7 способів схуднути без підрахунку калорій
31.05.2019 1 230 0 newsdaily.org.ua

7 способів схуднути без підрахунку калорій

В закладки

7 способів схуднути без підрахунку калорій

© socialmediasl444/Flickr

Не секрет, що для того, щоб схуднути, потрібно дотримуватися дефіцит калорій. Один з кращих способів зробити це – рахувати калорії. Однак підрахунок калорій не є точною наукою. На упаковці продуктів не завжди правильно вказано кількість калорій. Та й те, скільки калорій ви спалюєте кожен день, залежить від низки чинників, які важко точно виміряти. Люди, які вважають калорії, як правило, мають кращі результати по зниженню ваги, ніж ті, хто цього не робить. Але не у всіх є бажання і терпіння, щоб рахувати кожну калорію. Brobible розповіли, як схуднути без підрахунку калорій за короткий термін.

Вміст матеріалу

Як схуднути без підрахунку калорій: 7 кращих способів

Підрахунок калорій – це навик, який вимагає практики. Але і без нього можна досягти результату і позбавитися від зайвої ваги. Ось 7 способів, як дотримуватися дефіцит калорій, не підраховуючи їх:

Перейдіть на періодичне голодування

© a_namenko/iStock

Ця дієта – навмисне утримання від їжі протягом певного періоду часу. Хтось називає її диво-дієтою, яка приносить чарівний результат. Ми віримо лише фактами. Ця дієта – непоганий спосіб зменшити частоту прийому їжі. Ви обмежуєте час, що витрачається на прийом їжі протягом дня, тим самим скорочуючи загальну кількість споживаних калорій.

Виділіть 8 годин на прийом їжі (наприклад, опівдні-8 вечора) і просто їжте звичні страви в цей час. В інших протягом 16 годин ви голодуєте.

Додайте більше цільних продуктів в свій раціон

© bit245/IStock

Цілісні продукти з мінімальною обробкою менш калорійні, ніж їх сильно оброблені аналоги. Такі продукти, як пісне м'ясо, фрукти, овочі і складні вуглеводи, не тільки містять менше калорій, але і вимагають більше часу для перетравлення. Тобто ви позбудетеся від голоду на тривалий термін.

Перестаньте пити висококалорійні напої

© ronstik/iStock

Виключіть з раціону напої, які містять калорії: газовану воду, сік, спортивні напої та напої в Starbucks. Якщо ви будете пити лише чорний кава, чай, воду і газовані напої без калорій, ви зможете заощадити сотні калорій в день. Те ж саме стосується алкоголю. Алкоголь поступається в калоріях на грамів жиру. Не кажучи вже про те, що алкоголь часто поєднується з іншими калорійними напоями.

Готуйте собі їжу самі

© undrey/iStock

Коли ви готуєте їжу самі, тільки ви вирішуєте, що буде входити в блюдо, як багато ви приготуєте і як саме буде приготовлена їжа. Харчуючись у ресторанах і кафе, у вас не буде такого вибору. Багато ресторанів готують їжу, використовуючи жири та соуси, які завадять вам дотримуватися дефіцит калорій.

Змінити свої харчові звички

© Nathan Cowley/Pexels

Підкоригуйте свій режим харчування. Почніть з 3-х прийомів їжі і 2-х закусок протягом дня. Кожний прийом їжі повинен поміститися на одній тарілці. Ця тарілка повинна складатися на 50% з овочів, на 30% з білка, а решта – вуглеводи або жири. Ваші закуски повинні уміщатися на долоні і складатися з овочів, фруктів або білка.

Уникайте неробства

© Milkos/iStock

Безглузді перекуси – ворог схуднення. Зазвичай ми їмо щось шкідливе від нудьги, тому постійно займайте себе чим-небудь. Якщо ви відчуваєте бажання перекусити, прогуляйтеся, помийте посуд, виперіть, подивіться відео на Youtube. Зробіть те, що допоможе відвернути ваш розум. Якщо мана не зникне, перекусіть, але щось здорове. Майте під рукою ряд низькокалорійних поживних продуктів, таких як яблука, морква, в'ялена яловичина, протеїнові коктейлі.

Збільште, фізичну активність

© zdenkam/IStock

Вам необов'язково ходити щотижня в спортзал (хоча, це, звичайно, прискорить схуднення). Досить регулярно гуляти на вулиці, їздити на велосипеді на роботу, чистити сніг, грати в баскетбол. Загалом, робіть все, щоб більше рухатися і ходити.

Підрахунок калорій є відмінним способом виміряти прогрес і підтримувати дефіцит калорій. Але це може психічно виснажувати. Використовуйте один або всі ці поради, щоб прискорити процес схуднення без виснажливого підрахунку калорій.

5 причин перестати рахувати калорії
©sasint/Pixabay Чи вірите ви в те, що можна стежити за фігурою і контролювати вагу без підрахунку калорій? Редакція SUPER.UA зібрала для вас 5 причин, завдяки яким ви
Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути
© Family Wellness Acupuncture/Flickr Сьюзан Нибергалл – персональний тренер і коуч, який допомагає своїм клієнтам стати більш сильними і здоровими людьми. Вона знає, як
3 міфу про підрахунок калорій, які тільки заважають
© Milkos/IStock Більшість людей вважають, що втрата ваги може посприяти скорочення калорій. Менше — завжди краще, чи не так? Але насправді все не так просто. Редакція
3 пастки підрахунку калорій, про які потрібно знати при схудненні
© Podrobnosti Багато хто вважає, що шлях до ідеальної фігури починається з підрахунку калорій. Це правда, але цей пункт має свої підводні камені, які приводять у
Проста система підрахунку необхідних калорій, що допоможе бути у формі
Калорией називають одиницю виміру теплоти. Енергетична цінність продуктів, які входять в наш раціон, вимірюється в кілокалоріях. Але для зручності її називають калорией.
Плюси і мінуси підрахунку калорій на дієті
Підрахунок з'їдених калорій – досить поширене заняття багатьох тих, що худнуть, при чому, цю звичку вже не один десяток років. Суть підрахунку калорій полягає у веденні