Як розмістити рекламу в інтернеті: 5 важливих для розуміння речей
10.05.2019 496 0 newsdaily.org.ua

Як розмістити рекламу в інтернеті: 5 важливих для розуміння речей

В закладки

Як розмістити рекламу в інтернеті: 5 важливих для розуміння речей

© relif/iStock

Якщо ви хочете, але не знаєте, як розмістити рекламу в інтернеті, то поради Nailpatel допоможуть уникнути підводних каменів. Ви переконаєтеся, що можна абсолютно безпечно отримувати віддачу від платних оголошень.

Вміст матеріалу

Як розмістити рекламу в інтернеті

Платна реклама — відмінний спосіб залучити більше трафіку на ваш сайт і розширити бізнес, але вона може коштувати надто дорого, якщо ви не будете обережними.

Зрозумійте, як працюють довгі ключові слова

Головне, що нам потрібно зрозуміти, перш ніж перейти до платної реклами (особливо пошукової реклами), — це те, як все це працює — точніше, як працюють ключові слова. Інструмент Google AdWords — відмінний ресурс для пошуку ключових слів у вашій галузі.

Проблема з цим інструментом полягає в тому, що він підштовхує людей до вибору довгих ключових слів, які є менш ефективними і набагато дорожче. Вони називаються «головними» ключовими словами. Важливо пам'ятати, що ви не обов'язково шукаєте ключові слова з високим трафіком. Ви шукаєте слова, які ваші клієнти використовують, щоб шукати вас.

Таким чином, вам потрібно знайти «довгі» ключові слова, які при об'єднанні складають більшість трафіку, орієнтованого на пошук. Наприклад, ми бачимо «social media marketing» вважається ключовим словом, а значить його часто дивляться. Набагато менш популярний термін «social media marketing courses online» отримує декілька запитів, але краще ілюструє ключове слово. Можливо, ви зможете піти ще далі і спробувати щось інше.

© Nailpatel

Кращий джерело ключових слів може виходити від вашого власного сайту. Подумайте, використовуючи інструмент опитування, такий як Qualaroo, щоб дізнатися, що шукають ваші клієнти або чому вони вирішили вести з вами справи (наприклад, після оформлення замовлення). Це може бути дуже ефективним.

Вивчіть територію

Є багато місць для покупки реклами, причому кожен сайт має свої сильні і слабкі сторони. Насамперед, ви повинні розуміти деякі з основних видів платної реклами.

Банерні оголошення. Банерна реклама моментально приходить в голову, коли ми думаємо про онлайн-реклами, тому що вона одразу помітна на сторінці. Ці оголошення можуть бути ефективними, але вони, як правило, націлені на клієнтів, які активно шукають щось нове. Рекламні оголошення можна придбати за допомогою моделі з оплатою за клік, або вони можуть відображатися протягом певного періоду.

Текстові оголошення. Текстові оголошення — це тип, який ви зазвичай бачите на основній сторінці пошуку Google. Ці оголошення звичайно дешевше, ніж медійні, які дійсно шукають щось конкретне. Вони можуть бути дуже ефективними, але в значній мірі залежать від хорошого дослідження ключових слів і тестування A / B.

Ось декілька місць, які допоможуть вам з рекламними оголошеннями:

Google AdWords. Є очевидним вибором для багатьох компаній. Google AdWords пропонують покази і текстові оголошення в поєднанні з високоточними ключовими словами. Чим більше ви буде користуватися AdWords, тим більше отримаєте винагород від Google. Вам забезпечать кращі «оцінки якості».

Bing і Yahoo. Пропонують альтернативні рекламні платформи, які працюють аналогічно Google. Вони об'єднують покази і текстові оголошення з цільовими критеріями пошуку. Деякі бренди знаходять, що, хоча ці варіанти приносять менше трафіку, загальна рентабельність інвестицій краще.

Facebook або LinkedIn. Соціальна реклама в останні роки стала надзвичайно популярною. Ці оголошення об'єднують текстові та відображаються елементи і орієнтовані на користувача настройки, демографічні дані та місце розташування. В залежності від вашого типу бізнесу, як Facebook, так і LinkedIn є відмінними варіантами для розгляду.

StumbleUpon. Мережа Bebo пропонує унікальну платну рекламну опцію, яка недорога і гарантує успіх. Але важливо відслідковувати фактичні перетворення, що є основною слабкістю цієї моделі.

BuySellAds. Це відмінне місце для пошуку додаткових можливостей для показу реклами. Зазвичай вони дозволяють «орендувати» місце на сайті або в блозі за фіксовану вартість.

Спочатку важливо спробувати кілька з цих варіантів і використовувати жорсткі дані, щоб приймати остаточні рішення про те, куди ви хочете вкласти ваші гроші. Часто ми просто вгадуємо, які сайти краще, не прикладаючи багато зусиль, щоб з'ясувати, чи справді ми праві. Точні дані, а не здогадки, розкажуть вам, що дасть кращий дохід.

Читайте також Як вибрати ноутбук для роботи з графічним дизайном: топ-10 моделей

Створіть цільову сторінку

Важливо відправляти відвідувачів на унікальну сторінку називається цільовою сторінкою) на своєму веб-сайті, а не на свою домашню сторінку. Це може здатися суперечливим, але є три дуже вагомі причини для використання цієї стратегії:

• Посадочні сторінки дозволяють налаштовувати ваше повідомлення для вхідних відвідувачів. Це означає, що ви можете продовжити повідомлення, яке було розпочато в оголошенні.

• Ці настроювані цільові сторінки дозволяють показувати відвідувачам конкретні дії (наприклад, завантаження безкоштовної книги). Відображення традиційної навігації може відвернути ваших відвідувачів.

• Цільові сторінки дозволяють легко відстежувати ваші відвідування. Це особливо важливо.

Цільова сторінка допомагає відслідковувати, хто приходить на сторінку, і наскільки ефективні оголошення. Важливо пам'ятати про блокування цільових сторінок в пошукових системах. Цього можна уникнути за допомогою простого редагування у файлі robots.txt. Це важливий крок, який зробить ваше оголошення більш надійним.

Створіть заклик до дії. Кожна сторінка, на яку ви відправляєте клієнтів, повинна мати чіткий посил. Хороший заклик до дії скаже вашим відвідувачам зробити саме те, що ви від них хочете. Якщо це буде не так, то ви даремно витратите гроші.

Тестування A / B. Зверніть увагу на цей пункт. Коли ви проводите тестування, важливо, щоб кожен раз ви перевіряли тільки один пункт. Наприклад, ви можете перевірити ефективність заголовка, а потім якість розміщення на сторінці, але не одночасно.

Таким чином ви зможете побачити, що найкраще працює. Тестування A / B також є безперервним процесом, тому не зупиняйтеся. Продовжуйте тестування і вносите зміни на своїй сторінці. Ви будете здивовані, як це підвищить ваш коефіцієнт.

Регулярно переглядайте результати

Незалежно від того, що ви робите, не дивіться на свої результати щодня. Ця практика може призвести до негайних змін, які зроблені занадто поспішно. Краще почекати, щоб накопичити точну інформацію. Потім визначте встановлений період часу для перегляду статистики та внесення змін. Це може бути щомісяця або щотижня.

Крім того, ви можете розглянути можливість створення електронних таблиць для відстеження статистики. Так буде легше спостерігати прогрес. Використовуйте прості електронні таблиці для відстеження вхідного рекламного трафіку.

Будьте готові прибрати ключові слова, які не працюють. Пам'ятайте, що з усієї платною рекламою, особливо з AdWords, чим довше ви запускаєте свої оголошення, тим краще ваша оцінка якості. Це буде правильним рішенням, особливо якщо ви сильно покладаєтеся на тестування A / B і постійно вдосконалюєте свою рекламу.

Встановіть бюджет і створіть план

Це те, що вам доведеться робити тривалий період часу. Не чекайте, що закінчите через тиждень або два. Ви повинні докласти максимум зусиль для створення плану, щоб одержати найкращі результати. Виділіть час і засоби для вивчення стратегій. Таким чином ви зможете чітко розподілити бюджет і не зробите помилку.

Тепер ви знаєте, як розмістити рекламу в інтернеті без шкоди для бюджету. Пам'ятайте, що варто проявити терпіння і спостережливість.

Читайте також Як безкоштовно дзвонити в будь-яку точку світу: добірка корисних сайтів

Як створити рекламу в інтернеті безкоштовно
© AnaBGD/iStock Якщо ваш комерційний онлайн-проект потребує розкрутки, але рекламним бюджетом ви не маєте, то не впадайте у відчай. При бажанні можна добитися успіху і
Де найкраще продати речі в інтернеті: огляд популярних майданчиків
©Pixabay Купуєте речі імпульсивно, а потім довго думаєте, куди можна прилаштувати не підходить до вашого гардеробу спідницю? А може, ваші діти вже виросли з свого одягу,
Як купити і розмістити рекламу в Инстаграме
© Prykhodov/iStock Крім створення комерційних профілів, бренди можуть залучати до себе увагу за допомогою реклами в Инстаграме. На сьогодні це одна з найбільш
WhatsApp messenger планує запустити рекламу в додатку
© HStocks/iStock Схоже, користувачів одного з найпопулярніших месенджерів WhatsApp незабаром чекає велике розчарування. Справа в тому, що чутки про впровадження
Як налаштувати Shopping Tags в своєму Instagram
© energepic.com/Pexels Shopping Tags – дуже корисна річ для тих, хто хоче продавати товари в соціальній мережі Instagram. Натиснувши на такий тег, користувачі будуть
Як приховати покупки в Інтернеті і зберегти святкові подарунки в секреті
© seb_ra/IStock Покупки в Інтернеті ускладнюють збереження таємниці святкових подарунків. Якщо ваша дитина грає з iPad, коли з'являється спливаюче вікно про статус вашого