Що робити, якщо не працює курсор на ноутбуці: 3 способи розв'язання проблеми
14.03.2019 14 790 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо не працює курсор на ноутбуці: 3 способи розв'язання проблеми

В закладки

Що робити, якщо не працює курсор на ноутбуці: 3 способи розв'язання проблеми

© artiemedvedev/iStock

Ви збиралися надрукувати текст, але раптом курсор перестав реагувати? Ця проблема виникала хоча б раз у кожного з нас. Якщо ні – буде корисно дізнатися, що робити якщо не працює курсор. Адже ніколи не знаєш, що може статися.

Techadvisor розповіли про швидкому рішенні, яке допоможе вам повернутися до важливого файлу.

Вміст матеріалу

Що робити якщо не працює курсор

Багато виробників ноутбуків передбачили функцію відключення тачпада. Це можна зробити за допомогою спеціальної кнопки, комбінації клавіш або системи введення-виведення BIOS.

Немає нічого простіше, ніж випадково натиснути кнопку включення/відключення. Курсор перестає працювати, а ви навіть не підозрюєте, чому це сталося. Якщо у вас є кіт, він може випадково стати якраз на ті клавіші, які відключають тачпад.

В цьому випадку марно перезавантажувати ноутбук, так як це не допоможе. Вам потрібно знайти ту саму кнопку і запам'ятати комбінацію клавіш для включення/відключення тачпада. До речі, є також імовірність, що хтось відключив тачпад через Windows.

Знайдіть кнопку включення/відключення сенсорної панелі Touchpad

© jdhodges.com
  • Вам потрібно знайти спеціальну кнопку на самому тачпаді або вгорі клавіатури. Натисніть на неї і перевірте, заробив чи тачпад.
  • Якщо ж кнопки немає, перевірте рядок з функціональними клавішами в верхній частині клавіатури. Зверніть увагу на ту клавішу, що має прямокутник (іноді з рукою). Зазвичай управління тачпадом розміщується на F7, але є ноутбуки, які використовують F5 F9. У дуже рідкісних випадках просте натискання на одну клавішу допомагає.
  • Як правило, потрібно натиснути і утримувати Fn, а потім натиснути відповідну функціональну клавішу, щоб курсор заробив.

Перевірте налаштування Windows

© topsimages.com
  • Також перевірте, чи відключений тачпад в Windows. Для цього натисніть кнопку Пуск, введіть «миша» в полі пошуку та виберіть «Миша» (або «Налаштування миші»).
  • У Windows 10 відкрийте «Панель управління» і виберіть розділ «Миша».
  • У «Властивостях» виберіть вкладку «Параметри пристрою». Там буде список тачпадів. Якщо їх кілька, і ви не знаєте який вибрати, натисніть на кожний, щоб дізнатися, який вам потрібен. Натисніть на кнопку «Включити» внизу списку.

Натисніть на світлодіодний індикатор на сенсорній панелі

В деяких ноутбуках поруч з сенсорною панеллю (у верхньому лівому кутку) є світлодіод. Якщо він горить – тачпад відключений. Двічі натисніть на світлодіод, щоб включити тачпад.

Читайте також 15 аксесуарів, які стануть в нагоді вашому ноутбуку

Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція
© deniskomarov/IStock Мабуть, головним недоліком гаджетів Apple є закритість операційної системи iOS. Це створює для користувачів деякі труднощі. Наприклад, багато хто
Важливі гарячі клавіші, які спростять роботу в Trello
© Tashatuvango/IStock Trello – це чудовий сервіс, який допомагає управляти невеликими проектами та організовувати будь-який процес. Якщо говорити простіше, то це свого
Як просиджувати менше часу в інтернеті
Сьогодні найбільшою цінністю, якою ми володіємо, є час, тому варто максимально оптимізувати робочі процеси. Існує цікава статистика про те, що багато хто з нас проводять
3 способи, як зберегти відео з Facebook
Hipster lifestyle and Creative workspace - Girl in jeans working on the laptop computer assisted by her cat on the wooden floor. vintage film color effect and retro
4 види нездорової залежності від цукру і способи розв'язання проблеми
© Fascinadora/iStock Якщо ви вважаєте, що не страждаєте цукровим залежністю, то швидше за все ви обманюєте себе і оточуючих. Іноді варто по-іншому поглянути на харчові
Виявлено трюк, який полегшує відправку повідомлень на iPhone
© noipornpan/IStock Кілька днів тому в Twitter піднялася справжня буря за посту користувачки @krissys_kitchen. Фуд-блогер випадково знайшла новий спосіб переміщення