8 кращих додатків з безкоштовними шпалерами для смартфонів
23.05.2019 529 0 newsdaily.org.ua

8 кращих додатків з безкоштовними шпалерами для смартфонів

В закладки

8 кращих додатків з безкоштовними шпалерами для смартфонів

© Poike/iStock

Якщо ви ставитеся до тих людей, які звикли постійно міняти шпалери на своєму смартфоні, то скористайтеся цією чудовою підбіркою спеціалізованих додатків від Лайфхакера. Всі вони безкоштовні і практично не містять «сміття».

1. Wallz

У цьому додатку присутні шпалери практично на будь-який смак. Картинки зручно розбиті по категоріях, вміст яких в 99% випадків відповідає назві. Також є розділ зі стандартними шпалерами більшості смартфонів.

© tommaso79/IStock

2. myWalls

Ще одна досить значна база якісних шпалер, яка щодня поповнюється. Упор зроблений на зображеннях природи, але найцікавішим є спеціальний розділ, який повністю присвячено фотографіям з дронов.

3. Backdrops

Ця програма зацікавить шанувальників барвистих абстракцій і 3D-текстур. Також Backdrops пропонує користувачам серйозну колекцію супутникових знімків та зображень, створених за допомогою Google Earth.

4. Wallrox

Додаток також має величезну базу супутникових фото, але основний акцент у ньому робиться на зображеннях пейзажів. Також тут присутній спеціальний розділ з непоганими малюнками в низкополигональном стилі.

© NelliSyr/IStock

5. Wallify

Це додаток пропонує користувачам пошук фонів за кольором і стилем, що дуже зручно. Також в Wallify відмінно реалізована система рейтингу шпалер, яка захистить вас від сміттєвих зображень.

6. WallpapersCraft

Цей сервіс не тільки володіє величезною базою стокових зображень, але і пропонує користувачам самостійно їх змінювати. Просто виберіть вподобану картинку і застосувати до неї один з численних фільтрів.

7. InsWall

InsWall пропонує шпалери в стилі коміксів, супергеройське фільмів і аніме. Також тут є досить цікавий розділ з прикладами оформлення робочих столів за допомогою популярного лаунчер Nova.

© william87/IStock

8. Amoled 4K Wallpapers

Спеціалізований додаток, яке сподобається власникам смартфонів з Amoled-дисплеями. Справа в тому, що тут зібрані картинки в темній колірній гамі, які виглядають на таких екранах просто чудово.

Читайте також 7 заспокійливих додатків, які покращують якість сну

Як встановити видеообои для свого смартфона
Видеообои, або так звані "живі" шпалери — це рухомі картинки або короткий беззвучний відеокліп на робочому столі вашого смартфона. З їх допомогою можна перетворити екран
10 незамінних додатків для любителів селфи
© max-kegfire/IStock Якщо ви хочете радувати своїх друзів і передплатників в Instagram якісними і незвичайними селфи, то вам варто поповнити свою колекцію додатків
Google Play Store більше не буде безкоштовним для користувачів Android
© dimarik/IStock Протистояння між одним з найбільших технологічних гігантів Google і Єврокомісією продовжує загострюватися. Так, видання Mashable поділилося не
10 нових додатків, які варто спробувати в липні
© Poike/iStock Якщо у вас немає часу і бажання проводити час у пошуках корисних додатків для свого смартфона, то скористайтеся цим списком. Ось кращі новинки софта для
5 додатків, які варто негайно видалити з будь-якого Android-смартфона
© m-imagephotography/iStock Якщо ви незадоволені тим, як працює ваш Android-смартфон, то не поспішайте звинувачувати в усьому операційну систему від Google. Проблема може
5 додатків для комфортного перегляду відео на смартфоні
© Poike/iStock Не секрет, що більшість відеороликів в інтернеті проглядається саме з мобільних пристроїв. Про це говорить статистика YouTube та інших подібних сервісів.