11 способів пройти кращу кардиотренировку
17.03.2019 627 0 newsdaily.org.ua

11 способів пройти кращу кардиотренировку

В закладки

11 способів пройти кращу кардиотренировку

© Bablu Badmash/Flickr

Ви з числа тих людей, які нудьгують на кардиотренировках і завжди йдуть з бігової доріжки або велотренажера раніше часу? Або ваші заняття на посилення серцево-судинної системи настільки мляві, що ви навіть можете почитати книгу в процесі, і при цьому дивуєтеся, чому досі не скинули ні одного кілограма? Тоді ці 11 порад допоможуть, нарешті, зробити ваше кардіо ефективним і корисним:

©djiledesign/iStock

Планування

Приходячи в спортзал, завжди тримайте в голові план тренування. Якщо ви будете знати, що вам сьогодні потрібно пройти 3 км в режимі «підйом в гори», йдіть до своєї мети. І не забувайте про поступове збільшення навантажень щотижня.

Таймінг

Починайте своє заняття з кардіо, а не закінчуйте їм, або присвячуйте пробіжці, вело - і еліптичному тренажеру повноцінне тренування. Головне — займайтеся кардіо не рідше 2-3 разів на тиждень.

Концентрація

Забудьте про журналах і книгах під час занять на велотренажері. Якщо ви крутите педалі зі швидкістю, яка дозволяє вам ще і читати книжку, значить, ви не викладаєтеся навіть на 50% своїх можливостей і в такому темпі ніколи не досягнете бажаного результату.

© UberImages/IStock

Розминка

Багато воліють не витрачати час на розминку і потім шкодують про це. Непрогрітий м'язи більш схильні до травм, а непідготовлені системи організму опираються більш сильним навантаженням.

Різноманітність

Монотонні кардіотренування — це не тільки нудно, але й малоефективно. Не забувайте, що тільки поступове збільшення навантаження і зміна темпу сприяють інтенсивному спалюванню жиру і росту м'язів.

Спринт

Вмикайте елементи спринтерського бігу в свої кардиозанятия. Це допоможе розігнати метаболізм і буде сприяти спалюванню калорій навіть після закінчення тренування.

Вправи з власною вагою

Додайте в план заняття кілька вправ з власною вагою, щоб урізноманітнити однотипні руху. Так ви не тільки не занудьгуєте, але і пропотеете навіть більше, ніж планували.

©nd3000/IStock

Відсутність жалю

Коли справа стосується кардіотренування, варто орієнтуватися лише на свій пульс, а не голоси в голові, що вимагають зупинитися і перепочити.

Перепочинок

Однак тренуватися на межі своїх можливостей також потрібно дозовано. Іноді слід повертати пульс до вихідних одиниць, щоб дати тілу можливість відновитися.

Результати

Ви відзначаєте, яку вагу скорився вам під час чергової силового тренування? Записуйте таким же чином і результати кардіо: скільки кілометрів і з яким опором вдалося пробігти або «проїхати» на велотренажері. Знання свого прогресу і потенціалу дуже важливо в спорті.

Послідовність

Якщо ви виклалися на максимум на одному тренуванні, а інші провели абияк, не чекайте хороших результатів. Тільки регулярні заняття і дотримання поставленого плану дозволять прийти до мети найкоротшим шляхом.

Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення
©jacoblund/IStock Незалежно від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете здійснювати банальні помилки в спортзалі, не помічаючи цього. Сьогодні ми розповімо, чого не
11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Відомо, що біг позитивно впливає на здоров'я. У західних країнах цього спортивного заняття приділяють достатньо велике значення. Популярна
5 порад, які допоможуть досягти кращих результатів
© Bablu Badmash/Flickr Одне з найкращих почуттів у світі – це встановлення власного рекорду. Це може бути перемога в змаганні або успішне проходження марафону. Все, чого
10 порад, як вичавити максимум з кардіотренування
© Bablu Badmash/Flickr Кардіотренування – це ефективний спосіб скинути зайві кілограми і поліпшити загальний стан свого тіла. Звичайно, вони повинні бути досить
Як схуднути всього лише за допомогою бігової доріжки
© Bell H Franklin/Flickr Деякі з нас у пориві спортивного натхнення починають активно займатися на тренажерах і навіть купують бігову доріжку. Але через деякий час цей
7 способів розважитися в тренажерному залі
©djiledesign/IStock Для багатьох людей походи в спортзал можуть стати справжнім випробуванням на міцність, особливо, коли доводиться по кілька годин займатися спортом