидючість і увагу, щоб його можна було залишати
Популярні онлайн і настільні ігри для дітей і юних геймерів
Якщо ви хочете розвинути у своїй дитині навички стратегічного мислення, то кращим помічником для вас стануть різноманітні ігри. Мова йде не тільки про інтелектуальних
10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною
Як відомо, майбутнє кожної дитини визначають його стосунки з батьками ще в ранньому дитинстві, тому дуже важливо, щоб ці відносини будувалися на любові, довірі та
Як вибрати розвиваючі ігри для дитини
© goodmoments/iStock Батьки і родичі задаровують малюка іграшками, але всі вони корисні? Важливо підібрати правильні розвиваючі ігри. Ми допоможемо вам не розгубитися в