9 ресурсів і додатків, які допоможуть вивчити мову жестів
01.03.2019 825 0 newsdaily.org.ua

9 ресурсів і додатків, які допоможуть вивчити мову жестів

В закладки

9 ресурсів і додатків, які допоможуть вивчити мову жестів

© humonia/IStock

Сучасні технології дозволяють нам швидко освоїти практично будь-який навик, наприклад, мова жестів. Він використовується для спілкування з глухими і слабочуючими людьми. Такі вміння дійсно можуть вам коли-небудь стати в нагоді. Видання Mashable поділилися порадами, як вивчити мову жестів, не спілкуючись зі слабочуючими. Ось кілька ресурсів для навчання нового навику.

Вміст матеріалу

1. Відеоуроки

Перегляд відеоуроків – один з найпростіших способів оволодіти цим специфічним навиком. Ось кілька відмінних YouTube-каналів на цю тематику.

  • Dr. Bill Vicars. Канал належить спеціалісту у сфері дослідження проблеми глухоти. Звичайно ж, вона ідеально володіє мовою жестів. До речі, тут є не тільки навчальні відео, але і інформативні.
  • Expert Village. На цьому каналі представлено багато різних курсів. Особливої уваги заслуговують саме уроки для вивчення мови жестів. Почати навчання можна з алфавіту та базових фраз.
  • Laura Berg Life. Тут присутні уроки не тільки для дорослих, але і для дітей. Це дозволяє почати навчання навіть абсолютним новачкам. Також радує, що провідна багато уваги приділяє спілкуванню з аудиторією.

2. Веб-ресурси

Для вивчення мови жестів є і спеціалізовані сайти. Ось найбільш популярні з них.

  • ASL Pro. Абсолютно безкоштовний ресурс для вивчення мови жестів. Тут представлено багато різних методик навчання, включаючи відеоролики і різні тести для контролю успішності.
  • Start ASL. На цьому сайті можна знайти безкоштовний комплексний курс, за допомогою якого можна швидко освоїти основи мови жестів. Якщо ви хочете більш досконало оволодіти навиком, то можете придбати одну з платних курсів для професійного навчання.
  • SignASL.org. Це свого роду розмовник для спілкування з глухими людьми. Просто введіть будь-яку фразу, і ресурс відразу ж переведе її на мову жестів.

3. Додатка

Найбільш раціональний спосіб вивчити мову жестів – встановити відповідну програму на смартфон. Ось кращі варіанти.

  • ASL Coach. Безкоштовний додаток для iOS. Воно призначене для новачків. З його допомогою можна освоїти основи мови жестів всього за кілька тижнів.
  • ASL: Fingerspelling. Це платне додаток, тим не менш воно користується величезною популярністю. Вся справа в інтерактивній методиці навчання. Сервіс підходить як для новачків, так і для тих, хто хоче вдосконалити свої навички.
  • Marlee Signs. Ще одне безкоштовний додаток для смартфонів. Тут навчання побудоване на наочних відеороликах і тести для самоконтролю.

Читайте також 10 безкоштовних музичних сайтів, які допоможуть у створенні відео

Навчання англійської: 10 сайтів для дітей, де можна вивчити мову
©Pixabay Навчання англійської для дітей може бути різним: заняття з репетитором, перегляд фільмів або читання книг, спілкування з носіями мови. Але одним з найбільш
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і
Мобільні телефони для слабочуючих: як вибрати правильну модель
© humonia/IStock У наш час люди з вадами слуху можуть купити телефон і підтримувати зв'язок з близькими. Але у більшості виникають труднощі з вибором. Harriscomm
5 важливих нововведень iOS 12, про яких замовчує Apple
© grinvalds/IStock Реліз iOS 12 відбудеться вже в середині вересня, але Apple поки не розкриває всіх секретів своєї нової операційної системи. Хоча насправді у світі
10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови
© SerrNovik/iStock Мультфільми — кращий спосіб створити дитині англомовне простір, в якому мова буде звучати постійно, а також весело і цікаво. Більш ефективно, якщо
9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що