8 мегаполезных вправ, про які ви могли не чути
19.03.2019 548 0 newsdaily.org.ua

8 мегаполезных вправ, про які ви могли не чути

В закладки

8 мегаполезных вправ, про які ви могли не чути

© Pinterest

Якщо ви почали займатися спортом ще кілька місяців тому, то напевно вже виробили певну програму тренувань, якої старанно дотримуєтеся. Однак внесення змін у план занять допоможе вам не тільки уникнути рутини, але і значно швидше просунутися до своєї мети.

Почніть виконувати ці вісім вправ, про які, швидше за все, раніше нічого не чули, щоб гарненько прокачати все тіло:

Присідання на одній нозі (Пістолет)

© Pinterest

Присідання на одній нозі з боку здається звичайною вправою, але насправді виконати його правильно дуже складно. Тримайте витягнуту ногу і спину максимально прямо під час присідання, і тоді вся нижня частина тіла буде просто горіти від напруги.

Підйом гантелей над головою у формі «Y»

© GymCube

Для того щоб прокачати плечі і надостную м'яз зокрема, дуже добре підійде підйом гантелей над головою. Піднімайте і розводьте гантелі в сторони так, щоб ваше тіло нагадувало за формою букву «Y». При цьому намагайтеся робити це повільно, так як занадто швидкі рухи дадуть зайве навантаження на плечові суглоби.

Штовхання санок

© Rob King Fitness

Це найпопулярніше в кроссфите вправа допомагає накачати дуже сильні ноги, ось чому його полюбили також і футболісти. Навантажте сани вагою, який вам під силу, і штовхайте їх в основному за рахунок м'язів ніг, а не рук і плечей.

Віджимання в кільцях

© YouTube

Віджимання в кільцях — одне з кращих вправ для тренування грудних м'язів. Схопитеся руками за кроссфіт-кільця, прийміть позицію для виконання планки і почніть опускати тулуб вниз, розводячи руки в сторони. Спочатку все правильно зробити буде дуже складно, але ефект цієї вправи просто приголомшливий.

Супермедленные підтягування з'єднаними руками

© Climbing Magazine

Більшість завсідників спортзалів підтягуються, тримаючи руки на ширині плечей, тоді як з'єднання рук разом набагато краще ізолює необхідні м'язи і змушує їх працювати під новим незвичним кутом. Виконуйте вправу так повільно, як тільки можете, і ви відчуєте біль у руках і плечах ще до десятого підтягування.

Ходьба в планці

© POPSUGAR

Набридло просто стояти планки? Це вправа стало занадто легким для вас? Тоді спробуйте ходьбу в планці, і ви заново відчуєте біль в напружених м'язах. Прийміть позицію для класичної планки, а потім, переставляючи руки і ноги в сторони, почніть переміщатися по кімнаті. Для ускладнення вправи спробуйте пройтися тому, виконуючи віджимання між кроками чи піднімаючи до грудей коліна.

Прес на лаві

© YouTube

Це вправа так само ефективно для преса, як «Супермен» для спини. Сядьте на край лави, схрестивши ноги під нею. Відхиляйтеся назад, поки ваш торс не буде паралельний лаві, звисаючи з неї. Затримайтеся в нижній точці на 60 секунд для того, щоб гарненько прокачати м'язи черевного преса.

Т-тяга (тяга штанги за один кінець)

© muscularstrength.com

Ця вправа дає той же ефект, що і класична тяга до поясу, але при цьому набагато менше травмує спину. Навантажте один кінець штанги необхідним вагою, а другий поставте в кут кімнати. Перешагните через штангу так, щоб її навантажений кінець виявився у вас між ніг, підніміть його і тримати на витягнутих руках. Тягніть кінець штанги до пояса, згинаючи руки в ліктях.

Чому корисно присідати "пістолетом"
© Pixabay Присідання «пістолет» здобуває популярність через його можливості опрацювати багато м'язи, а заодно і отримати кілька інших бонусів, про яких ви, можливо, і не
Щоденна розминка: 6 вправ для розтягування сухожиль
Після бігу, велопрогулянки, робочого дня або довгої поїздки, ви можете відчути дискомфорт в м'язах ніг. Вправи на розтяжку підколінних сухожиль дуже важливі для здоров'я
Топ-6 вправ для розвитку почуття рівноваги
© POPSUGAR У гонитві за накачаними сідницями і кубиками преса багато дівчата забувають про вправах на баланс, який є одним з головних складових всіх рухів людського
7 вправ для приголомшливо прокачаних сідниць
© g-stockstudio/IStock Кожна дівчина мріє про красивих і пружних сідницях. Як прокачати ці м'язи на тренуванні найбільш ефективно, спортивного ресурсу Fitness Guide Pro
Кращі вправи для сідниць, після яких ви будете пишатися собою
© g-stockstudio/IStock Давно хочете підтягнути сідниці, але завжди знаходяться відмовки (немає грошей на спортзал, немає вільного часу і так далі)? Натренувати п'яту
8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей