18 ігор, прихованих в пошуковому рядку Google
05.03.2019 570 0 newsdaily.org.ua

18 ігор, прихованих в пошуковому рядку Google

В закладки

18 ігор, прихованих в пошуковому рядку Google

google office

Компанія Google пройшла дуже довгий шлях з моменту запуску, але її співробітники не забули, як веселитися.

Пошуковий гігант любить приховувати забавні трюки або гри в своїх продуктах. У всіх додатках: від Google Hangouts до Google Maps (навіть в електронних таблицях), ховаються маленькі ігри або забавні функції.

Але, звичайно, саме пошукова система Google містить більшість веселих штук. Тому ми зібрали кілька фаворитів.

1. Якщо ви Google в пошуку введете «solitaire», то зможете зіграти в пасьянс.

2. Наберіть в пошуку «tic tac toe» і ви зможете зіграти в хрестики-нулики.

3. Якщо вам нічим зайнятися, можете пограти дзигою. Введіть в пошуку «spin (or play) dreidel».

4. Якщо ви не можете прийняти рішення, Google допоможе вам підкине монетку. Введіть в пошуку «flip a coin» і питання вирішене.

5. Або спробуйте кинути кістки. Введіть «roll a die».


6. Якщо шукати слово « askew» (косо), то пошуковик видасть результати теж «косо».


7. Якщо ви знаєте що-небудь про програмування, ви отримаєте задоволення від результату пошуку слова «recursion».

Це термін програмування, який посилається на функцію, яка звертається до себе. Google, коли видасть результат, запитати «можливо ви мали на увазі «recursion»? Тепер спробуйте натиснути на це. Ну як? Вийшло?

 

8. Пошукайте «what sound does a dog make» і ви зможете почути як собака гавкає. Те ж саме можете спробувати і з іншими тваринами.


9. Якщо вам нудно, введіть в пошуку «fun facts» або «i'm feeling curious». Як результат, Google видасть відповідь на випадковий цікаве питання.

10. Хочете знати відповідь на питання про життя, Всесвіту, про все? Пошукайте the answer to life, the universe, and everything". Google видасть вам результат — калькулятор з цифрою 42. Це відсилання до книги Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці».

11. Якщо ви пошукайте «Super Mario Bros», біля картинок гри Супер Маріо буде піктограма «?». Натисніть на неї, і ви почуєте звук монет, який выслышали в оригінальних іграх.

12. Пошукайте «zerg rush» в Google, і ви побачите, як потік символів поступово «з'їсть» ваші результати. Це посилання на тип атаки в популярній серії стратегічної гри «StarCraft».

13. Пошук фрази «do a barrel roll» переверне вашу сторінку результатів на 360 градусів.

14. В результаті пошуку слова «Pacman» ви зможете пограти в інтерактивну гру Google, створену для Doodle. Вона відсвяткувала 30-річний ювілей жовтих хлопців ще в 2010 році.

15. Перейдіть в пошук картинок і дайте запит «Atari breakout». Це перетворить зображення сторінки у велику гру — «Breakout».

16. Якщо ви ще не купили собі спиннер, то вже і не потрібно. Пошукайте в Google «spinner» і насолоджуйтеся. Також ви можете вибирати між спиннером і «Wheel of Fortune» — випадковим номером.

17. Google додав інструмент для музикантів. Просто введіть «metronomе», потім налаштуйте BPM для своєї музики.

18. І всім повинна бути відома гра в маленького динозавра, коли немає інтернет-з'єднання.

Виявлено, що Google відстежує вас, навіть якщо ви відключите історію місцезнаходжень
© pressureU/IStock Google регулярно звинувачували в тотальне стеження за користувачами своїх сервісів протягом всієї історії компанії. Як виявилося, ці звинувачення аж
Google Maps на IOS запустив нову функцію
© pressureUA/iStock Компанія Google оновила свій картографічний додаток для iOS, додавши в нього дуже цікаву і корисну функцію. Тепер користувачі Google Maps на iPhone
Тім Кук захищає Google в якості основної пошукової системи на пристроях Apple
© Prykhodov/IStock Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що вважає Google кращою на сьогодні пошуковою системою. Також він запевнив, що цей пошукач буде і далі
Google Maps: оновлене додаток буде контролювати безпеку їзди
© pressureUA/iStock Завдяки новій функції, яка з'явилася в додатку Google Maps, водіння стане більш безпечним. Крім цього, новий функціонал картографічного сервісу
10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим
© FirmBee/Pixabay Поза всяких сумнівів, Google – це одна з найбільш інноваційних компаній, продукти якої роблять наше життя трохи простіше. Зазвичай ми навіть не
Карти Google можуть повідомляти вашим друзям про місцезнаходження і рівень заряду батареї
© RobertCorse/iStock У минулому році компанія Google додала можливість ділитися своїм місцезнаходженням з іншими користувачами в додатку Google Maps. Призначена ця