Що робити, якщо не працює один навушник
27.05.2019 772 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо не працює один навушник

В закладки

Що робити, якщо не працює один навушник

© ViktoriiaNovokhatska/iStock

Навушники – один з тих девайсов, які ламаються в самий невідповідний момент, незалежно від вартості. На жаль, ця проблема стосується як бюджетних моделей, так і дорогих варіантів від відомих виробників. Слабке місце навушників – це провід, цілісність якого може порушитися від багаторазового згинання. Фахівці з Removeand Replace поділися докладною інструкцією, що робити, якщо один навушник не працює. Для лагодження улюбленого девайса не обов'язково володіти якимись специфічними навичками.

Вміст матеріалу

Що робити, якщо один навушник не працює?

Звичайно, немає ніякої гарантії, що ремонт пройде успішно. Тим не менш ремонту кабелю навушників немає нічого складного. Просто дотримуйтесь цієї докладної інструкції від фахівців у сфері ремонту електроніки.

© Yevhen Skripnichenko/iStock

1. Для початку підключіть навушники до будь-якого джерела звуку. Це потрібно для визначення точного місця, де порушена цілісність кабелю.

2. Увімкніть відтворення музики і надіньте навушники. Потім акуратно згинайте провід по всій довжині, роблячи кроки не частіше, ніж через кілька міліметрів. Якщо навушник заробить хоч на секунду, то відзначте це місце на дроті маркером або шматочком ізоляційної стрічки.

3. Розріжте провід у пошкодженому місці і зніміть по 0,5 см ізоляції з кожної сторони кабелю. Використовуйте для цього спеціальний інструмент або звичайний канцелярський ніж. При цьому будьте максимально обережними, щоб не пошкодити саму дріт.

4. Під ізоляційним покриттям повинні ховатися відразу 3 тонкого дроту. Зазвичай виробники використовують червоний і білий кольори. Третій провід ізоляції не має. Їх теж потрібно обережно зачистити.

5. Тепер варто знову підключити навушники до джерела звуку і з'єднати дроти по квітам, щоб переконатися, що ви вибрали правильне місце.

6. Тепер прийшов час надійно з'єднати дроти. Тут краще скористатися паяльником, але якщо ви не маєте цим девайсом (або не вмієте ним користуватися), то з'єднайте дроти вручну. На картинці нижче наочно показаний простий і надійний спосіб, як це зробити.

© removeandreplace.com

7. В черговий раз підключаєм навушники до джерела звуку, щоб переконатися в якості з'єднання.

8. Останній крок – це ізоляція пошкодженого місця. Тут варто скористатися термозбіжної трубкою. Звичайна ізоляційна стрічка теж підійде, але місце з'єднання буде дуже помітним.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо один навушник не працює. До речі, цією інструкцією можна скористатися для лагодження будь-якого іншого кабелю, крім тих, що призначені для електромереж.

Тепер не потрібно вчити англійську: в продаж надійдуть навушники-перекладачі Timekettle
© timekettle.co На нещодавно завершилася виставці електроніки CES 2019 було представлено чимало цікавих гаджетів. Але окремо варто згадати про навушниках Timekettle, які
Топ-7 навушників, які підійдуть для iPhone
© Oinegue/iStock У сучасних моделях смартфонів від Apple немає роз'єму 3,5 мм, але це складно назвати недоліком. Справа в тому, що бездротові навушники відмінно себе
Кращі альтернативи AirPods, купівля яких вас порадує
Ера дротяних навушників офіційно закінчилася, оскільки виробники смартфонів остаточно відмовилися від 3,5-мм роз'єму. Тим не менш, багато власників iPhone не
Nokia випустила нові водонепроникні навушники
© nokiamob.net Компанія HMD Global, яка сьогодні володіє правами на бренд Nokia, провела презентацію нових продуктів. Захід відбувся в Лондоні. Цікаво, що цього разу
Нова функція Google тепер доступна на всіх телефонах Pixel
© Wired Нова функція Google під назвою Night Sight деякий час була ексклюзивом для Pixel 3, але тепер вона доступна на всіх смартфонах бренду. Night Sight дозволяє робити
Що робити, якщо не працює курсор на ноутбуці: 3 способи розв'язання проблеми
© artiemedvedev/iStock Ви збиралися надрукувати текст, але раптом курсор перестав реагувати? Ця проблема виникала хоча б раз у кожного з нас. Якщо ні – буде корисно