Як викачати бензин з бака машини: гід для новачків
08.04.2019 975 0 newsdaily.org.ua

Як викачати бензин з бака машини: гід для новачків

В закладки

Як викачати бензин з бака машини: гід для новачків

© undefined undefined/IStock

Існує безліч ситуацій, коли вам може знадобитися викачати бензин з бака машини. Наприклад, рекомендується видалити паливо, якщо ви не плануєте користуватися автомобілем протягом декількох місяців. Також цю процедуру потрібно провести, коли в баку машини виявився неякісний або забруднений бензин. А ще ви можете відкачати бензин з іншого автомобіля, щоб заправити свій екстреної ситуації. Ось як викачати бензин з бака машини правильно. Докладним гідом поділилося спеціалізоване видання YourMechanic.

Вміст матеріалу

Як викачати бензин з бака машини?

Багато водіїв намагаються викачати бензин з бака, створивши тягу ротом, але вдаватися до такого способу категорично не рекомендується. Справа в тому, що це занадто небезпечно відразу з кількох причин:

 • Вдихання парів бензину. Вплив парів бензину може завдати істотної шкоди дихальній системі людини. У кращому випадку це закінчиться втратою свідомості, а в гіршому – пошкодженням легенів і серйозним отруєнням організму.
 • Небезпека проковтнути бензин. Існує ймовірність, що ви проковтнете паливо, яке є дуже токсичним для організму людини. У таких випадках потрібна невідкладна медична допомога.
 • Ризик пожежі. Також ви ризикуєте пролити значну кількість палива, що може призвести до пожежі. Процедуру варто проводити далеко від будь-якого джерела вогню та високої температури.

До цього способу варто вдаватися виключно в екстрених ситуаціях, коли інших варіантів просто немає. Врахуйте, що велика довжина шланга зменшує ризик проковтнути бензин. Також буде краще, якщо ви скористаєтеся прозорим шлангом.

Спосіб 1: Використання двох шлангів

© yourmechanic.com

Цей відносно безпечний спосіб користується величезною популярністю серед автомобілістів. Вам знадобляться два шланга, довжиною близько 2 метрів. Також тут не обійтися без шматка щільним, але м'якої тканини. Крім цього, буде відмінно, якщо ви знайдете невеликий повітряний компресор. Без останнього можна обійтися, але тоді ви ризикуєте вдихнути пари бензину.

 • Крок 1: Вставте один кінець шланга достатньої довжини (2-3 метри) в паливний бак вашого автомобіля, а другий – у ємність для зливу палива. Рекомендується використовувати виключно металеві каністри.
 • Крок 2: Вставити в паливний бак інший шлаг. Він може бути трохи коротше (1,5-2 метра). Інший кінець тримайте на висоті не нижче рівня палива в баку.
 • Крок 3: Ущільніть горловину бака з допомогою шматка щільної тканини. Це допоможе зберегти тиск всередині бака, що значно спростить наступні кроки.
 • Крок 4: Підключіть більш короткий шланг до повітряного компресора, щоб подати повітря всередину бака. Це створить тиск, який змусить бензин витікати через другий шланг. Якщо у вас немає компресора або повітряного насоса, то нагнітайте повітря ротом. Але будьте гранично обережними, щоб не вдихнути пари бензину.
 • Крок 5: Як тільки паливо потече через другий шланг, відразу ж припиніть подачу повітря. Перший шланг варто герметизувати. Зробити це можна за допомогою великого пальця. Тепер залишилося дочекатися, поки весь бензин перетече в каністру.

Спосіб 2: Використання сифонового насоса

© yourmechanic.com

Досвідчені автомобілісти віддають перевагу завжди зберігати сифонний насос в багажнику своєї машини. Крім цього девайса, вам знадобиться тільки каністра для палива. Це найбільш простий і безпечний спосіб, як викачати бензин з бака машини.

 • Крок 1: Вивчите конструкцію сифонового насоса, особливо, якщо ви використовуєте його вперше. На шлангах повинні бути позначки, що вказують, який з них потрібно занурювати в паливний бак. Варто зазначити, що існує величезна кількість типів сифонных насосів, тому вивчення інструкції буде не зайвим.
 • Крок 2: Занурте одну трубку в паливний бак, а іншу – в каністру. Врахуйте, що конструкція повинна бути стійкою, оскільки процедура займе певний час.
 • Крок 3: Стисніть грушу сифонового насоса кілька разів, поки паливо не почне перетікати в каністру без сторонньої допомоги. Далі просто спостерігайте за процесом, поки в ємності не виявиться достатньо бензину.
 • Крок 4: Спочатку вийміть трубку з бака автомобіля, щоб не пролити паливо. Почекайте деякий час, щоб залишки бензину перетекли в каністру.

Врахуйте, що при використанні будь-якого з цих способів варто проявляти максимальну обережність, адже ви маєте справу з легкозаймистих і досить токсичною речовиною.

Як взяти машину в оренду за кордоном
© Negative Space/Pexels Подорож в іншій країні може стати ще цікавіше, якщо не залежати від розкладу поїздів. Саме тому оренда машин користується популярністю серед
Як правильно вибрати сімейний автомобіль
© petrenkod/iStock Сімейний автомобіль повинен вміщувати не тільки всіх членів сім'ї, але ще потрібні речі. Щоб вибрати ідеальний варіант, необхідно звертати увагу на
У Норвегії планують запустити перших роботів-листонош
© Buddy Mobility Схоже, високотехнологічне майбутнє, яке ми бачили в науково-фантастичних фільмах, вже настав. Незабаром в Норвегії почнуть роботу роботів-листоноші, які
Транспорт здорової людини: як вибрати і купити якісний електромобіль
© Eli Electric/Indiegogo Великі зміни починаються з самих людей. Тому, щоб підтримати екологію і своє здоров'я, варто звернути увагу на «зелені» автомобілі. Вони, на
23 простих способи заощадити гроші під час відпустки
©monkeybusinessimages/IStock Під час відпустки гроші летять блискавично, при чому не тільки на квитки та проживання, але і на розваги, кафе, шопінг та інші витрати. Щоб
7 порад щодо безпеки під час подорожі з домашніми тваринами
©Capuski/IStock Якщо ви подорожуєте зі своїми домашніми тваринами, ви несете відповідальність за їх здоров'я і безпеку. Щоб подорож з вихованцями пройшло гладко, зверніть