Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота
22.06.2019 413 0 newsdaily.org.ua

Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота

В закладки

Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота

© wikipedia.org

Домашні тварини – це наші найкращі друзі. Існує різні породи котів і собак. Кожен може знайти відповідного йому вихованця. Чи чули ви про стоун кугуар? Ця порода кішок дуже незвичайна. Але чи можна тримати вдома гібрида очеретяного кота і кішки домус? Чи це Не є небезпечним?

Кішки стоун кугуар походять від очеретяних котів, але їх звички і характер все-таки відрізняються. Ми хочемо розповісти вам детальніше про цю породу, а також про очеретяних котів в цілому.

Вміст матеріалу

Очеретяний кіт: походження

Ще стародавні єгиптяни дресирували очеретяного кота. У підсумку ті починали жити в будинках з людьми. Правда, в інших країнах ця порода вважалася дуже небезпечною. Очеретяні коти вбивали домашню птицю і доставляли клопоту мешканцям сіл.

Основний ареал породи

Існує 9-10 підвидів цієї породи. Ці хижаки люблять тепло і не бояться води. Мешкають вони в джунглях Аму-Дар'ї, на Кавказі, Півночі Африки, Азії і Росії (прикаспійські регіони). Очеретяного кота також називають хаус або болотної риссю. Остання назва відображає їх схожість з риссю. У них, як і в диких звірів, є китиці на кінцях вух.

Зовнішній вигляд

Важать очеретяні коти до 10 кг (самці – до 16). Є й менш великі – вагою до 8 кг Їх зріст складає від 50 до 70 см. Довжина може досягати 120 див. Людей приваблює їх колір шерсті. Він відрізняється, але в основному це – сірі, коричневі або бурі тони. Є також кішки і сіро-жовтих відтінків, і рудих. Живуть вони довго: до 14 років.

Чи можна тримати вдома очеретяного кота?

Хауса немає в списку домашніх тварин. Деякі люди на свій страх і ризик купую їх. Але все ж зробити з дикої кішки домашнього вихованця буде практично неможливо. Але є такий підвид, як чауси (хауса), який вважається одомашненным. Це – гібрид домашньої кішки і очеретяного кота. Вони більш поступливі і доброзичливі, ніж їхні предки.

Стоун кугуар

Цей підвид – результат схрещування кішки домус і очеретяного кота. Їх характер потайливий, іноді агресивний. Вони визнають лише свого господаря. А до всіх інших в будинку налаштовані вороже. Навіть такі домашні тварини, як собаки, будуть їх побоюватися. Стоун кугуар вимагає повного уваги з вашого боку. Якщо він його не отримає, він може образитися і навіть тимчасово покинути будинок. Незважаючи на схрещування, дикий характер дає про себе знати.

Вартість стоун кугуар. У середньому кошеня обійдеться вам у 5 тис. доларів. Ці породи можна знайти на виставках або в спеціальних розсадниках. Краще купувати цю кішку у віці до 3 місяців, щоб привчити її до вас і «домашнього життя». Протягом 3 місяців ви будете регулярно водити кішку на щеплення.

Необхідний догляд

Елітні породи вимагають ще більшого догляду, ніж домашні кішки.

Ось кілька правил по догляду за очеретяними котами:

  • Робіть регулярні прогулянки. Ці тварини потребують свіжому повітрі і ультрафіолеті. Також вони люблять вести рухливий спосіб життя. Тому їм буде набагато комфортніше жити в будинку, ніж в квартирі, адже там є де погуляти.
  • Їх можна навчати навичкам. Приміром, користуватися горщиком. Також хауси можуть навчитися відкривати і закривати двері.
  • Розчісуйте їх раз на тиждень. Коли домашні тварини линяють, робіть це кожен день.
  • Годуйте їх не лише м'ясом. До року потрібно годувати їх два рази в день. Після – 1 раз в день. Буде достатньо двох мишей і 200 г м'яса. Замість мишей підійде щур. Але м'ясо – це не все, що потрібно хаусів. Рослинний компонент також важливий. Ви можете дати йому гарбуз, огірок, солодкі фрукти. Вітаміни та мінеральні добавки повинні бути присутніми в їх раціоні.
  • Не зловживайте рибою. Вірніше, не давайте її хаусу занадто часто (не частіше 1 рази в тиждень). Це небезпечно, оскільки призведе до вимивання кальцію з кісток, а потім – до рахіту.

Лише ви приймаєте рішення тримати у себе вдома стоун кугуар чи ні. Але переконайтеся, що ви готові до цієї відповідальності. Також при покупці вам повинні надати документи, що засвідчують породу і родовід вихованця. Якщо в будинку є маленькі діти та інші тварини, краще, звичайно, не ризикувати. Кішки цієї породи сприймуть їх як конкурентів.

Читайте також 12 порід собак, які відмінно ладнають з кішками

Породи кішок, у яких найбільш агресивний характер
© pixabay.com Більшість людей любить котиків, адже всі вони такі милі. Але це неправда, існують породи, з якими небезпечно зв'язуватися. Їх вважають злими і агресивними
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
21.04.19 Поради про саморозвиток
© vladans/iStock Відомо, що є доброзичливі породи кішок, які ідеально підходять для сімей з дітьми. Ви не знайдете краще домашніх тварин, ніж ці милі мурлыкающие
Породи собак, які люблять кішок: створюємо погоду в домі правильно
© kobkik/IStock Домашні тварини – це щастя для всієї родини. Деякі заводять собак, інші кішок. А є й сім'ї, в яких є відразу кілька вихованців. Якщо ви хочете купити
Як і чим треба годувати кота: 3 варіанти
Як і чим треба годувати кота: 3 варіанти
Як і чим треба годувати кота: 3 варіанти
28.06.19 Поради про саморозвиток
©hillspet.com Не знаєте, як годувати кота, щоб це було правильно і збалансовано? Ми підготували цінну інформацію з корисними порадами для тих, у кого вдома живе пухнастий
Дійсно домашні тварини здатні зробити людей здоровішими
@ Matheus Bertelli/Pexels Ким насправді є люди, які поділяють свій будинок з тваринами? І як це впливає на їхнє життя? Кажуть, що домашні улюбленці здатні поліпшити
У якому віці краще стерилізувати і каструвати котів
©Pixabay Якщо ви завели кошеня, то повинні правильно утримувати його і піклуватися про її здоров'я та розвиток. Один з найбільш актуальних питань, які можуть виникнути у