Топ-10 собак, які живуть довше всіх
04.03.2019 8 015 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 собак, які живуть довше всіх

В закладки

Топ-10 собак, які живуть довше за всіх

©Pixabay

Вирішивши завести собаку, багато хто замислюється про те, скільки років вихованець буде жити в сім'ї. Звичайно, тривалість життя тварини в чому залежить від умов утримання, якості харчування та догляду за ним. Але існують породи собак, які живуть довше за інших.

Які собаки живуть довше за всіх

У цій добірці від сайту Cesar's Way ми називаємо породи собак, які живуть довше, ніж інші. Як правило, тут можна простежити закономірність: дрібні породи собак живуть довше, ніж великі. Ось чому в цьому списку ви побачите багато маленьких собак.

1. Мальтійська болонка

©Pixabay

Самки цієї породи, як правило, живуть на рік довше, ніж самці, але очікується, що у всіх мальтійських цуценят буде непогана тривалість життя.

Середній термін життя: 15 років

2. Бігль

©Pixabay

Найстаріший відомий бігль по імені Бутч жив у Вірджинії і помер у зрілому віці 27 років у 2009 році.

Середній термін життя: 15 років

3. Австралійська вівчарка

©Pixabay

Ця порода відома своїм інтелектом і величезною енергією. Австралійські оварки також є однією з найбільших порід цьому списку.

Середній термін життя: 15 років

4. Ши-тцу

©iStock

Ці песики були улюбленими вихованцями китайської династії Мін, а сьогодні вони живуть довгим щасливим життям у всьому світі.

Середній термін життя: 15 років

5. Лхасский апсо

©Pixabay

Найстаріша собака цієї породи дожила до колосальних 29 років і померла в 1939 році! Вони відомі як хороші сторожові собаки, так як схильні підозрювати незнайомців.

Середній термін життя: 15 років

6. Кокер-пудель

©Pixabay

Це гібридна порода, яку вивели завдяки схрещуванню кокер-спанієля і пуделя. Тривалість життя цих собак успадкована з боку пуделів, оскільки кокер-спанієлі зазвичай живуть від 10 до 14 років.

Середній термін життя: 16 років

7. Джек-рассел-тер'єр

©Pixabay

Ці цуценята добре відомі своїм високим рівнем енергії. Може бути, це і змушує їх жити так довго!

Середній термін життя: 16 років

8. Той-пудель

©Pixabay

Всі пуделі живуть досить довго, але найменша різновид цієї породи, той-пудель, живе довше за всіх!

Середній термін життя: 16 років

9. Чихуахуа

©Pixabay

Нехай ця порода собак дуже дрібна, зате вона може похвалитися одним з найдовших термінів життя! Головним чином це пов'язано з тим, що ця порода не піддається серйозним генетичним захворюванням.

Середній термін життя: 17 років

10. Новогвинейская співаюча. собака

©San Diego Zoo Animals

Досі не чули про цю породу? Ну, це, ймовірно, тому, що вважається самої рідкісної собакою в світі. Ця дика собака родом з Нової Гвінеї і відома своїм співом. Тільки близько 100 тварин цієї породи живуть у неволі. Хоча вони вважаються самої примітивної собакою, яка існує сьогодні, вони ніжні і доброзичливі з людьми.

Середній термін життя: 18 років

Від чого залежить тривалість життя собаки

Якщо ви хвилюєтеся про те, скільки років зможе прожити ваша собака, то повинні розуміти, що багато в чому це залежить від вас. Якщо ви будете добре піклуватися про свого вихованця, регулярно перевіряти стан його здоров'я, правильно годувати і забезпечувати рухливі ігри, то зможете подовжити термін його життя.

Породи собак, які люблять кішок: створюємо погоду в домі правильно
© kobkik/IStock Домашні тварини – це щастя для всієї родини. Деякі заводять собак, інші кішок. А є й сім'ї, в яких є відразу кілька вихованців. Якщо ви хочете купити
Найдоброзичливіші породи собак, які можна завести в квартирі
©Pixabay Плануєте завести собаку в квартирі? Тоді вам бажано обрати таку породу, якою там буде комфортно. А якщо в сім'ї є діти, то вам потрібні тільки доброзичливі
15 порід собак, які відмінно впишуться в активний спосіб життя
©Bicho_raro/IStock Краще домашнє тварина для людей, ведучих активний спосіб життя – це собака. Собака здатна змінити ваше життя і наповнити кожен день радістю. Якщо ви
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
27.04.19 Поради про саморозвиток
©Pixabay Собака — не лише друг людини. Дослідження показують, що ці тварини здатні змінити ваше життя на краще: вона буде довгою, а ви – здоровими. Якщо ви відчуваєте
Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота
© wikipedia.org Домашні тварини – це наші найкращі друзі. Існує різні породи котів і собак. Кожен може знайти відповідного йому вихованця. Чи чули ви про стоун кугуар?
Породи собак, які стануть справжніми друзями для всіх членів сім'ї
© Wavebreakmedia/IStock Якщо ви вирішили завести собаку, то підійдіть до вибору породи з усією відповідальністю. Врахуйте, що далеко не всі вихованці підходять великим