Facebook дозволить видаляти повідомлення в перші 10 хвилин після відправлення
28.05.2019 654 0 newsdaily.org.ua

Facebook дозволить видаляти повідомлення в перші 10 хвилин після відправлення

В закладки

Facebook дозволить видаляти повідомлення в перші 10 хвилин після відправлення

© coffeekai/IStock

Останнім часом соціальна мережа Facebook активно розвивається, обростаючи новими корисними функціями. Не так давно вийшло велике оновлення Messenger, яке зробило інтерфейс додатка куди більш простим і зручним для користувачів. Але нововведення на цьому не закінчуються. Незабаром Facebook отримає абсолютно нову функцію. The Verge повідомляє, що найближчим часом користувачі зможуть видаляти свої повідомлення після відправки.

Вміст матеріалу

Нова функція Facebook

Цікаво, що Facebook не робив ніяких офіційних анонсів. Про плани соцмережі користувачі дізналися з опису оновлень Messenger App Store. Ось який текст з'явився на сторінці додатка:

Скоро: Можливість видалення вже відправленого повідомлення з чату. Якщо ви помилково відправили фото, невірну інформацію або повідомлення не в той чат, ви зможете видалити своє повідомлення протягом 10 хвилин після його відправлення.

На жаль, точної дати запуску нової функції не повідомляється. Також цікаво, що в Google Play згадок про можливість видаляти повідомлення поки немає. Тим не менш навряд чи функція стане ексклюзивом для iOS.

Варто відзначити, що в інших месенджерах подібна можливість з'явилася досить давно. Наприклад, WhatsApp дозволяє видаляти надіслані повідомлення протягом 1 години. Telegram в цьому плані найбільш зручний, адже користувачі можуть редагувати власні повідомлення навіть через 48 годин після відправлення. Звичайно, Facebook з 10 хвилинами виглядає не так переконливо, але цього часу більш ніж достатньо для виправлення помилки.

Читайте також Месенджер WhatsApp планує запустити рекламу в додатку

Facebook і Messenger: що нового представили популярні платформи
© freestocks.org/Pexels Соціальна мережа Facebook випустила велике оновлення Messenger, повністю переосмисливши дизайн додатка. Крім цього, компанія анонсувала
Facebook запустив функцію, яка дозволяє дивитися відеоролики декільком користувачам разом
© FirmBee/Pixabay Соціальна мережа Facebook офіційно запустила довгоочікувану нову функцію Watch Party для всіх користувачів. Вона дозволяє організовувати спільний
Facebook планує випустити власний сайт знайомств
© coffeekai/iStock Соціальна мережа Facebook давно анонсувала запуск власного сервісу знайомств. І ось нещодавно плани Марка Цукерберга почали втілюватися в життя.
Facebook тепер дозволить розміщувати 3D-фотографії
© scyther5/IStock Останнім часом підопічні Марка Цукерберга почали активно впроваджувати нові цікаві функції в Facebook. Чергове нововведення торкнулося фотопостов.
Facebook планує запровадити обмін повідомленнями між Messenger, Instagram і WhatsApp
Не секрет, що компанія Facebook володіє Instagram і популярним месенджером WhatsApp. Але проблема полягає в тому, що всі ці сервіси практично ніяк не пов'язані між
Instagram тестує нову функцію, яка дозволить не користуватися для роботи програми сторонніми ресурсами
© bigtunaonline/iStock Instagram нарешті почув благання своїх користувачів і почав активно тестувати функцію «репост», або в даному випадку «реграм», повідомляє The