10 додатків, з якими ви почнете все встигати
05.04.2019 511 0 newsdaily.org.ua

10 додатків, з якими ви почнете все встигати

В закладки

10 додатків, з якими ви почнете все встигати

© nortonrsx/iStock

Професійна діяльність більшості сучасних людей пов'язана з роботою за комп'ютером. І це величезна проблема, оскільки інтернет являє собою сукупність неймовірної кількості відволікаючих чинників, які не дозволяють виконувати поставлені завдання в строк. На щастя, ситуацію можна виправити за допомогою спеціального софту.

Ось 10 відмінних додатків, які допоможуть вам сконцентруватися на роботі, а не на соцмережах.

© pixabay

1. Self-Control

Це програма блокує відволікаючі сайти на певний час. Наприклад, ви можете обмежити для себе доступ до Instagram або Facebook, поки не завершите роботу. Цікаво, що налаштування програми неможливо збити навіть перезавантаженням комп'ютера.

2. TrackTime

TrackTime допоможе вам краще зрозуміти, як ви взаємодієте з комп'ютером. Додаток збирає докладну інформацію про всіх ваших діях і систематизує її у вигляді зручних графіків і діаграм. Отримані дані допоможуть вам поліпшити свою ефективність.

3. Concentrate

Concentrate допомагає користувачам концентруватися на конкретних завданнях. Наприклад, якщо вам потрібно працювати з текстами, то програма автоматично заблокує доступ до браузера, поштового клієнта та месенджерів. Програма вимагає докладної початкової настройки, але надалі буде достатньо всього одного кліка.

© Bojan89/IStock

4. Notational Velocity

Ця програма допоможе вам впорядкувати всі ваші замітки, зібравши їх в одному місці. Notational Velocity можна синхронізувати зі своїм iPhone або іншим пристроєм Apple, тому ви зможете заощадити масу часу.

5. FocusBooster

FocusBooster допоможе знайти баланс між активною роботою і короткостроковим відпочинком. Після 25 інтенсивної праці, програма запропонує зробити 5-хвилинну перерву. З часом ви звикнете до такого ритму і станете набагато продуктивніше.

Читайте також: 10 додатків для ведення особистих фінансів

6. Think

Think дозволяє сконцентруватися на основному завданні, сховавши всі інші програми за непрозорим фоном. Звичайно, у разі необхідності ви зможете отримати доступ до браузера або поштового клієнта, але програма дійсно допомагає тримати концентрацію.

© pixabay

7. FocusWriter

Цей додаток буде дуже корисним для тих, хто багато працює з текстами. FocusWriter – це дуже простий текстовий редактор, але він володіє неймовірно корисною функцією. Ви можете розгорнути його на весь екран, щоб повністю абстрагуватися від усіх факторів, що відволікають.

8. Anti-Social

Це додаток виконує лише одну функцію – повністю блокує доступ до соціальних мереж на час, поки ви працюєте. Anti-Social дозволяє вносити в чорний список абсолютно будь-які інтернет-ресурси і програми, тому ви дійсно зможете сконцентруватися на роботі.

9. StayFocusd

StayFocusd – це розширення для браузера Google Chrome, який дозволяє обмежувати доступ до будь-яких сайтів. Наприклад, ви можете дозволити собі користуватися Facebook не більше 40 хвилин в добу. Якщо ви перевищите цей часовий ліміт, то залишитеся без улюбленої соцмережі до кінця дня.

© nortonrsx/IStock

10. Time Out

Це додаток виконує дуже просту, але дуже важливу функцію. Time Out нагадує користувачам про необхідність робити перерви. Наприклад, програма може сповіщати вас про необхідність розім'ятися кожні 90 хвилин.

Читайте також: 5 додатків, які допоможуть подолати інтернет-залежність

Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема
6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару
©m-imagephotography/IStock У століття технологій навіть познайомитися можна за допомогою спеціальних програм і додатків. Хто знає, може бути програма виявить збіг, який
Топ-10 додатків, які допоможуть менше відволікатися і краще працювати
© Burst/Pexels Інтернет — одне велике відволікання. В одну хвилину ви забуваєте про роботу і починаєте перевіряти соціальні мережі. Повідомлення від Facebook і Instagram
6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні
©momsxyz.com Якщо телефон став для вашої дитини не тільки засобом зв'язку, але і розвагою, варто почати це контролювати. Як правило, смартфони надають дітям доступ до
Facebook планує запровадити обмін повідомленнями між Messenger, Instagram і WhatsApp
Не секрет, що компанія Facebook володіє Instagram і популярним месенджером WhatsApp. Але проблема полягає в тому, що всі ці сервіси практично ніяк не пов'язані між
10 додатків календаря, з якими ви почнете все встигати
© Digital Trends День кожної сучасної людини складається з величезної кількості справ різної важливості. Єдиний спосіб нічого не забути – вносити нагадування календар.