Головна помилка всіх дієт, яка заважає схуднути
11.06.2019 298 0 newsdaily.org.ua

Головна помилка всіх дієт, яка заважає схуднути

В закладки

Головна помилка всіх дієт, яка заважає схуднути

© Anetlanda/IStock

Іноді ви часто не можете зрозуміти, чому зайва вага не йде. Ми вирішили розібратися в цьому запитання і відповісти на нього.

Основне

© demaerrei/Stock

Найважливіше, що може стати причиною — це неправильний розрахунок калорій. Вся справа в тому, що сучасні продукти робляться таким чином в маленькому за обсягом батончик або іншому продукті калорій дуже багато. Якщо порівняти з фруктами і овочами, в яких низький рівень калорійною щільності.

© vadimguzhva/IStock

Тому багато вживаючи маленькі за обсягом продукти, думають, що з'їли трохи. Однак це насправді не так.

Шоколадка і фрукт

© nensuri/iStock

Наприклад, в батончику Снікерс — майже 250 калорій. В одному яблуці -119. Ви можете з'їсти 2 яблука і отримати стільки ж енергії. Однак це буде набагато корисніше для організму.

©edimdoma.ru

Те ж саме стосується і фітнес-батончиків. Усім здається, що вони корисні і гарні під час схуднення. Однак там калорій не набагато менше, ніж у Снікерс — 230. Тому стежте за тим, що написано на упаковці.

Оливкова олія

© KucherAV/iStock

Багато дієти або рецепти для тих, що худнуть так чи інакше містять трохи оливкової масло. Так ось у 15 г міститься — 135 калорій. Тому теж дивіться, якщо ви сьогодні з'їли недостатньо багато, то додати трохи масла можна. Однак, якщо ви намагаєтеся скоротити кількість споживаних калорій, тоді не заправляйте салат або інші страви маслом.

©bonappetit.com

Таких прикладів можна навести багато, ви можете думати, що в тих чи інших продуктах невелика різниця в кількості калорій. Однак така різниця в кінці тижня може перетворитися в зайві тисячі калорій. Саме це і не дає вам схуднути.

© macniak/iStock

Читайте склад, етикетку продуктів. Вважайте калорії і не ведіться на маркетингові виверти про товари для тих, що худнуть. Завжди перевіряйте і налягайте на прості продукти, не перероблені.

Читайте також 4 ситні страви, з якими не потрібно переживати за зайві калорії

Головна помилка всіх дієт, яка не дозволяє схуднути
©Pixabay Кожна дієта для схуднення обіцяє нам гарантований результат, але насправді очікуваний від неї ефект може і не наступити. Люди скаржаться, що ніяк не може скинути
Як схуднути, не перестаючи є улюблені продукти: 4 ради
©demaerre/IStock Схуднення без дієт – це не міф, а дійсно працює метод, який допомагає скинути вагу без суворих обмежень у харчуванні. Детальніше про те, як схуднути, не
7 експрес-дієт, коли потрібно швидко схуднути
© Muzyka Daria/IStock Якщо вам потрібно швидко схуднути до якоїсь важливої події, то експрес-дієта – це єдиний ефективний спосіб досягти мети. Звичайно, у таких дієт є
У чому сенс низкоуглеводной дієти: як схуднути і не зіпсувати своє здоров'я
© Free-Photos/Pixabay Все популярнішим серед планів харчування і дієт стає низковуглеводний тип. У чому його сенс? Дійсно, чи можна за допомогою такої дієти схуднути?Чи
5 видів сирів, які можна їсти без шкоди для фігури
© Stitchik/IStock Любите сир, але хвилюєтеся про його вплив на вашу фігуру? На щастя, існують сорти з низькою калорійністю, які можна їсти навіть тим, хто хоче схуднути!
10 правил дієти, які підійдуть абсолютно всім
© Oleksandr Pidvalnyi/Pexels Існує величезна кількість різних дієт, але ефективність більшості з них викликає питання. Справа в тому, що часто схеми живлення складають