Як справити хороше враження на співбесіді
30.06.2019 700 0 newsdaily.org.ua

Як справити хороше враження на співбесіді

В закладки

Як справити хороше враження на співбесіді

Найбільш важлива частина співбесіди – це початок. Це той момент, коли у вас є можливість справити хороше або погане враження на свого роботодавця. Деякі з них кажуть, що вже протягом перших 30 секунд розуміють, є шанс чи ні. Безумовно, у вас є трохи більше часу, але, все ж, дуже важливі саме перші хвилини. Щоб дізнатися, як справити хороше враження на співбесіді, читайте поради від The Balance Careers.

Вміст матеріалу

Як вразити роботодавця на співбесіді: 15 дієвих методів

Перше враження важливо при будь-якому знайомстві. Дослідження показують, що під час співбесіди перші хвилини спілкування визначають вашу подальшу долю в компанії. Готуєтеся до співбесіди? Ці поради будуть дуже до речі.

Практикуйтеся

© socialmediasl444/Flickr

Почитайте найпоширеніші запитання на співбесіді і подумайте, як би ви на них відповіли:

 • Розкажіть про себе.
 • Яка ваша найбільш сильна/слабка сторона?
 • Розкажіть про те, чого немає у вашому резюме.
 • Як ваша сильна сторона буде вам допомагати працювати?
 • Як ви ставитеся до невдач/провалів?
 • Ви вважаєте себе успішним?
 • Як ви справляєтеся зі стресом і тиском?
 • Як би ви могли описати себе?
 • Опишіть типову робочий тиждень.
 • Ви – хороша людина?
 • Вам легко працювати в команді?
 • Як часто ви берете роботу додому?
 • Чим ви відрізняєтесь від інших?
 • У чому ваша головна мотивація?

Це лише невелика частина питань. Продумайте відповіді на них — це допоможе посилити впевненість у собі під час самого співбесіди.

Одягніться гідно

Фразу «зустрічають по одягу» ніхто не відміняв. Продумайте свій наряд для співбесіди – не варто одягати шорти і футболку, але і вечірнє плаття, звичайно, теж не підійде. Постарайтеся обійтися без глибоких вирізів і занадто коротких нарядів. Найкращий варіант – сорочка + спідниця/брюки.

Дізнайтеся більше про компанію

Займіться пошуком інформації про компанію, в яку збираєтеся влаштовуватися ПЕРЕД співбесідою. Постарайтеся дізнатися якомога більше для себе, а також будьте готові до того, що вас запитають про те, що ви знаєте.

Читайте також Спокій, тільки спокій: корисні речі, які варто зробити за 15 хвилин до співбесіди

Постарайтеся роздобути інсайдерську інформацію

© BartekSzewczyk/iStock

Крім пошуку офіційної інформації про організації, спробуйте знайти інформацію про внутрішнє життя компанії та її співробітників. Подивіться в соцмережах або дізнайтесь, можливо там працюють ваші знайомі, і вони можуть поділитися інсайдерською інформацією з вами.

Перегляньте вакансію

Постарайтеся дізнатися максимум про роботу, яку вам, можливо, потрібно буде виконувати. Перегляньте лист або пост про вакансії і перечитайте, що саме роботодавець шукає в новому співробітнику. Також, уважно перечитайте свій відгук на вакансію резюме, щоб чітко розуміти, що ви готові запропонувати роботодавцю.

Подивіться сторінку роботодавця на LinkedIn

Приділіть кілька хвилин до цього. Перегляд сторінки LinkedIn допоможе вам краще зрозуміти, з ким ви будете спілкуватися і що від вас очікують.

Акуратніше з парфумом

Багатьом людям не подобається, коли від інших несе духами за кілька метрів. Тому перед співбесідою акуратніше користуйтеся духами.

Подбайте про сухості ваших рук

©djiledesign/iStock

Нікому не подобається тиснути вологу, спітнілу руку. Відвідайте туалет перед співбесідою і ретельно помийте і висушіть руки. Якщо це неможливо, скористайтесь серветкою.

Зробіть глибокий вдих

Тепер ще один. Співбесіда – це стрес. Поки будете в туалеті, зробіть кілька глибоких вдихів і згадайте, що ви тут, тому що вас обрали.

Запропонуйте рукостискання

© freeimage4life/Flickr

Коли інтерв'юер вас привітає, запропонуйте рукостискання і назвіться, щоб почати співбесіду з правильної ноти.

Посміхайтеся

Будьте на позитиві і посміхайтеся, коли це доречно. Але не перестарайтеся. Пам'ятайте, що позитивні люди мають більше шансів на посаду.

Покажіть свій ентузіазм

Продемонструйте свій ентузіазм і пристрасть до того, що робите і що хочете робити на новій роботі. Покажіть роботодавцю свою кваліфікацію.

Не панікуйте

Навіть якщо ви ретельно підготувалися до співбесіди, вас може збити з пантелику якийсь несподіваний питання. На всяк випадок, підготуйтеся до гіршого, щоб вами не оволоділа паніка.

© KatarzynaBialasiewicz/iStock

Розкажіть історію

Варто не просто говорити про свою кваліфікацію, а використовувати свої навички оповідача. Поділіться конкретними прикладами з минулого місця роботи. Немає нічого краще, ніж життєві історії і конкретні приклади з попередніх місць роботи.

Багато переживають про те, як справити хороше враження на співбесіді. Насправді, для цього потрібно зовсім небагато. Чітко визначитеся зі своїми цілями – якщо вони співпадають з тим, що шукає в новому працівника роботодавець – вперед. Намагайтеся бути позитивними і ведіть себе природно. Пам'ятайте, якщо вас покликали на співбесіду, значить, ви вже чимось зацікавили роботодавця. Справа за малим – закріпити інтерес і справити хороше враження при особистій зустрічі.

5 кроків, які стануть запорукою успішної співбесіди
© Daily Telegraph Вчені давно з'ясували, що у вас є всього сім секунд, щоб справити хороше враження. Як же зробити так, щоб за цей короткий відрізок часу потенційний
Як вести себе на співбесіді при влаштуванні на роботу
© fizkes/IStock Якщо ви проходите співбесіду, недостатньо мати блискуче резюме і знати всі ключові факти про компанію і посади, на яку ви претендуєте. Вам також потрібно
Як справити хороше перше враження абсолютно на будь-якої людини
© rawpixel.com/Pexels Існує безліч речей, які допомагають справити гарне враження. And Then We Saved розповідають, як сподобатися оточуючим з перших хвилин знайомства.
Як правильно познайомитися і справити найкраще враження на його батьків
Неважливо, чи зустрічалися ви протягом кількох місяців або навіть кількох років – знайомство з батьками хлопця завжди викликає приступ тривоги. Але цей крок необхідний,
Як правильно вести себе на ділових зустрічах
Ділові зустрічі вважаються нудними і нецікавими. У багатьох стічних сайтах ми бачимо зображення людей, які дивляться на годинник, нудьгують або навіть засинають. Хоча
Які малопомітні нюанси насправді гублять жіночу привабливість
© max-kegfire/IStock Чоловіки звертають увагу не тільки на зовнішність. Навіть найнезначніші речі можуть зіпсувати враження. Kobieta. Pl розповідають про те, які нюанси