4 футуристичні технології, які потрібні малому бізнесу
19.05.2019 499 0 newsdaily.org.ua

4 футуристичні технології, які потрібні малому бізнесу

В закладки

4 футуристичні технології, які потрібні малому бізнесу

©bruce mars/Pexels

Запровадження передових технологій у бізнесі має свої плюси і мінуси. Серед різноманіття передових технологій потрібно знаті їхні особливості та бути винахідливим, щоб передбачити, як з них вам знадобляться і принесуть прибуток.

Альо переваги нових технологій безперечно перевершують мінуси. Наприклад, у США компанії, які використовують більше передових технологій, заробляють вдвічі більше. Крім того, їхній середній темп зростання зайнятості у шість разів вищий, ніж у конкурентів.

Просто задумайтеся над тім, як ви можете вести свою справу, створюючи унікальні пропозиції для клієнтів через впровадження передових технологій. Вісь чотири футуристичні технології, які потрібно використовувати зараз, щоб випереджати конкурентів. Ці нові інструменти ще не так поширені серед власників малого та середнього бізнесу. Альо вісь яку перевагу вони можуть надати.

© rawpixel.com/Pexels

1. Маркетинг доповненої реальності (AR Marketing)

Можливість надати цифрову інформацію на запит клієнта — це те, що дає маркетингу доповненої реальності надзвичайний потенціал. Прогнозується, що до 2022 року ринок АР маркетингу досягне 117,4 млрд доларів. Про це йдеться у дослідженні «Рінк та продажі».

Відмінним прикладом застосування технології є кампанія від The New York Times' для Зимової Олімпіади 2018 року. Під час того, коли читаєш розповідь, раптово текст зникає, щоб розкрити 3D-образ спортсменів у кімнаті з читачем. Але вам не потрібно бути The New York Times, щоб використати цю технологію для вашого малого бізнесу. AR маркетинг може бути вибачимо і безкоштовним, як наприклад використання Snapchat Lens Studio. Candy Lab та Skingnz — це лише декілька додатків, які ви можете почати використовувати зараз. Або найняти розробників фірми, що працюють у цьому напрямку для індивідуальної реалізації вашого проекту.

© Negative Space/Pexels

2. Штучний інтелект з розвиненими аналітичними здібностями

Незважаючи на те, що штучний інтелект (AI) в даний час є популярними словом у техніці, мало хто використовує цей напрямок для розвитку малого бізнесу. Опитування, проведене Salesforce, показало, що лише 11% малих підприємств нині використовують штучний інтелект, а ще 61% — не готові до цього.

Річ у тому, що інтегрувати цю технологію в бізнес – легко та доступно. Включення даних розвиненої аналітики зробить ваш бізнес більш конкурентоспроможним та сприятиме наданню кращих послуг для ваших клієнтів. Такі інструменти, як Salesforce, Acquisio та Crayon, допоможуть вам краще використовувати всі ваші зв'язки пов'язані цифрові дані.

© Pinabay/Pexels

3. Інтерактивний контент, впроваджений у реальному часі

Показника рівня зацікавленості до відео, розміщеного на вашому веб-сайті або на сторінці в соціальних мережах, більше не достатня. Замість цього подумайте про ті, як створити взаємодію між вами та вашою аудиторією та надати їм можливість стати частиною вашого процесу.

Використання інтерактивного контенту наживо — це один зі способів підвищити конкурентоспроможність та відрізнятися від інших. Це дає вашій аудиторії відчуття очікування, і ви можете створювати цінні матеріали що дозволять розвинути бізнес та стануть у нагоді в майбутніх маркетингових кампаніях. А коли ви проводете певну подію, ви можете опублікувати звичайне відео згодом, щоб користувачі, які не брали участі, могли його переглянути. Agora.io і Twilio — це два варіанти використання цієї технології, але ви також можете використовувати WebRTC.

© bruce mars/Pexels

4. Відкритий банкінг

Потенційні переваги відкритого банкінгу є значними. Для малих підприємств це означає можливість покращення обслуговування клієнтів та створення нових потоків доходів, і одночасний доступ до ще незайнятих ніш на ринках.

Відкритий банкінг дозволяє споживачам та підприємствам надавати банківські дані по декількох службах. Наприклад, Mint.com використовує інтерфейси програмного забезпечення (API) для збору інформації з різних фінансових установ, а потім надає інструменти аналізу та планування для споживачів, щоб можна було використовувати усі ці дані в одному місці. Подумайте про різні спосібі використання відкритого банкінгу. Чи це буде рішення корисним для проведення лише деяких транзакцій, чи стане справжньою перевагою для вашого бізнесу.

© Negative Space/Pexels

Наостанок: не впроваджуйте кожну новітню технологію відразу. Визначте, які з них нададуть найбільшу користь вашій справі, і оцініть усі ризики і переваги.

6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
16.03.19 Поради про саморозвиток
© Vasyl Dolmatov/iStock Інформаційні технології ( IT), як і раніше, вважаються однією з найбільш прибуткових і популярних сфер діяльності, яка нараховує безліч різних
Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися
© Pixabay Технології постійно еволюціонують. Розвиток відбувається настільки швидко, що іноді важко за всім встежити. Висока конкуренція і нові технічні можливості
15 нових технологій, які здатні врятувати світ від глобальних катастроф
© Zapp2Photo/iStock Не секрет, що майбутнє нашої цивілізації знаходиться виключно в наших руках. Розуміючи це, Центр безпеки та охорони здоров'я Джона Хопкінса (Ізраїль)
Глобальні продажі смартфонів впали на 6%: названа причина
© scyther5/iStock Ринок смартфонів переживає далеко не кращі часи, незважаючи на наявність нових цікавих технологій. Революційні камери і сканери відбитків безпосередньо
Які навички потрібні для бізнесу: 12 ключових здібностей для збільшення доходу
©Pixabay Давно мрієте почати свою справу, але не знаєте, які навички потрібні для бізнесу? Вчитися ніколи не пізно! Ми розповімо про те, що ви повинні вміти робити, якщо
Топ-10 стратегій розвитку технологій в 2019 році, – рейтинг Gartner
© gorodenkoff/iStock Щороку дослідницька компанія Gartner публікує список тенденцій, які будуть визначати технологічні тренди в майбутньому. Для керівників великих