14 корисних сайтів для созвона в мережі
20.05.2019 1 010 0 newsdaily.org.ua

14 корисних сайтів для созвона в мережі

В закладки

14 корисних сайтів для созвона в мережі

Якісна конференц-зв'язок потрібна не тільки великим корпораціям, але і невеликим компаніям. Крім цього, групові відеодзвінки можуть бути корисними і звичайним користувачам для онлайн-зустрічей з друзями і родичами. Сьогодні існує безліч різних сервісів, які пропоную такі послуги. Видання Geekers Magazine склало рейтинг найбільш якісних пропозицій на ринку. Ось найкращі сайти для созвона в мережі, якими дійсно варто користуватися.

Вміст матеріалу

Кращі сайти для созвона в мережі

Всі сервіси, які представлені в цьому рейтингу, використовують технологію VoIP. Вона дозволяє передавати відео та аудіо без втрати якості, а також з'єднувати практично необмежену кількість користувачів.

1. Skype

© skype.com

Skype втратив вагому частину користувачів, програвши конкуренцію месенджерів. Тим не менш в корпоративному сегменті це додаток все ще утримує лідерські позиції. Воно забезпечує дійсно якісну аудіо та відео, а також дозволяє розмовляти з абонентами будь-яких операторів. Правда, ці послуги надаються на платній основі. До речі, нещодавно дебютувало веб-додаток Skype, яким можна користуватися в будь-якому браузері.

2. Conferencecalling

© conferencecalling.com

Сервіс Conferencecalling користується величезною популярністю серед корпоративних користувачів, оскільки надає стабільний зв'язок по досить низькій вартості. Крім цього, постачальник послуг VoIP заслужив повагу завдяки відмінній роботі служби технічної підтримки, яка миттєво вирішує будь-які проблеми. Клієнтами Conferencecalling є багато великі компанії, включаючи деяких технологічних гігантів.

3. Conference calls

© conferencecalls.com

Conference calls працює на ринку відеозв'язку вже досить давно, тому обзавівся величезною кількістю постійних клієнтів. Якість наданої зв'язку відповідає всім сучасним вимогам. Ніяких спотворень картинки і звуку тут просто не буває. До речі, компанія пропонує дуже вигідні тарифні плани для малого бізнесу та стартапів.

4. ClickMeeting

© clickmeeting.com

ClickMeeting орієнтується виключно на корпоративних клієнтів. Цей сервіс пропонує спеціальні інструменти для проведення онлайн-презентацій та інших бізнес-заходів. Крім цього, клієнти можуть скористатися непоганими мобільними додатками і своїми акаунтами в соціальних мережах для реєстрації, що дуже зручно.

5. eVoice

© ereceptionist.eu

eVoice надає послуги не тільки компаніям, але і приватним особам. В останні роки цей сервіс здобув величезну популярність серед фрілансерів, які працюють в командах. Для початку ви можете скористатися 30-денним безкоштовним періодом, який не передбачає ніяких обмежень для користувачів. До речі, eVoice володіє одним з найбільш зручних мобільних додатків для відеодзвінків.

6. Easy Conference

© easyconference.com

Easy Conference відмінно підійде для новачків, оскільки володіє дуже простим інтерфейсом і мінімальним набором налаштувань. Також тут дуже зручно реалізована функція запрошення користувачів на заплановані конференції. Ви можете організувати розсилку на електронну пошту всього в кілька кліків. Що стосується якості зв'язку, то воно не поступається іншим сервісам з цього списку.

7. Anymeeting

© anymeeting.com

Anymeeting – це відмінний засіб комунікації для не занадто великих компаній. Сервіс надає можливість запрошувати на конференції до 100 користувачів. Також тут відмінно реалізована функція демонстрації екрану в будь-якому дозволі. Anymeeting пропонує 4 різних тарифних плану, в кожному з яких представлені різні набори функцій.

8. GoToMeeting

© gotomeeting.com

GoToMeeting сфокусований на проведенні міжнародних конференцій, тому сервіс підійде тим, хто співпрацює з іноземними компаніями. Ви можете почати з 7-денного пробного періоду, який надається абсолютно безкоштовно. Потім користувачі можуть вибрати один з безлічі доступних тарифних планів. Крім цього, сервіс має в своєму розпорядженні власним мобільним додатком.

9. Free conference calling

© freeconferencecalling.com

Free conference calling підійде як для корпоративних, так і для звичайних користувачів. Для організації телефонної конференції вам достатньо просто пройти швидку реєстрацію. На жаль, сайт пропонує тільки аудіо, але її якість приємно вас здивує. До речі, для приватних осіб послуги є абсолютно безкоштовними.

10. Freeconferencecall

© freeconferencecall.com

Freeconferencecall — ще один відмінний сервіс для організації конференц-зв'язку, який пропонує безліч додаткових послуг. Тут ви можете використовувати різні фільтри і стікери, які роблять спілкування більш яскравим. Для реєстрації можна скористатися акаунтами соціальних мереж. Максимальна кількість учасників конференцій – до 1000 осіб.

11. Totally Free Conference

© totallyfreeconferencecalls.com

Як можна зрозуміти з назви сервісу, Totally Free Conference надає послуги зв'язку абсолютно безкоштовно. Крім цього, тут дуже зручно реалізовано функції для проведення презентацій. За 5 років свого існування сервіс обзавівся сотнями тисяч постійних користувачів. До речі, компанія обіцяє, що для всіх існуючих клієнтів послуги залишаться безкоштовними назавжди.

12. Tokbox

© tokbox.com

Tokbox орієнтований на ділове спілкування, але він відмінно підходить і для некомерційного використання. Для приватних користувачів послуги надаються безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Корпоративні користувачі можуть вибрати один з платних тарифних планів. Якість відеозв'язку ну гірше, ніж надають інші сайти для созвона в мережі з цього списку.

13. Join.me

© join.me

Join.me ідеально підходить як для ділового, так і для неформального спілкування з друзями. Тут є багато додаткових функцій, які роблять відеозв'язок більш гнучкою. Веб-додаток щільно інтегрований із сервісами Google і Microsoft, тому ви можете швидко обмінюватися різними документами та іншими файлами з співрозмовниками.

14. Fuze Meeting

© fuze.com

Fuze Meeting – це не тільки сервіс для організації відеоконференцій, але і зручна платформа для командної роботи над проектами. Компанія фокусується на наданні послуг невеликим компаніям і стартапам. Головною особливістю сервісу є можливість додавати текст і безліч інших графічних елементів на картинку в режимі реального часу.

Вагітність: топ-10 сайтів для мам
© lolostock/iStock Якщо вас хвилюють деякі питання про дітей і про вагітність, то вам допоможуть знайти відповіді спеціальні сайти. Зараз існує безліч платформ для
Чому вам варто почати користуватися VPN. ВКонтакте тут ні при чому
© Pixabay VPN (Virtual Private Network) – це відмінна технологія, яка допомагає зробити інтернет більш безпечним і приватним. Якщо ви ще не використовуєте її, то робите
Google випустила додаток, яке дозволить заходити на заблоковані сайти
© baloon111/iStock Блокування різних інтернет-ресурсів в різних країнах світу вже давно ні в кого не викликають подиву. Звичайно, обмеження доступу до сайтів, які
6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні
©momsxyz.com Якщо телефон став для вашої дитини не тільки засобом зв'язку, але і розвагою, варто почати це контролювати. Як правило, смартфони надають дітям доступ до
Як включити VPN на своєму комп'ютері
© Prykhodov/iStock Якщо ви турбуєтеся про свою приватності в мережі, то варто почати використовувати VPN-з'єднання. Крім цього, таке підключення дозволяє отримати доступ
Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема