Де найкраще продати речі в інтернеті: огляд популярних майданчиків
11.05.2019 2 390 0 newsdaily.org.ua

Де найкраще продати речі в інтернеті: огляд популярних майданчиків

В закладки

Де найкраще продати речі в інтернеті: огляд популярних майданчиків

©Pixabay

Купуєте речі імпульсивно, а потім довго думаєте, куди можна прилаштувати не підходить до вашого гардеробу спідницю? А може, ваші діти вже виросли з свого одягу, а її стан залишилося майже новим? Така ситуація знайома, напевно, кожній з нас, а вийти з неї допоможуть спеціальні сайти для продажу речей.

Вміст матеріалу

На яких сайтах можна продати речі

Отже, щоб вдало продати одяг в інтернеті, вам знадобляться такі спеціалізовані сайти для продажу речей як OLX (Slando), kidstaff.com.ua і shafa.ua. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

1. OLX (Slando)

Цей сайт має величезний трафіком, що є одночасно і перевагою (більше потенційних покупців), і недоліком (ваше оголошення легко загубиться серед тисяч таких же). Щоб збільшити видимість оголошення, ви можете скористатися платними підняттями, але гарантій продажу це не дає.

2. Kidstaff

Не знаєте, де продати дитячі речі в інтернеті? Вибирайте цей популярний ресурс, але майте на увазі, що тут величезна конкуренція. Можна платно піднімати свої оголошення, а щоб продавати без реклами, спробуйте заповнити якомога більше фільтрів.

3. Shafa.ua

Молодий сайт, розрахований на продаж виключно жіночих речей. Є можливість просування з допомогою безкоштовної реклами від адміністрації, але для цього необхідно запропонувати неординарну річ за хорошою ціною.

Як розмістити свої речі для продажу на сайтах

Для розміщення ваших оголошень на спеціальних майданчиках для продажу, потрібно пройти кілька кроків. Всі сайти для продажу речей в інтернеті пропонують практично однаковий алгоритм дій:

• Реєстрація. Вам потрібно буде створити свій аккаунт і ввести контактні дані (електронну пошту, номер телефону, на деяких сайтах – придумати секретне питання для перевірки).

• Розміщення речей. Тут все просто: обираєте рубрику, розміщуєте фото і вводите заголовок, ціну і опис товару. Врахуйте, що стічні фото або фото з інтернет-магазинів розміщувати заборонено – вам потрібно зробити власні фотографії.

• Відгуки і рейтинги. Вони допомагають покупцям і продавцям переконатися в порядності один одного. На деяких сайтах, наприклад, на Сландо, рейтингів немає, а на Kidstaff існує ціла рейтингова система.

Щоб продати речі в інтернеті, вам, звичайно, доведеться виділити для цього небагато часу. Але результат у вигляді вдалої угоди винагородить ваші зусилля! Успіхів!

Читайте також Як навчитися більше рухатися, якщо ви працюєте з дому

Як продати одяг через інтернет: покрокова інструкція
© Zinkevych/iStock Любите шопінг? Зараз величезною популярністю користується онлайн шопінг. Чому б не продавати одяг в інтернеті? Є сайти, де можна продати речі. Щоб
Як замовити товар з Китаю: все, що потрібно знати про доставку
©Kritchanut/IStock Все більше людей цікавляться питанням, як замовити товар з Китаю, а також отримати від цього прибуток. Портал uznayvse розповідає детальніше про
Мені нічого надіти. 10 правил раціонального шопінгу
Як здійснювати більш доцільні покупки, щоб не виникало проблеми — шафа повний, а носити нічого? Одна із засновників «Vestiaire Collective's» Фанні Мойцант сказала: «Для
25 речей, які можна продати онлайн і заробити додаткові гроші
© pexels Трохи підзаробити до наступної зарплати не так вже й складно, як може здатися. Більше того, зробити це можна, навіть не виходячи з дому — достатньо зібрати
5 простих рішень, які допоможуть заробити додаткові гроші
© Pixabay Коли в родині з'являється дитина, то затрат йде більше. Швидше за все, хтось із батьків у декреті, а хтось на роботі. Так от, щоб використовувати на благо
Як заощадити на одязі для вагітних та новонароджених
дитина вагітність Під час вагітності у кожної сім'ї з'являються додаткові витрати, в тому числі і на одяг. Вони збільшаться, коли з'явиться на світ малюк, адже потрібно