5 правил при виборі домашньої бігової доріжки
07.04.2019 695 0 newsdaily.org.ua

5 правил при виборі домашньої бігової доріжки

В закладки

5 правил при виборі домашньої бігової доріжки

© epickidstoys Smith/Flickr

Бігові доріжки для дому з рік у рік набирають все більше популярності, адже більшість сучасних людей ведуть переважно сидячий спосіб життя. Це пов'язано з умовами роботи, в яких балом правлять Інтернет і комп'ютер.

Редакція Newsdaily.org.ua розповість, як правильно вибрати бігову доріжку, щоб урізноманітнити тренування вдома.

Види бігових доріжок для будинку

1. Механічні

Механічні вкрай прості в обігу. У них є бігове полотно, ручки, за які треба триматися, вал для гальмування, датчики в деяких випадках і всі. Більш складну комплектацію ви навряд чи зможете знайти.

Зазвичай такі бігові тренажери легко розбираються і збираються, важать небагато і тому дуже зручні для перевезення. Для тренувань вам не потрібен джерело живлення.

Приводний елемент в цьому випадку — це ви самі. Крім того, вартість у таких тренажерів досить низька .

2. Електричні

Електричні бігові доріжки мають більш складну конструкцію і велику кількість різних режимів і налаштувань, за допомогою яких бігун може коригувати процес бігу на свій розсуд.

Ви навіть можете дізнаватися про те, скільки втрачаєте калорій в певний момент. Все залежить від складності пристрою бортового комп'ютера.

Якщо фінанси дозволяють, віддавайте перевагу електричних бігових доріжках.

Підвиди бігових доріжок для будинку

©LightFieldStudios/IStock
  • Економ-клас. Все найнеобхідніше, без зайвого
  • Аматорський клас. Такі тренажери у вигляді бігових доріжок для будинку оснащені більш складним бортовим комп'ютером, за допомогою якого можна вибудовувати тренувальний процес.
  • Hi-end. Мають більш довгі бігові полотна, ніж попередні види.
  • Професійні. Такі тренажери мають все, на що вистачило фантазії інженерів і навіть більше.

Правила вибору бігових доріжок

  1. Спочатку потрібно визначитися, що вам більше по душі: механічний або електричний тип.
  2. Приміряйте бігове полотно. Відвідайте спеціалізований магазин, придивіться. Пам'ятайте, що чим більше полотно, тим зручніше бігати.
  3. Якщо ви вибрали електричну бігову доріжку, відразу уточніть, які саме можливості бортового комп'ютера у неї є. Інакше ризикуєте потрапити в руки до професійного продавця і заплатити більше, ніж потрібно.
  4. Безпека: є в наявності велика кнопка зупинки і ключ аварійної зупинки? Чи Не заважають поручні вільному руху рук?
  5. На ринку представлено дуже багато якісної продукції самих різних брендів. Керуйтеся співвідношенням ціни і можливостей тренажера, а також особистим зручністю. Якщо тренуватися буде незручно, то і хороших результатів ви навряд чи досягнете.

Удачі з вибором і будьте здорові.

Читайте також 5 перевірених способів змусити себе піти в спортзал

Плюси і мінуси тренування на біговій доріжці
©Shutter2U/IStock Бігова доріжка може бути відмінною альтернативою бігу на відкритому повітрі. Він підійде людям, у яких зовсім немає часу на тренування, а також вона
Як схуднути всього лише за допомогою бігової доріжки
© Bell H Franklin/Flickr Деякі з нас у пориві спортивного натхнення починають активно займатися на тренажерах і навіть купують бігову доріжку. Але через деякий час цей
Як правильно займатися на біговій доріжці і не померти від нудьги
Біг на біговій доріжці має багато переваг, і це відмінна альтернатива для тих, хто не любить погану погоду. Дотримуйтесь цих порад, щоб зробити воші тренування більш
11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Відомо, що біг позитивно впливає на здоров'я. У західних країнах цього спортивного заняття приділяють достатньо велике значення. Популярна
11 способів пройти кращу кардиотренировку
© Bablu Badmash/Flickr Ви з числа тих людей, які нудьгують на кардиотренировках і завжди йдуть з бігової доріжки або велотренажера раніше часу? Або ваші заняття на
Дієві вправи для спалювання жиру, для яких потрібно 22 хвилини
© IStock Високоінтенсивна тренування, в якій за мінімальний час потрібно виконати максимальну кількість рухів – це і є Табата. Тренування по протоколу Табата – це