Як навчитися грамотно писати, щоб не засміяли в інтернеті
09.06.2019 3 052 0 newsdaily.org.ua

Як навчитися грамотно писати, щоб не засміяли в інтернеті

В закладки

Як навчитися грамотно писати, щоб не засміяли в інтернеті

Важливо вміти грамотно викладати свої думки, щоб налагодити контакт з оточуючими і знайти гідну роботу. В іншому випадку, ваші листи та повідомлення не будуть сприйматися всерйоз. Це вміння відкриє перед вами практично всі дороги. Далі ви дізнаєтеся, як навчитися грамотно писати за допомогою простих і не нудних способів.

Вміст матеріалу

Як навчитися грамотно писати: поради

© Lamaip/iStock

• Більше читайте

Це допомагає тренувати зорову пам'ять. Так ви не тільки будете запам'ятовувати правильне написання слів, але і незвичайні мовні звороти. Краще віддайте свою перевагу класичній літературі. Ви можете вибрати, як прозу, так і вірші – все залежить тільки від ваших уподобань.

• Читайте вголос

Цей спосіб розвиває слухову пам'ять. Промовляйте кожне речення або складні слова по складах, щоб швидше їх запам'ятати. Також це допомагає запам'ятовувати розташування знаків пунктуації і тренує дикцію.

• Переписуйте книги

Денний ліміт: мінімум 10 сторінок (почніть хоча б з однією. Так ви ще більше запам'ятайте написання складних слів і розберетеся з пунктуацією.

• Вчіть вірші напам'ять

Ні, ми зараз говоримо не про правила, а про вірші і захоплюючих монологах. Так ви з користю проведете час і попрацюєте над пам'яттю. З часом ви зможете вчити напам'ять великі твори за короткий проміжок часу. Також це відмінний спосіб вражати гостей або знайомих своїм знанням поезії.

• Займайтеся кожен день

Якщо ви думаєте, що вам достатньо прочитати одну книгу і вивчити кілька правил – ви помиляєтеся. Читайте кожен день, проходьте тести і не забувайте про диктантах. Випробуйте цю вправу: після прочитання глави або розповіді, спробуйте написати невеликий переказ.

• Знайдіть компаньйона

Так ви точно будете регулярно займатися. Друг зможе помітити помилки, які ви, можливо, пропустіть. Частіше ведіть письмові діалоги і розмовляйте.

• Користуйтеся словником орфографическим

Орфографічний словник допомагає не тільки тренувати зорову пам'ять, але і дозволить вам швидко вивчити правильне написання слів.

• Записуйте свої помилки

Заведіть блокнот або створити окремий документ на ноутбуці, куди ви будете записувати важкі слова. Періодично переглядайте ці записи, щоб поліпшити свої знання і не робити старих помилок.

• Поверніться в школу

Аналізуйте свої помилки, вчіть відповідні правила і не забувайте виконувати вправи. Це допоможе вам виявити ваші слабкі місця і опрацювати їх.

Як додати перевірку правопису російською мовою

© AndreyPopov/iStock

• Android

На жаль, на пристроях Android відсутня вбудована перевірка правопису, на що скаржаться користувачі, які працюють з великими обсягами тексту. Щоб справитися з цією проблемою, вам достатньо завантажити клавіатуру від Google.

Далі вам необхідно виконати наступні дії. Зайдіть в «Налаштування», виберіть опцію «Мова і enter», а потім клацніть пункт «Орфографія». Перевірка доступна для написання слів англійською і один мовами, які вказані в системі.

Цей варіант має кілька мінусів: перевірка правопису не працює без інтернету і не доступна для багатьох додатків. На щастя, існуючі функції підходять для користування більшості власників Android.

• Office

Всі додатки Microsoft Office мають функцію перевірки орфографії. Плюс в тому, що ви можете виявити помилки відразу у всьому файлі з допомогою автоматичного перегляду (при бажанні цю опцію можна відключити). Office виділяє орфографічні помилки червоною або синьою хвилястою лінією.

Щоб виконати перевірку правопису в документі, натисніть клавішу F7 або приступите до наступних інструкцій: відкрийте програму Office і натисніть «Рецензування». Потім вам необхідно натиснути «Орфографія» або «Правопис». При виявленні помилок ви побачите випливає вікно зі списком неправильних слів. Далі вам необхідно натиснути на слово і вибрати, що з ним зробити: пропустити, додати в словник або змінити його).

• iPhone і iPad

Неможливо додати спеціальне розширення для перевірки правопису, тому необхідно дізнатися всі нюанси системи від Apple. Її досить просто активувати. Потрібно зайти в «Налаштування», «Основні», «Клавіатура», «Правопис» і прибрати позначку з «Автокорекція».

Після цього всі неправильні слова будуть підкреслено червоною лінією. Для виправлення необхідно натиснути на них і вибрати підходящий варіант.

Сервіси для перевірки правопису

© anyaberkut/iStock

• Главред

Звичайно ж не можна уявити списку без цього сайту. Програма виправляє стилістичні помилки, тим самим покращуючи ваш текст. Главред допомагає прибрати зайву воду і опрацювати складні абзаци. Завдяки запропонованим виправлень, ви зможете зробити ваш матеріал більш зрозумілим.

Перейти на сайт

• Орфограммка

Це платний сервіс, який допомагає впоратися з орфографічними, граматичними, пунктуаційними, стилістичними, мовними й смисловими помилками. З його допомогою ви назавжди забудете про тавтології та інших подібних помилок.

Перейти на сайт

• Grammarly.com

Цей сервіс стане в нагоді тим, хто працює з англомовними сайтами. Для початку використання вам потрібно зареєструватися за допомогою електронної пошти. Система допомагає швидко виправити помилки і робить текст більш доступним в прочитанні.

Перейти на сайт

• Onlinecorrector

Це безкоштовний сервіс, який призначений для роботи з українськими тестами. Програма працює з граматичними, стилістичними та пунктуаційними помилками.

Перейти на сайт

• Орфограф

Програми призначена для перевірки англомовних і російськомовних текстів. Плюс в тому, що ви можете перевірити, не лише окремий матеріал, але і веб-сайт.

Перейти на сайт

• Meta.ua

Цей сайт призначений для перевірки англомовних, російськомовних та україномовних текстів. Єдиний мінус: надмірна кількість реклами на сторінці.

Перейти на сайт

• Onlinecorrection

Перший плюс, на який варто звернути увагу – це перевірка текстів на 8 мовах, включаючи англійську. Друга перевага: наявність перевірки для діалектів англійської мови.

Перейти на сайт

• Типограф

Друкар ідеально підходить для текстів, які розміщуються на сайтах. За допомогою цієї програми ви зможете виправити більше 99 % помилок.

Перейти на сайт

Тепер ви знаєте, як навчитися грамотно писати з допомогою регулярних занять і спеціальних програм. Впевнені, що у вас все вийде.

Як навчитися економити час і все встигати
Як навчитися економити час і все встигати
Як навчитися економити час і все встигати
28.06.19 Поради про саморозвиток
Хочете знати, як навчитися економити час? Inc.Video допоможуть вам у цьому завданні. Далі ви дізнаєтеся, як змінити свої звички в кращу сторону. Вміст матеріалуЯк
Як допомогти дитині в навчанні у першому класі: гід з читання, письма, математики і точних наук
Отже, ваш малюк вже досяг шкільного віку і вступив у новий хвилюючий етап свого життя. У цей момент багато батьків замислюються, як допомогти дитині в першому класі.
Як навчити дошкільника писати
© dobok/iStock Психологи й педагоги єдині в думці, що потрібно готувати дитину до навчання в школі заздалегідь. Завдяки цьому чадо буде засвоювати все швидше, не виникне
7 фактів про прихильності, які потрібно знати всім батькам
© boggy22/IStock Чи знаєте ви, що грамотно сформована прихильність допомагає дитині розвинути правильні моральні якості і вибудувати гармонійні відносини з світом?
Панічні атаки, що це таке і як їх грамотно побороти
© master1305/iStock Що ж таке панічна атака, де криються її коріння і як її перемогти? Спробуємо розібратися з цими питаннями, враховуючи рекомендації психолога. Вміст
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і