5 причин перестати рахувати калорії
09.03.2019 773 0 newsdaily.org.ua

5 причин перестати рахувати калорії

В закладки

5 причин перестати рахувати калорії

©sasint/Pixabay

Чи вірите ви в те, що можна стежити за фігурою і контролювати вагу без підрахунку калорій? Редакція Newsdaily.org.ua зібрала для вас 5 причин, завдяки яким ви більше не захочете рахувати калорії, залишаючись при цьому у відмінній формі.

Ви не знаєте свою щоденну норму калорій

Лікарі дієтологи-ендокринологи пояснюють, що розрахувати точну кількість калорій, необхідних саме вашому організму для нормальної працездатності протягом дня, самостійно неможливо. Це можна зробити тільки в науковій лабораторії кваліфікованими фахівцями. Крім того, необхідно буде врахувати калорії, які ви витрачаєте на тренуваннях і під час ходьби, але кінцевий результат все одно буде не точним.

© Mật Đại Ngàn/Flickr

Ви не знаєте скільки калорій засвоює ваш організм

При підрахунку калорій ви, швидше за все, не враховуєте тієї факт, що далеко не всі калорії засвоюються вашим організмом, оскільки на це впливають тисячі різних процесів. Наприклад, з приготованого м яса організм засвоїть більше калорій, ніж із сірого, а з арахісової пасти більше, ніж з самого арахісу. Це все дуже індивідуально і залежить від організму, продуктів, способу приготування і т. д.

Калорійність, зазначена на упаковці, може бути не точною

Існує допустима розбіжність калорійності 20% від тієї цифри, що вказана на упаковці. Це означає, що ви ніколи не будете знати напевно, скільки калорій вживаєте. Експерти стверджують, що навіть калорійність двох яблук з одного дерева може відрізнятися.

© Pexels

Ви ігноруєте почуття голоду

Проблема не тільки в тому, що ви не можете володіти точними цифрами, але і в тому, що ви нехтуєте сигналами свого організму, боячись перевищити вашу норму калорій. Ви терпите голод, не підозрюючи про те, як це шкідливо. Необхідно завжди слухати свій організм і їсти по почуттю голоду.

Ві «відпрацьовуєте» калорії в спортзалі

Багато людей переконують себе в тому, що зможуть спалити калорії від з'єднання їденого тортика в спортзалі. Але правда в тому, що організм точно не спалити тієї самий тортик, а спорт тільки посилить відчуття голоду.

© pixabay.com

Радимо вам перестати займатися підрахунком калорій і замість цього харчуватися правильно і прислухатися до свого організму.

Проста система підрахунку необхідних калорій, що допоможе бути у формі
Калорией називають одиницю виміру теплоти. Енергетична цінність продуктів, які входять в наш раціон, вимірюється в кілокалоріях. Але для зручності її називають калорией.
7 способів схуднути без підрахунку калорій
© socialmediasl444/Flickr Не секрет, що для того, щоб схуднути, потрібно дотримуватися дефіцит калорій. Один з кращих способів зробити це – рахувати калорії. Однак
Плюси і мінуси підрахунку калорій на дієті
Підрахунок з'їдених калорій – досить поширене заняття багатьох тих, що худнуть, при чому, цю звичку вже не один десяток років. Суть підрахунку калорій полягає у веденні
Скільки калорій людина здатна витратити за день і на що
©Pixabay Чи замислювалися ви про те, куди і на що йдуть ваші калорії на день? Адже повсякденні справи теж вимагають енергетичних витрат, так само як фізична і розумова
5 салатів для схуднення із зазначенням калорій
Коли ви намагаєтеся скинути вагу, то дуже важливо рахувати калорії. Адже, якщо з'їсти зайве, то це відразу позначиться на талії. Саме тому ми підготували 5 рецептів
Як обмежити кількість калорій так, щоб отримати результат
©silviarita/Pixabay Якщо ви харчуєтеся правильно, регулярно тренуєтеся, але не бачите бажаних результатів, то є хороша новина. З'явився новий принцип харчування