10 порад, як вичавити максимум з кардіотренування
17.06.2019 678 0 newsdaily.org.ua

10 порад, як вичавити максимум з кардіотренування

В закладки

10 порад, як вичавити максимум з кардіотренування

© Bablu Badmash/Flickr

Кардіотренування – це ефективний спосіб скинути зайві кілограми і поліпшити загальний стан свого тіла. Звичайно, вони повинні бути досить інтенсивними, але це не означає, що вам потрібно проводити години на біговій доріжці. Насправді все набагато простіше. Ось кілька способів зробити таку тренування максимально ефективною.

1. Збільште нахил

Пробіжка стане набагато ефективніше, якщо ви будете тренуватися на пересіченій місцевості. Біг під уклоном значно підвищує серцевий ритм і призводить до більш інтенсивного спалювання калорій. Також це зробить ваші ноги більш сильними.

© BurakHayko/iStock

2. Звільніть руки

Не варто триматися за поручні під час тренування на біговій доріжці. Заняття будуть набагато більш ефективним, якщо ви задіюєте верхню частину тіла.

3. Працюйте на свіжому повітрі

Чергуйте кардіотренування в залі з заняттями на свіжому повітрі. Наприклад, ви можете раз на тиждень кататися на гірському велосипеді по відповідній місцевості.

© Pixabay

4. Використовуйте інтервальні тренування

Інтервальні тренування – це хороший спосіб спалити зайві калорії. Чергуйте максимально інтенсивну активність і нетривалі періоди відпочинку. Наприклад, 100-метровий спринт повинен змінюватися спокійною ходьбою на 30-50 метрів.

5. Використовуйте додаткову вагу

Пара невеликих гантелей може зробити ваші кардіотренування набагато більш ефективними. Наприклад, ви можете захопити їх на бігову доріжку.

© chaoss/iStock

Читайте також: 30 хвилин інтенсивного тренування, які зроблять вас краще

6. Мінімізуйте перерви

Ефективність кардіотренувань залежить від інтенсивності роботи, тому не варто влаштовувати тривалі перерви. Ви можете дозволити собі 2-хвилинний відпочинок після кожної вправи, але не більше того.

7. Використовуйте технології

Ви повинні обзавестися крокоміром і монітора серцевого ритму. Це не тільки допоможе вносити правильні корективи в тренувальний процес, а й позитивно позначиться на вашій мотивації.

© uip.me

8. Слухайте музику

Прослуховування ритмічної музики під час тренувань додає додаткових сил і маскує почуття втоми. Також музика може стати ще одним мотиваційним чинником.

9. Залучайте друзів

Групові тренування зазвичай більш ефективні. Це пов'язано з приємним спілкуванням, підвищеною відповідальністю і дружнім суперництвом. Запропонуйте знайомим синхронізувати свої графіки тренувань.

©nensuria/IStock

10. Тренуйтеся за графіком

Складіть докладний план тренувань і постарайтеся беззастережно дотримуватись його. Це забезпечить хорошу мотивацію. Врахуйте, що тільки регулярна робота приведе до помітних результатів.

Читайте також: 10 кращих тренувань, які рекомендуються для схуднення

15-хвилинне тренування на біговій доріжці для спортивної фігури
©nd3000/iStock Якщо у вас немає часу на багатогодинні тренування достатньо приділити всього 15 хвилин бігу на біговій доріжці. Ефективна та швидка кардіотренування від
Кращі 10-хвилинні вправи на біговій доріжці
Користь від бігових доріжок неоціненна, особливо, якщо до них знайти підхід. Завдяки цьому кардиотренажеру можна легко позбутися зайвої ваги, він допомагає при
5 причин, чому ви все ще не схудли
© Anetlanda/IStock Схуднення рідко буває легким. Зазвичай за кожним втраченим кілограмом варто дійсно серйозна робота. У якийсь момент прогрес може повністю зупинитися,
11 способів пройти кращу кардиотренировку
© Bablu Badmash/Flickr Ви з числа тих людей, які нудьгують на кардиотренировках і завжди йдуть з бігової доріжки або велотренажера раніше часу? Або ваші заняття на
30-хвилинні тренування, які допоможуть спалити 500 калорій
© MeaningfulWomen Більшості людей, які займаються фітнесом, не дуже подобаються кардіотренування. Але це і не дивно, адже провести годину на біговій доріжці –
3 способи спалити більше 200 калорій на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Якщо ви не спалюєте необхідну кількість калорій на біговій доріжці, треба внести деякі зміни у ваше тренування, щоб вона приносила результат,