Найкращі ігрові роутери, які варто придбати в 2019 році
27.05.2019 571 0 newsdaily.org.ua

Найкращі ігрові роутери, які варто придбати в 2019 році

В закладки

Найкращі ігрові роутери, які варто придбати в 2019 році

© CASEZY/iStock

Якщо ви захоплюєтеся мережевими іграми, то вам знадобиться не тільки потужний комп'ютер, але і відповідний роутер. Головною відмінністю геймерських рішень є підтримка технології QoS. Вона дозволяє зробити ігровий трафік пріоритетним, що забезпечує найбільш комфортний геймінг. Крім цього, важливим моментом є наявність Ethernet-портів, оскільки онлайн-ігри вимагають саме проводового підключення. Ну і, звичайно ж, роутер повинен забезпечувати якісне покриття Wi-Fi) в усьому будинку. У цій статті зібрані найкращі ігрові роутери, які будуть актуальними в 2019 році. Також ви знайдете тут загальні рекомендації по вибору мережевого обладнання.

Вміст матеріалу

Найкращі ігрові роутери

Насправді ігровий роутер – це відмінний варіант навіть для тих, хто не захоплюється відеоіграми. Справа в тому, що саме такі пристрої забезпечують кращу якість покриття і максимально стабільне з'єднання. Ось кращі варіанти маршрутизаторів на 2019 рік.

1. TP-Link Archer C5400 v2

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 2167 Мбіт/з, 802.11 n: 1000 Мбіт/с
 • Порти: 4 х Gigabit Ethernet, 1 х WAN, 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0

Якщо ви шукаєте роутер в класичному геймерський дизайні, але з підтримкою всіх сучасних технологій, то TP-Link Archer C5400 v2 – це саме те, що потрібно. Пристрій не вимагає якоїсь особливої налаштування, тим не менш для ентузіастів передбачена можливість виставити параметри під себе. З цим роутером ви не тільки поліпшите свою статистику в умовному Overwatch, але й забезпечите швидкісне бездротове покриття в усьому будинку.

2. Asus RT-AC86U

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 1734 Мбіт/с; 802.11 n: 450 Мбіт/с
 • Порти: 4 x Ethernet, 1 x WAN, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0

Asus RT-AC86U не випадково є одним з найбільш популярних ігрових роутерів на ринку. Справа в тому, що пристрій має багатьма додатковими геймерськими функціями. Наприклад, технологія QoS дозволяє налаштувати пріоритетності трафіку. Це означає, що перегляд потокового відео не буде погіршувати чуйність в онлайн-іграх. Крім цього, маршрутизатор володіє агресивним ігровим дизайном.

3. TP-Link Archer C5400X

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac; 2,4 ГГц: 1000 Мбіт/с; 5 ГГц: 2167 Мбіт/с
 • Порти: 1x Gigabit Ethernet WAN, 8x Gigabit Ethernet LAN, 2x USB 3.0

Це вдосконалена версія TP-Link Archer C5400 v2, який ми вже розглянули вище. Ця модель коштує значно дорожче, але це виправдане вкладення, оскільки маршрутизатор є одним з найпотужніших ігрових рішень. Завдяки наявності 8 Гігабітних портів Ethernet його часто використовують на професійних змаганнях з кіберспорту. Крім цього, технології MU-MIMO і Tri-band забезпечують найбільш стабільне бездротове з'єднання.

4. Netgear Nighthawk Pro Gaming XR500

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 2,6 Гбіт/с
 • Порти: 4 х Gigabit Ethernet, 1 х WAN, 2 х USB 3.0

Ще одне професійне ігрове рішення, яке забезпечує значну пропускну здатність. – до 2,6 Гбіт в секунду. Також пристрій підтримує технологію QoS для визначення пріоритетності трафіку і MU-MIMO для стабільності бездротового підключення. Звичайно ж, такий маршрутизатор має відповідний цінник, але воно того варто.

5. Asus RT-AC5300

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 2167 Мбіт/з, 802.11 n: 600 Мбіт
 • Порти: 4 х Gigabit Ethernet, 1 х WAN, 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0

Чергове ігрове рішення від Asus, яка забезпечує відмінну якість з'єднання. Звичайно ж, цей роутер підтримує технологію QoS і володіє кількома гігабітними портами Ethernet для проводового підключення консолей і ПК. Тим не менше це пристрій можна розглядати і в якості універсального маршрутизатора для забезпечення якісного бездротового покриття в будинку.

6. Zyxel Armor Z2 AC2600

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 2167 Мбіт/з, 802.11 n: 800 Мбіт
 • Порти: 4 х Gigabit Ethernet, 1 х WAN, 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0

Цей роутер виконаний в нейтральному дизайні, але насправді це справжнє ігрове рішення. Zyxel Armor Z2 AC2600 акцентується саме на бездротовому підключенні. Технологія MU-MIMO забезпечує інтелектуальний розподіл швидкості між кількома пристроями, які працюють паралельно.

7. Asus RT-AC88U

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac: 2167 Мбіт/с 802.11 n: 1000 Мбіт/с
 • Порти: 9x Gigabit Ethernet, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0

Це досить дорогий роутер, тому він підійде тільки тим, хто дійсно багато часу проводить за відеоіграми. Тут підтримується нова технологія NitroQAM, яка забезпечує максимально можливу швидкість передачі даних в іграх. Крім цього, пристрій обладнаний відразу 9 Гігабітними портами для проводового підключення.

8. D-Link DIR-885L / R

© Amazon
 • Швидкість: 802.11 ac
 • Порти: 4x Gigabit Ethernet, 1x USB 3.0

Досить одного погляду на D-Link DIR-885L / R щоб зрозуміти, що це геймерське рішення. Виглядає роутер дійсно яскраво і агресивно. Звичайно ж, він підтримує всі сучасні функції, які забезпечують найбільш комфортний геймінг. Крім цього, модель працює на ПЗ з відкритим вихідним кодом DD-WRT, що дає можливість налаштувати маршрутизатор під себе.

Як вибрати роутер?

До вибору роутера дійсно потрібно підходити грунтовно, оскільки від цього залежить не тільки комфортність геймінга, але і якість домашньої бездротової мережі. Ось кілька актуальних порад, як зробити правильний вибір.

1. Визначте максимальну швидкість вашого підключення

Цю інформацію можна уточнити у вашого провайдера. Також вона повинна бути вказана в договорі на надання послуг. Швидкість з'єднання вимірюється в мегабітах в секунду. Наприклад, якщо ваш провайдер забезпечує швидкість 100 Мбіт/с, то пропускна здатність маршрутизатора повинна бути не нижче.

© simpson33/iStock

2. Вивчіть пропозиції інших провайдерів

Перед тим, як купувати нове мережеве обладнання, варто вивчити пропозиції інших провайдерів. Ймовірно, якась компанія пропонує кращі умови за ті ж гроші. Також деякі провайдери надають непогані роутери в безкоштовну оренду, що дуже вигідно.

3. Оцініть свій бюджет

Якісний роутер, який забезпечить стабільне покриття навіть у великому будинку можна купити за 1-2 тисячі гривень. Але якщо ви готові витратити на мережеве обладнання більше, то отримаєте додаткові можливості. Врахуйте, що ігрове рішення обійдеться в 5-10 тисяч.

4. Оцініть планування вашого будинку

Врахуйте, що виробники вказують площу покриття для ідеальних умов. Стіни є серйозною перешкодою для Wi-Fi, тому вибирайте моделі, які забезпечують покриття в кілька разів ширше, ніж площа вашого будинку. Також ви можете купити кілька маршрутизаторів і об'єднати їх в одну мережу.

© Sritakoset/iStock

5. Визначте кількість пристроїв, які вимагають підключення

Чим більше пристроїв працюють у вашому будинку, тим потужніше роутер вам знадобиться. Не забудьте про всіх смартфонах, ігрових консолях і планшетних комп'ютерах. У середньостатистичному будинку налічується близько 10 пристроїв.

6. Звертайте увагу на специфікації

При виборі роутера в першу чергу варто звернути увагу на три параметра: оголошена швидкість (середня швидкість всіх смуг), максимальна швидкість передачі даних і площа покриття.

7. Звертайте увагу на маркування

Більшість сучасних роутерів мають цифрову маркіровку «802.11». Це міжнародний стандарт бездротового зв'язку, який використовується у всьому світі. Тим не менш біля цих цифр має бути вказана і буквена маркування. Вибирайте моделі з позначенням «AC» — це сучасний стандарт.

© wattanaphob/iStock

8. Переконайтеся, що маршрутизатор підтримує шифрування WPA2

WPA2 – це сучасний стандарт шифрування даних, який забезпечує надійний захист вашої бездротової мережі. Моделі з маркуванням WEP і WPA давно застаріли.

9. Вивчіть інформацію про моделі

Обмежте вибір кількох відповідним моделям, і вивчіть максимум інформації про них. Обов'язково почитайте відгуки інших користувачів, оскільки часто досвід реальної експлуатації значно відрізняється від того, що заявляють виробники.

10. Проконсультуйтеся у професіонала

Визначити кращий роутер для кожної конкретної квартири або приватного будинку досить складно. Потрібно враховувати навіть матеріали, які використовувались під час будівництва, тому консультація фахівця по бездротовим мережам буде не зайвою.

Матеріал оформлений на основі даних сайтів wikiHow і TechRadar.

Що робити, якщо домашній Wi-Fi не радує швидкістю
© Vladimir Sukhachev/iStock Проблеми з домашньою мережею Wi-Fi настільки поширені, що ви можете завести бесіду на цю тему практично з будь-якою людиною. Але насправді в
Найкращі ігрові ноутбуки з 6-ядерними процесорами
Представляємо огляд ігрових ноутбуків спеціально для цінителів. Не так давно компанія Intel представила свій перший чіп Core i9 для ноутбуків і оновлені процесори Core
Apple представить AirPods нового покоління в 2019 році
© Behar Zenuni/Unsplash Компанія Apple остаточно відмовилася від ідеї випуску нової версії бездротових навушників AirPods в поточному році. Авторитетний аналітик Мін-Чі
Корисні поради по усуненню повільного інтернет-підключення будинку
Повільна швидкість підключення до інтернету може бути викликана неполадками роутера, перешкодами бездротового зв'язку або іншими технічними проблемами вашої домашньої
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
Місячний календар стрижок на 2019 рік
©Antonio_Diaz/IStock Місячний календар стрижок на 2019 рік допоможе вам спланувати оптимальний день для стрижки волосся. Цей календар складений у відповідності з фазами