Як грати в покер і розуміти ходи і правила
10.03.2019 956 0 newsdaily.org.ua

Як грати в покер і розуміти ходи і правила

В закладки

Як грати в покер і розуміти ходи і правила

Покер – це унікальна карткова гра, в якій зіркою може стати абсолютно будь-яка людина. Звичайно, щоб стати професіоналом, вам знадобляться роки тренувань, адже удосконалювати свої навички можна на продовженні всього життя. Тим не менш освоїти основи можна досить швидко. Ось докладний гід для новачків, як грати в покер від wikiHow, вивчивши який, ви зможете випробувати свою удачу в цій чудовій грі.

Вміст матеріалу

1. Основи

© kiko_jimenez/IStock

Для початку вам потрібно вивчити правила і запам'ятати комбінації карт. Крім цього, ви повинні навчитися швидко оцінювати шанси на перемогу з наявною комбінацією.

Запам'ятайте 10 основних комбінацій карт

Без цього про успішній грі не може бути й мови. На вивчення може піти деякий час, тому спочатку ви можете користуватися шпаргалкою. Ось комбінації в порядку підвищення цінності:

  • Старша карта – якщо у гравців немає ніяких комбінацій, то перемагає той, у кого на руках карта вищого рангу.
  • Пара – дві карти одного рангу.
  • Дві пари – дві пари карт одного рангу.
  • Тріпс (сет) – три карти одного рангу.
  • Стріт – 5 послідовних карт за рангом. Масть ніякого значення не має.
  • Флеш – 5 будь-яких карт однієї масті.
  • Фул-хаус – 3 карти одного рангу + 2 карти іншого рангу.
  • Каре – 4 карти одного рангу.
  • Стріт флеш – 5 послідовних карт за рангом однієї масті.
  • Флеш рояль – 5 послідовних карт однієї масті самого високого рангу.

Не грайте на гроші

Звичайно ж, для початку вам варто попрактикуватися в компанії друзів. Якщо ви хочете взяти участь в якомусь турнірі, де потрібно грошовий внесок, то почекати кілька місяців. Для досвідченого гравця буде дуже просто спустошити банк абсолютного новачка.

Дотримуйтесь етикет

Серед гравців у покер існують деякі правила етикету, які потрібно обов'язково дотримуватися за столом. По-перше, ви повинні шанобливо ставитися до кожного суперника і вести себе досить спокійно. Звичайно, дружні бесіди вітаються, але влаштовувати суперникам допит на тему особистого життя не стоїть. Також не затягуйте з розкриттям своїй комбінації по закінченню торгів. Це дратує інших гравців.

2. Віддайте перевагу Техаському холдему

© nazarovsergey/IStock

Існує величезна кількість видів покеру, але більшість гравців віддають перевагу Техаському холдему. Це дуже динамічний і досить непередбачуваний вид, тому грати в нього дійсно цікаво.

Вивчіть правила Техаського холдема

Під час кожного раунду гравці можуть робити чек, кол, рейз або фолд. У кожному раунді дилер здає 2-карти (префлоп). Потім дилер відкриває ще 3 загальні карти (флоп). Далі по черзі відкриваються ще дві карти – торн і рівер. Після кожного з цих етапів гравці проводять торги.

Навчіться розуміти перспективи стартовою руки

Після того, як ви отримали початковий карти, ви повинні оцінити подальші перспективи. Наприклад, якщо ваша рука складається з пари, туза + короля або туза + дами, то безперечно варто зробити рейз. З набуттям досвіду ви навчитеся миттєво оцінювати потенціал своїх карт на кожному етапі гри.

Навчитеся оцінювати перспективи після відкриття префлопа

Після відкриття трьох загальних карт ви будете володіти достатньою інформацією, щоб оцінити подальші перспективи. Часто вже на цьому етапі ви будете отримувати серйозні комбінації, або повністю втрачати шанси на перемогу. Також у вас може бути дуже перспективна рука без готової комбінації. В таких випадках багато чого залежить від удачі.

3. Виробіть власну стратегію

© LightFieldStudios/IStock

На вироблення власної стратегії йдуть роки. Професійні гравці вдосконалюються протягом всієї кар'єри. Тим не менш ви повинні дотримуватися якої-небудь тактики навіть якщо сідаєте за стіл вперше. Звичайно, на початковому етапі вона буде досить примітивною.

Знайте, коли спасувати

Вміння вчасно вийти з торгів – це ключовий навик, який дозволяє мінімізувати втрати, коли ви отримуєте відверто погані карти. Якщо на якомусь етапі роздачі ви розумієте, що ніяких перспектив немає, то не соромтеся вийти з гри. Звичайно, ви можете вдатися до блефу, але обдурити суперників не так вже й просто.

Знайте, коли варто піти на ризик

Якщо ви володієте перспективними картами, то можете піти на ризик, дійшовши до рівера без готової комбінації. У цьому випадку підготуйтеся до блефу, оскільки потрібна карта може і не прийти. З іншого боку, блеф після рівера виглядає досить підозрілим, тому суперники можуть швидко розкусити вас.

Слідкуйте за іншими гравцями

Якщо ви граєте в компанії таких же новачків, то уважно придивляйтеся до їх міміці і жестам. Більшість початківців гравців зовсім не вміють приховувати свої емоції, тому їх досить просто розкусити. Наприклад, якщо суперник пильно дивиться на свої фішки, то ймовірно, у нього хороші карти. Також про це може свідчити поверхневе дихання або ледве вловима посмішка.

Навчіться розрізняти консервативних і агресивних гравців

Агресивні гравці часто йдуть на ризик, тому блефувати проти них не варто, так як вони, швидше за все, підтримають вашу ставку. А ось консервативних гравців можна обдурити за допомогою блефу, оскільки вони воліють уникати високих ставок. Але врахуйте, що досвідчені гравці часто змінюють свою стратегію прямо під час гри.

4. Грайте більш професійно

© cyano66/IStock

Ось кілька базових порад для новачків, як грати в покер більш професійно. Без знання цих моментів, сідати за професійний стіл не варто, оскільки ви просто зіпсуєте свою гру суперникам.

Робіть чек, коли хочете пропустити ставку

Чек — це свого роду пропуск ходу. Таким чином ви надаєте наступному гравцеві право підняти ставки.

Робіть колл, коли хочете підтримати ставку суперника

Колл – це рішення зробити ставку, аналогічну ставкою суперника. Після цього починається новий раунд торгів, або відкривається наступна карта.

Робіть рейз, коли хочете підвищити ставку

Рейз – це підвищення ставки суперника.Так ви заявляєте про наявність у вас сильною комбінації (або блефуєте).

Робіть фолд, коли хочете вийти з торгів

Пас – це відмова від подальшої участі у торгах. Ви просто скидаєте карти, і чекаєте завершення поточної роздачі.

Врахуйте, що в цьому матеріалі описані лише основи того, як грати в покер. Насправді це куди більш глибока гра, яка вимагає максимальної концентрації, уважності, вміння швидко приймати рішення і контролювати свої емоції. Звичайно ж, всі ці навички можна придбати виключно з досвідом.

Як грати в доміно
Як грати в доміно
Як грати в доміно
12.05.19 Поради про саморозвиток
© Andrii Zastrozhnov/iStock Instructables діляться докладною інструкцією, як навчитися простий, веселій і захоплюючій грі в доміно. Далі ви дізнаєтеся, як стати справжнім
Чому сучасним дітям потрібні правила старшого покоління
© Susanne Jutzeler/Pexels Мама і автор книги «Нове старомодне виховання» Лиат Хьюз Джоші розповідає чому дітям потрібні правила старшого покоління. Forest Holidays
Як дорослі можуть стати краще з допомогою простих дитячих ігор
© LightFieldStudios/iStock На сьогоднішній день існує величезна кількість програм, відео і додатків, які допомагають людям ставати розумнішими в тих чи інших областях.
9 ресурсів і додатків, які допоможуть вивчити мову жестів
© humonia/IStock Сучасні технології дозволяють нам швидко освоїти практично будь-який навик, наприклад, мова жестів. Він використовується для спілкування з глухими і
Як навчитися грати на гітарі без музичного таланту
© Niccolò Lippi/IStock У вас є гітара, але ви не знаєте, варто почати навчатися грі на цьому музичному інструменті? Багато хто з нас сумніваються, навіть якщо є величезне
10 альтернативних ігор замість футболу
@ Pixabay Є безліч альтернативних ігор, в яких ви можете показати свої футбольні навички за більш короткий час, отримавши при цьому море задоволення. Редакція SUPER.UA