Як купити і розмістити рекламу в Инстаграме
26.06.2019 594 0 newsdaily.org.ua

Як купити і розмістити рекламу в Инстаграме

В закладки

Як купити і розмістити рекламу в Инстаграме

© Prykhodov/iStock

Крім створення комерційних профілів, бренди можуть залучати до себе увагу за допомогою реклами в Инстаграме. На сьогодні це одна з найбільш перспективних платформ для просування бізнесу. Щомісяця додатком активно користуються близько 800 мільйонів чоловік, 60 відсотків з яких молодші за 30 років. Погодьтеся, це відмінні показники. Нічим подібним інші платформи похвалитися не можуть. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як купити рекламу в Инстаграме і зробити її максимально ефективною.

Сьогодні більше двох мільйонів компаній просувають свої послуги та товари з допомогою реклами в Инстаграме. За попереднім прогнозом, за 2018 рік ця соціальна мережа принесе рекламодавцям 6,84 мільярда доларів глобального доходу. Звичайно ж, вам варто спробувати відрізати шматочок цього смачного пирога.

Вміст матеріалу

Види реклами в Инстаграме

Перед тим, як купити рекламу в Инстаграме, варто визначитися з її типом. Соціальна мережа пропонує відразу кілька цікавих варіантів, кожен з яких має свої переваги.

1. Реклама з фото

Мабуть, найпростіший спосіб прорекламувати свою компанію або окремі товари. Ви створюєте привабливий візуальний контент, а соціальна мережа демонструє його релевантної аудиторії. Яскравим прикладом ефективності такого способу просування є компанія Parachute Home, яка продає постільна білизна. Якісні фото в комбінації з кнопкою «Купити зараз» дозволили подвоїти кількість продажів. Оголошення демонструвалися досить широкої аудиторії – чоловікам і жінкам у віці 18-45.

© parachutehome/instagram.com

2. Відеореклама

Серед користувачів Инстаграма відеоконтент користується не меншою популярністю, ніж фото. Порівняно з минулим роком кількість переглядів роликів зросла на 80%. І цим, безумовно, варто скористатися. Ефективність відеореклами можна оцінити на прикладі компанії OGX, яка продає засоби для догляду за волоссям. Серія коротких роликів, в яких жінки розповідають про особливості свого волосся, дозволила підвищити продажу товарів на 8 відсотків. Це відмінний результат, враховуючи, що компанія має справу з досить значним оборотом.

© blog.hootsuite.com

3. Реклама з кільцевої галереєю

Цей варіант дозволяє розміщувати серію зображень або відеороликів в комбінації з кнопкою заклик до дії («Купити», «Дізнатися більше» та інше). Така реклама дозволяє більш детально розповісти про свій бренд і продемонструвати відразу декілька різних продуктів. В якості успішного прикладу можна розглянути рекламну кампанію Кайлы Итсайнс, засновниці «Bikini Body Guide». Об'єднані галереї фото і відео демонструвалися аудиторії від 18 до 42 років, охоплення – 6,4 мільйона осіб. Це дозволило підвищити впізнаваність бренду на 21 пункт. Крім цього, кількість установок фірмового мобільного додаток зросла вдвічі.

© blog.hootsuite.com

4. Реклама в історії

Цей тип оголошень демонструється користувачам між переглядами історій. Досить ефективний спосіб просування, оскільки щодня історії переглядають близько 400 мільйонів осіб. З іншого боку, термін життя такого контенту становить 24 години, тому реклама в історіях добре підходить для тимчасових промо-акцій. Варто зазначити, що такі оголошення виглядають в додатку дуже природно. Вони не вибиваються із стилю публікацій користувачів, тому не подразнюють аудиторію.

© blog.hootsuite.com

Як купити рекламу в Инстаграме?

Для початку потрібно створити бізнес-сторінку Facebook, яка дозволяє використовувати менеджер оголошень. Після реєстрації ви зможете підключити свій аккаунт на Facebook Business Manager. Ось як це зробити.

 • Перейдіть на сторінку Facebook Business.
 • Натисніть «Створити акаунт».
 • Введіть назву компанії, своє ім'я та інші реєстраційні дані.
 • У лівій частині екрана виберіть «Налаштування»«Обліковий запис Instagram».
 • Натисніть додати обліковий запис.
 • Введіть реєстраційні дані свого облікового запису.

Тепер ви володієте всіма необхідними інструментами для розміщення своїх рекламних оголошень в Инстаграме.

Розміщення з допомогою Ads Manager

Оголошення Manager пропонує точно такі ж інструменти для розміщення реклами, як на Facebook. Ось покрокова інструкція, як купити рекламу в Инстаграме.

 • Крок 1: Оберіть мета

У першу чергу вам потрібно визначити мету своєї рекламної кампанії. Наприклад, домогтися збільшення кількості завантажень мобільного додатку, підвищити впізнаваність бренду або залучити трафік в інтернет магазин. До речі, до вибору треба поставитися з усією серйозністю, оскільки від цього залежать подальші пропозиції системи.

 • Крок 2: Визначтеся з аудиторією

Тепер потрібно націлити ваших рекламних оголошень. Оголошення Manager пропонує величезну кількість варіантів. Наприклад, ви можете обмежити свою аудиторію за статтю, віком, місцем проживання, інтересам і багатьом іншим параметрам. У лівій частині екрану ви можете побачити кількість користувачів, які потрапляють у вашу цільову аудиторію.

 • Крок 3: Виберіть платформу для розміщення реклами

Оголошення Manager дозволяє розміщувати рекламу в Facebook, так і в Инстаграме. Найбільш ефективною є публікація в двох соціальних мережах паралельно, але ви можете вибрати тільки Instagram, якщо вважаєте, що це забезпечить найкращий результат.

© pressureUA/iStock
 • Крок 4: Виберіть бюджет і графік

Тепер прийшов час визначитися з тривалістю рекламної кампанії та її бюджетом. Ви можете почати довгострокову історію, так і обмежиться одним днем демонстрації оголошень. Все залежить від ваших цілей і бюджету. До речі, варто враховувати, що вартість кліка може відрізнятися в залежності від аудиторії. Крім цього, вартість кліка залежить від календаря. Наприклад, в неділю вона значно вище.

 • Крок 5: Створіть свої оголошення

Самий цікавий і водночас відповідальний крок. Вам належить завантажити свої рекламні зображення або відео, а також додати супровідний текст. Крім цього, потрібно вибрати варіант кнопки заклик до дії («Купити», «Дізнатися більше» та інше).

Після остаточної перевірки всіх параметрів рекламної кампанії ви можете скористатися функцією попереднього перегляду. Якщо вас все влаштовує, то натисніть «Підтвердити» внизу сторінки.

Реклама в додатку

Існує і більш простий спосіб, як купити рекламу в Инстаграме. Ви можете створити звичайну публікацію в своєму профілі і оплатити її просування. Для цього натисніть кнопку «Просувати» під постом. Потім доведеться ввести дані свого профілю, щоб підтвердити особистість. Далі ви зможете додати кнопку з закликом до дії. Також програма запропонує вам визначити цільову аудиторію. Результати та детальна статистика просування будуть доступні в Facebook Business Manager.

Як створити ефективну рекламу в Инстаграме?

Варто розуміти, що успішність рекламних кампаній залежить від дуже багатьох факторів. Зробивши помилку, ви можете втратити все рекламного бюджету, не досягнувши ніяких результатів. Ось кілька корисних порад, як зробити ефективну рекламу.

© AdrianHancu/iStock

1. Виберіть правильну аудиторію

Вибір цільової аудиторії – це самий відповідальний крок. Для деяких рекламних кампаній вирішальне значення має локація, а для інших – вік і стать. Поставтеся до цього з усією серйозністю.

2. Напишіть правильний текст

Текст не менш важливе, чим зображення. Постарайтеся розповісти про свою компанію або продукт максимально коротко, але це повідомлення має містити не тільки інформаційну, але й мотиваційну частину.

3. Використовуйте хештегі

У рекламних постах можна використовувати до 30 хэштегов, але краще обмежиться 3-4. Проте повністю відмовлятися від них не варто. Справа в тому, що хештегі збільшують залученість в середньому на 12,6 відсотка.

4. Зробіть свою компанію впізнаваною

Успішні компанії дотримуються одного стилю оформлення постів, щоб підвищити впізнаваність. Це дійсно дуже важливо, тому будьте обережними з експериментами.

5. Використовуйте свіжі ідеї

Рекламні пости варто оновлювати раз на кілька тижнів, оскільки аудиторія з часом буде все менше цікавляться одним і тим же оголошенням. Також зміна форматів допоможе вам визначити найбільш ефективний тип реклами.

Реклама в соціальних мережах – це найбільш ефективний спосіб просування бізнесу на сьогодні. Тим не менш провальні кампанії зустрічаються нерідко, тому, перед тим, як купити рекламу в Инстаграме, детально вивчіть ринок, знайдіть свою цільову аудиторію і задумайтесь над тим, як утримати залучений трафік.

Матеріал оформлений на основі даних сайтів Hootsuite і Instagram Business.

Як швидко відписатися в инстаграме: 3 перевірених способу
© stnazkul/iStock Соціальні мережі захоплюють світ, тож варто знати, як швидко відписатися в инстаграме. Це допоможе розібратися зі своїм профілем і не витрачати багато
10-хвилинне тренування Холлі Беррі для отримання спортивних форм
© fabfivelifestyle.com Не секрет, що Холлі Беррі любить тренуватися. В її Инстаграме постійно з'являються публікації і поради для здоров'я, харчування і тренувань. В цей
Як розмістити рекламу в інтернеті: 5 важливих для розуміння речей
© relif/iStock Якщо ви хочете, але не знаєте, як розмістити рекламу в інтернеті, то поради Nailpatel допоможуть уникнути підводних каменів. Ви переконаєтеся, що можна
WhatsApp messenger планує запустити рекламу в додатку
© HStocks/iStock Схоже, користувачів одного з найпопулярніших месенджерів WhatsApp незабаром чекає велике розчарування. Справа в тому, що чутки про впровадження
Instagram тестує новий дизайн профілю
© Prykhodov/iStock Соціальна мережа Instagram анонсувала поступове впровадження нового дизайну профілів користувачів. Зовнішній вигляд сторінок зазнає серйозних змін,
Лікарі виявили, яка дієта краще всього підходить вегетаріанцям
© JulijaDmitrijeva/IStock Якщо ви підписані Инстаграме на фанатів кето-дієти, ви, швидше за все, часто спостерігаєте апетитні картинки бургерів, стейків, ролів з бекону