15-хвилинний комплекс йоги для отримання стрункого тіла
04.04.2019 610 0 newsdaily.org.ua

15-хвилинний комплекс йоги для отримання стрункого тіла

В закладки

15-хвилинний комплекс йоги для отримання стрункого тіла

©elementals/IStock

Від зайвих кілограмів і сантиметрів можуть позбавити всього лише 15 хвилин вправ, запозичених з йоги, в день. Повільний темп виконання, нескладна навантаження, зате висока ефективність – ось основні переваги щоденної йоги.

Цей комплекс найкраще виконувати вранці за 15 хвилин до прийому їжі, оскільки він задіє всі групи м'язів. Вправи рекомендується робити 6 разів в тиждень, а на сьомий бажано відпочити і вжити денну норму води.

1. Нахил з розставленими ногами

Сісти, розставити ноги як можна ширше. Взятися за великі пальці ніг відповідними руками. Штовхаючи поперек вперед, витягнути талію і боки вгору. Зробити кілька вдихів-видихів.

На черговому видиху витягнути тулуб вгору і нагнутися з прямою спиною, торкнувшись чолом підлоги. На вдиху покласти груди на підлогу. Затриматися на 30-60 секунд, рівно дихаючи.

©alena-club.ru

2. Поза «собака мордою вниз»

Цю асану виконуємо з положення стоячи. Ноги разом, намагаючись їх не згинати, нахилитися вперед і торкнутися долонями підлоги. Потім поставити ладонии з обох сторін стоп, згинаючи ноги в колінах, відступити назад.

Затримати положення на кілька секунд, повторити кілька разів.

© AndiP/Pixabay

3. Підтягування колін

З попередньої пози випрямитися в планку на прямих руках, підгинати по черзі на коліна до грудей. Повторити кілька разів.

Можна ускладнити вправу, виконуючи одночасно легкий розворот при підтягуванні коліна.

©fizkes/IStock

4. Поза воїна

Випрямитися з попереднього положення, стати рівно, руки звести над головою, ноги в стрибку розставити ширше плечей. Повернути праву ногу так, щоб її стопа була під прямим кутом до лівої стопи, а ліву стопу трохи розгорнути вправо. Розгорнути тіло в праву сторону, зігнути праву ногу в коліні, підняти голову і дивитися на долоні. Затримати положення на кілька секунд, повторити в іншу сторону.

© fizkes/IStock

5. Поза воїна ІІ («ластівка»)

Встати у вихідне положення, як у попередній позі, з видихом опустити на груди «переднє» стегно, випрямити руки перед собою, трохи затриматися в цьому положенні. Підняти і витягнути назад іншу ногу, випрямити коліно опорної ноги. Утримувати позу скільки можливо.

© runtastic.com

6. Випади вперед

Залишаючись в позі воїна, виконуйте кроки вперед, після чого випростуючись у вихідне положення. Повторити кілька разів.

© runtastic.com

Після завершення цих вправ можна повторити деякі з них, наприклад, позу «собака мордою вниз» для розслаблення м'язів після тренування.

Читайте також 8 основних вправ йоги для схуднення

5 поз йоги, які можуть призвести до травм
©elementals/IStock Крім хорошого розслаблення уроки йоги при регулярному відвідуванні також можуть забезпечити підвищену гнучкість і силу м'язів. Однак виконання асан
8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
5 вправ з йоги, які формують сексуальні ноги
© LightFieldStudios/IStock Олена Ульмасбаева, викладач йоги Айенгара, засновник і директор мережі центрів йоги Yoga Practika, каже, що в переважній більшості випадків
Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Відомий 10-хвилинний комплекс з Сінді Кроуфорд для ідеального тіла
© fw-daily.com Всі хочуть мати струнке і привабливе тіло. Для цього потрібно дотримуватися дієти, а також приділяти час фізичних навантажень. Виділити час для повноцінної
Позиції йоги, які допоможуть відпустити негативні емоції
© bikramyoga-nn.ru Давно відомо, що йога не тільки покращує фізичне самопочуття, але також дарує умиротворення і заспокоює душу. Плавні рухи, статичні пози і правильне